Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:30

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop Anielski na 2020 rok - Koziorożec

Paź Ognia to otwarty umysł, odnajdywanie w sobie kreatywności, wyjątkowości, pewności siebie, wspieranie w wykorzystywaniu nowych okazji, jakie przynosi los. Rok 2020 będzie dla Ciebie obfity w wiele nowych, dobrych okazji do działania we wszystkich sferach. Paź Ognia jest Aniołem wspierającym w odwadze do działania poprzez wykorzystywanie możliwości, jakie w Tobie drzemią. Pomoże Ci poprzez różne sytuacje w rozpoznaniu ich, o ile jeszcze nie jesteś ich świadom. Paź wesprze Cię w trudach, związanych z wejściem w zupełnie nowe miejsce czy otoczenie. Może to być nowa praca, szkoła, związek albo podjęcie się powierzonych zadań. W sytuacjach budzących wątpliwości czy obawy przed nowym, Paź Ognia szepnie Ci do ucha: bądź pewny siebie, spójrz na swoją osobę pozytywnie, dasz radę, nie trać okazji, która się nadarza.

Horoskop Anielski na 2020 rok został opracowany przez VoceanaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.