Pomocnik
Sugestia

PROFIL

MOKOSZA
teraz dostępny tylko telefon

MOKOSZA

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 1933

Średnia ocen: 0
(33)
Ilość rozmów na chacie

(5)
Ilość rozmów przez email

(157)
Ilość rozmów przez smschat

(23)
Ilość rozmów przez telefon

(31)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

MOKOSZA

POLSKIANGIELSKIROSYJSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback Imprezy firmowe
Kategorie: Sennik, Tarot, Horoskop, Biała Magia, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2020 rok, Talizmany, Horoskop biznesowy na 2020 rok, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Odcienie męskości, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Numerologia dla firm, Twój adres czyli Twoje miejsce na Ziemi , Magia zaklęta w numerze telefonu, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Wibracja numerologiczna w oparciu o adres mailowy, Horoskop andrzejkowy, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
MOKOSZA

O sobie ciężko jest pisać obiektywnie i chyba powinnam poprosić przyjaciół, by zrobili to za mnie;) 

Odkąd zaczęłam posługiwać się kartami tarota bardzo zmieniłam swoje podejście do kart. Tarot nauczył mnie, że nie jest wyrocznią, że człowiek sam musi podejmować decyzje. Jest natomiast tarot wspaniałym narzędziem zrozumienia sensu wydarzeń, trzeźwego spojrzenia na sytuacje i na tej podstawie można udzielać rad.
Jednak to, kiedy zrozumiemy i pokochamy siebie, będziemy o siebie dbać, szanować siebie, swoją duszę i ciało to wtedy rozwiązania ukażą się jasne i klarowne.

Dbam o spójność i równowagę. Nie potępiam i nie oceniam choć mam twarde zasady nie krzywdzenia drugiej żywej istoty.

Jestem joginem, numerologiem, coachem. Do pracy z kartami używam wiedzy z zakresu Nowej Medycyny Germańskiej - Biologiki (czyli psychobiologii oraz psychosomatyki) oraz szerokiej wiedzy z zakresu ustawień systemowych Berta Hellingera. Pracuję z intencją i tworzę zadanice - motanki, które rozwiązują problemy i oczyszczają z uciążliwych kłopotów.

Zadanice, motanki, lalki mocy - wspierające nas na wybranej drodze i rozwiązujące problemy oraz uwalniające od ciężkich sytuacji można zamawiać przez usługę wrózba e-mail.
Lalka robiona jest przeze mnie indywidualnie dla kazdej osoby. Jest tworzona z intencją, w głębokiej medytacji. Z doświadczeń własnych i klientów, którzy już takie lalki zamawiali, wiem, że działają :) Polecam!!


Koszt usługi to 200 zł  

Zapraszam do kontaktu :)

MOKOSZA


OPINIE:

Grafik:

Poniedziałek:
jestem dostępna
Wtorek:
jestem dostępna
Środa:
jestem dostępna
Czwartek:
jestem dostępna
Piątek:
jestem dostępna
Sobota:
jestem dostępna
Niedziela:x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.