Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop numerologiczny - Trójka

Dla TRÓJKI to 6 rok numerologiczny.

W tym roku trójka przed wszystkim skupi się na sprawach domowych, rodzinie, kontaktach z bliskimi osobami.

Jeśli planujesz remont od dawna, to w tym roku śmiało możesz się za niego brać, zrobisz go tak, jak sobie wymarzyłaś trójeczko.

To też dobry czas by poszukać kontaktu ze starszymi osobami z rodziny, napisać do nich, odwiedzić ich, zacieśnić z nimi więzi.

Trójki będące w związku będą starały się poprawić swoje aktualne relacje, niestety te niezbyt mocne związki, gdzie już dawno emocjonalne więzi zostały zerwane mogą się rozwalić w wyniku wielkich awantur.

Samotne trójki mogą liczyć na nowe liczne znajomości, wśród nich może być taka która zostanie w ich życiu na dłużej.

W pracy raczej bez większych efektów, z racji jednak tego, że będziesz pozytywnie nastawiona do życia możesz lekko zarabiać pieniądze.

Jeśli w tym roku myślisz o zakupie domu lub mieszkania na kredyt to możesz śmiało się o niego starać, teraz bank może przychylniej na Ciebie patrzeć.


EKSPERCIStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.