MaciejP

MaciejP

zajęty

MaciejP

POLSKI 
MaciejP

Tarot i Runy są moją pasją. Dar jasnowidzenia i wróżenia jest w mojej rodzinie przekazywany od wielu pokoleń. Już od dziecka wyczuwałem i widziałem więcej niż inni.

Uwielbiam pracę z Wahadełkiem, które pomaga mnie i moim klientom w znajdowaniu odpowiedzi na trudne pytania. Specjalizuję się w czytaniu Tarota i Run oraz pracy z Wahadełkiem, oczyszczaniu Czakr, wykonuję także uroki i rytuały miłosne, bądź finansowe.

 Rytuał miłosny na konkretną osobę należy bez wątpienia do tych najczęściej wykonywanych przeze mnie. Cechują się wysoką skutecznością, jest to dobre narzędzie, dla osób, które mają problemy miłosne z powodu odejścia partnera lub nieodwzajemnionej miłości.

Wykonuję następujące rytuały miłosne, które jak najbardziej są bezpieczne dla każdej ze stron:

– rytuał miłosny na budowę więzi, w przypadku, gdy chcemy rozkochać drugą osobę,

– rytuał miłosny na odbudowę więzi – dla osób, których związek nie jest już taki jak dawniej i po prostu chcą na nowo ożywić miłość między dwiema osobami,

– rytuał na naprawę więzi/powrót partnera – w przypadku związków, które borykają się z większymi problemami. Rytuał wykonuję wspólnie z klientem.

Nawiązuję również kontakt z osobami zmarłymi.

Pracuję jako Doradca od ponad 10 lat, a pomoc innym ludziom daje mi wielką radość i satysfakcję. 

Wysłucham Twoich problemów, tego o czym nie możesz z nikim porozmawiać.Ta rozmowa bardzo dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie i pozwoli odetchnąć. Otrzymasz cenne wskazówki i odpowiedzi, które pozwolą Ci zrozumieć daną sytuację. Kontaktując się ze mną możesz czuć się bezpiecznie, gdyż każda rozmowa jest anonimowa i zostaję tylko między nami.

Zapraszam do kontaktu
MaciejP

Grafik:

Poniedziałek
Jeżeli
Wtorek
jestem
Środa
dostępny
Czwartek
zawsze
Piątek
pomogę
Sobota
od rana
Niedziela
do późnych godzin wieczornych

Pozostałe usługi eksperta: video-chat pryw.
Kategorie: Sennik, Runy, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Cyfrologia, Talizmany, Numerologia dla firm, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Praca, Finanse

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.