Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz z listy

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś, oraz obliczy Twój numer w horoskopie numerologicznym.

Horoskop indiański - Sokół - 21.03 - 20.04

SOKÓŁ
21. 03 - 20. 04


Sokół jest postrzegany jako symbol odwagi, niezależności, wolności. Jest szybki, silny i dzielny. Dlatego osobom spod tego znaku trudno przychodzi podporządkowanie się innym. Jest w tobie tak wielka potrzeba samodzielności, że raczej nie nadajesz się do pracy w zespole. W dodatku twój wewnętrzny opór przeciw wszelkiemu skrępowaniu, pragnienie zmian i chęć decydowania o sobie , sprawiają, że czasem porzucasz to, co masz, lubisz i robisz i podejmujesz nowe wyzwania. Wtedy, jako osoba bardzo energiczna, pracujesz aż do skutku, dając z siebie wszystko. Zawsze liczysz na sukces, bo taka motywacja jest dla ciebie niezwykle ważna. Jeśli już zdarzy ci się porażka, , nie przejmujesz się nią zbyt długo, lecz szybko szukasz nowego zajęcia, któremu poświęcisz wiele czasu i energii. Życie miłosne Sokoła charakteryzuje się dużą zmiennością i spontanicznością. Jak sokół rzucasz się na upatrzoną osobę, kochasz ją namiętnie, ale do czasu. Zwykle potem znów szukasz kolejnego obiektu swych miłosnych podbojów. Jako stuprocentowy egoista myślisz raczej o własnych przyjemnościach, a nie o uczuciach innych. Nie ma co liczyć, że kiedykolwiek dostosujesz się do potrzeb partnera. Para dwóch Sokołów to idealny duet, któremu nic się nie oprze. Także w związku z Jeleniem masz szansą na dobre i szczęśliwe życie.

Horoskop indiański został opracowany przez ArtemidaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.