Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 17:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop Anielski na 2017 rok - Koziorożec

Rafael to Boski lekarz, który przepisuje lekarstwo w postaci wytycznych i Boskiej interwencji. Wskazówki dla Koziorożców na 2017 rok to zwrócenie uwagi na styl i tryb życia, z naciskiem na dietę i używki, ale również na toksyczne relacje. Jedz zdrowo, daj sobie ten przywilej i wysypiaj się, kiedy tylko możesz. Nadmiar pracy jeszcze nikomu dobrze nie zrobił. Pomyśl o swoim zdrowiu, zadbaj o siebie, wycisz się, zacznij się więcej ruszać. Dbanie o siebie to również pozwalanie sobie na małe przyjemności. Dbanie o ciało fizyczne to również lepsze samopoczucie. Być może często popadasz w marazm, zwątpienie. Czas na pozytywne zmiany! Rafael otacza Cię zawsze miłością i troska. Jego szmaragdowo-zielona aura leczy i daje nadzieje.

Archanioł Michał przychodzi z ostrzeżeniem. Ten rok może być trudnym rokiem, pełnym wyzwań i prób. Nie rob scen zazdrości, zachowaj spokój, bądź pełen wiary. Nawet najtrudniejsze chwile są dane nam po to, aby wzrastać. Pamiętaj o tym.

W sferze zawodowej możesz być lekko rozproszony w nadchodzącym roku. Podejmij decyzje, zbadaj sytuacje i nie bujaj w obłokach. Jasno określ swoje cele i podążaj ku nim bez rozglądania się na boki lub za siebie. Działaj, nie trać czasu.

Zdrowie w 2017 roku będzie sprzyjać większości Koziorożcom. Ukojenie napiec, znajdziecie wśród przyjaciół i rodziny. Również wśród ukochanych osób szukajcie rozwiązania swoich problemów zdrowotnych.

Horoskop Anielski na 2017 rok został opracowany przez Charlotte

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.