MOKOSZA

MOKOSZA

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 4163

Średnia ocen: 5

83 Rozmów na chat
8 Zrelizowanych e-maili
246 Odpowiedzi na SMS
68 Rozmów przez telefon
85 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

MOKOSZA

POLSKIANGIELSKIROSYJSKI 
MOKOSZA

O sobie ciężko jest pisać obiektywnie i chyba powinnam poprosić przyjaciół, by zrobili to za mnie;) 

Odkąd zaczęłam posługiwać się kartami tarota bardzo zmieniłam swoje podejście do kart. Tarot nauczył mnie, że nie jest wyrocznią, że człowiek sam musi podejmować decyzje. Jest natomiast tarot wspaniałym narzędziem zrozumienia sensu wydarzeń, trzeźwego spojrzenia na sytuacje i na tej podstawie można udzielać rad.

Dbam o spójność i równowagę. Nie potępiam i nie oceniam choć mam twarde zasady nie krzywdzenia drugiej żywej istoty.

Jestem joginem, numerologiem, coachem. Do pracy z kartami używam wiedzy z zakresu Nowej Medycyny Germańskiej - Biologiki (czyli psychobiologii oraz psychosomatyki) oraz szerokiej wiedzy z zakresu ustawień systemowych Berta Hellingera. Pracuję z intencją i tworzę zadanice - motanki, które rozwiązują problemy i oczyszczają z uciążliwych kłopotów.

Zadanice, motanki, lalki mocy - wspierające nas na wybranej drodze i rozwiązujące problemy oraz uwalniające od ciężkich sytuacji można zamawiać przez usługę wrózba e-mail.
Lalka robiona jest przeze mnie indywidualnie dla kazdej osoby. Jest tworzona z intencją, w głębokiej medytacji. Z doświadczeń własnych i klientów, którzy już takie lalki zamawiali, wiem, że działają :) Polecam!!


Koszt usługi to 200 zł  

Zapraszam do kontaktu :)

MOKOSZA

Grafik:

Poniedziałek
jestem dostępna
Wtorek
jestem dostępna
Środa
jestem dostępna
Czwartek
jestem dostępna
Piątek
jestem dostępna
Sobota
jestem dostępna
Niedziela

Pozostałe usługi eksperta: Imprezy firmowe
Kategorie: Sennik, Tarot, Horoskop, Biała Magia, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2022 rok, Astrologiczne biuro matrymonialne, Talizmany, Horoskop biznesowy na 2022 rok, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Odcienie męskości, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Numerologia dla firm, Twój adres czyli Twoje miejsce na Ziemi , Magia zaklęta w numerze telefonu, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Wibracja numerologiczna w oparciu o adres mailowy, Horoskop andrzejkowy, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.