Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-01-29
na żywo godz. 21:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Bliźnięta

Bliźnięta są bardzo popularne, łatwo zyskują nowe znajomości. Zawsze wokół nich są rzesze wielbicieli, których prawdziwie fascynują Bliźnięta.

Bliźnięta kochają towarzystwo, wtedy czują się w swoim żywiole. Zawsze uśmiechnięte, wesołe, energiczne szybko zyskują miano duszy towarzystwa. Znajomi wprost kochają go za inteligencję i zmysł retoryki. Bliźniak natomiast doceni osoby, które potrafią prowadzić gry intelektualne i dyskusje. Za swoje walory umysłowe często zapraszany jest na imprezy, jest gwarancją na dobrą zabawę, potrafi rozbawić każde towarzystwo. Najlepiej się czuje jednak wśród osób, które już zna i potrafi trafić z humorem w ich gusta. Bliźniakowi czasem wymknie się jakaś tajemnica, ale znajomi znają go i długo nie chowają urazy. Nie ma problemu z zawieraniem nowych znajomości, każdy zabiega o jego względy i uwagę. Jest skłonny do pomocy, ale nie można od niego wymagać cudów. Wśród tłumów znajomych każdy jest jego przyjacielem, często na chwile z powodu zamiłowania do zmian, potrafi ich zmieniać jak rękawiczki.

 

Bliźnięta i zwierzęta domowe

Pełen energii Bliźniak, zwykle pracoholik, prowadzący niespokojny tryb życia ma nie lada problem z wyborem zwierzaka domowego. Zwykle w ogóle rezygnuje z jego posiadania. A jeśli już ma dokonać wyboru jego mały przyjaciel musi odzwierciedlać jego cechy. Bliźniak jest dobrym właścicielem, swojego pupila pokocha szczerze i zapewni mu dom. Jednak nie będzie potrafił sprostać systematycznej opiece. Bliźnięta najczęściej wybierają: charty, syjamskie koty, papugi żako i gwarki.
 


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.