Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

AriannaLee
teraz niedostępny

Arianna Lee

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 3493

Średnia ocen: 5
(21)
Ilość rozmów na chacie

(4)
Ilość rozmów przez email

(261)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Arianna Lee

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Tarot, Horoskop, Wahadełko, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Horoskop klasyczny na 2019 rok, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop miesięczny partnerski

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Finanse, Wsparcie duchowe
Arianna Lee

Witam serdecznie.

Ezoteryka fascynowała mnie od zawsze,dzięki kartom Tarota przez wiele lat pomagałam znajomym i najbliższym znajdować lekarstwo na problemy,wspierałam w trudnych chwilach i rozwiewałam wątpliwości w sytuacjach,które spędzały sen z oczu.Z czasem otrzymywałam coraz więcej próśb o radę od osób których nie znałam i tak Tarot stał się moim nierozłącznym przyjacielem.Z biegiem lat postanowiłam pogłębić swoją wiedzę o astrologię i pracę z wahadłem.Zrozumiałam że nie tylko przyszłość odgrywa w naszym życiu najważniejszą rolę ,ale również przeszłość ma duży wpływ na to jakie podejmujemy decyzję.

Staram się spełniać swoje powołanie najlepiej jak potrafię,ale nie sprawię ,że problemy znikną bez waszej inicjatywy.Karty dadzą wskazówki jaką drogą dalej podążać,na czym się skupić,co poprawić,nad resztą musicie popracować sami.

Przez sms można krótko i zwięźle odpowiedzieć na jedno pytanie,dlatego zachęcam do pisania na e-mail,ponieważ mając czas na skupienie i analizę rozkładu mogę podać bardziej obszerną i wyczerpującą odpowiedź.

Nie rozkładam kart na pytania o datę śmierci,numery Totolotka i zdrowia.Nie wróżę osobą niepełnoletnim,osobą pod wpływem alkoholu i kobietom w ciąży.

Największą satysfakcję osiągam wtedy kiedy wiem ,że dzięki kontaktowi ze mną udało się państwu pokonać problemy-Zapraszam.

Proszę pamiętać o podaniu imienia i daty urodzenia.


OPINIE:

(2017-11-13 21:05:54) 5

Grafik:

Poniedziałek:
Zawsze, kiedy jestem zalogowana.
Wtorek:
Zawsze, kiedy jestem zalogowana.
Środa:
Zawsze, kiedy jestem zalogowana.
Czwartek:
Zawsze, kiedy jestem zalogowana.
Piątek:
Zawsze, kiedy jestem zalogowana.
Sobota:
Zawsze, kiedy jestem zalogowana.
Niedziela:
Zawsze, kiedy jestem zalogowana.Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.