Pomocnik
Sugestia

PROFIL

CzarujacaRozdzka
teraz dostępny

Czarująca Różdżka

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 2873

Średnia ocen: 5
(62)
Ilość rozmów na chacie

(17)
Ilość rozmów przez email

(771)
Ilość rozmów przez smschat

(63)
Ilość rozmów przez telefon

(84)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Czarująca Różdżka

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail Imprezy firmowe Salonik wróżb
Kategorie: Sennik, Tarot, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Numerologia, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Jak ją/ jego uwieść?

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Czarująca Różdżka

Witam Cię serdecznie na moim profilu:) Pozwól, zabrać się w podróż do Twojej przyszłości, nie daj się ślepemu losowi, daj rozświetlić swoją drogę, moją czarującą różdżką. Pamiętaj nic nie jest nieuniknione, wiedząc co może się wydarzyć, możesz wiele uczynić, by temu zapobiec. Jestem wróżką, szamanką, kieruje mną chęć pomocy na poziomie duchowym, korzystam z wiedzy numerologicznej, umiejętności interpretacji snów, przekazów ze świata energii i kart Tarota, których uniwersalna, ponadczasowa symbolika, skrywana przez meandry oceanu nieświadomości, sprawia, że nigdy się nie mylą. Dołączam do tego również swoją wizję. Oprócz tego posiadam też dużą wiedzę psychologiczną. W moich przepowiedniach, łączę ze sobą wszystkie te elementy. Pomogę też rozwikłać zagadkę Twojego poprzedniego wcielenia, które to determinuje Twoje obecne życie. Pamiętaj, Tarot, numerologia, sny... nie są wyrocznią, ukazują tylko drogę, która w danym momencie Twojego życia jest dla Ciebie najlepsza. Ostateczna decyzja, to jak postąpisz w danej sytuacji, zawsze należy do Ciebie. Zadaj konkretne pytanie kartom, a ja łącząc się z energią świata niematerialnego, dostanę odpowiedź i przekażę ją Tobie. Zadając pytanie, zachowaj szczerość, każde kłamstwo sprawia, że łączą się ze sobą przeciwstawne energie i wróżba może okazać się fałszywa. Opowiedz swój sen, a dostaniesz jego pełną interpretację. Podaj datę urodzenia, a dowiesz się co jest Ci zapisane w gwiazdach. Opisz sytuacje, których ciągle doświadczasz, karma zawsze wraca, pomogę uporać się z Twoim długiem karmicznym. Przy Twoim właściwym podejściu do wróżby, mogę pomóc w rozwiązaniu, wydawałoby się nierozwiązywalnego problemu. Zmień swoje życie, odkryj siebie na nowo, znajdź w sobie to, coś, co ukryło się gdzieś, głęboko w Tobie. Nie czekaj, napisz albo zadzwoń. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę kontaktu. 

Przesyłam pozdrowienia ze świata magii...

Czarująca Różdżka


OPINIE:

(2020-03-06 16:13:08) 5
Pani Czarujaca Rozdzko, ogromnie dziekuje za poswiecony mi czas i pomoc. Dzieki Pani wsparciu jest mi lzej na serduszku, mam wiecej sily do walki i do pracy nad charakterem. Dziekuje
Odpowiedź eksperta: Dziękuję:) trzymam kciuki za Panią:)
(2020-02-14 22:10:50) 5
Bardzo dziękuję za wróżbę, trafiła Pani w punkt! :)
Odpowiedź eksperta: Dziękuję, cieszę się, że pomogłam :)

Grafik:

Poniedziałek:
Najczęściej
Wtorek:
w godzinach
Środa:
po południowych
Czwartek:
do
Piątek:
późnych
Sobota:
godzin
Niedziela:
wieczornych :))x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.