Mokosza

Mokosza

teraz dostępny
Mokosza

Mokosza - tarocistka i life coach

Jestem tarocistką z wieloletnim doświadczeniem. Początkowo chciałam poznać karty tarota, bo byłam ciekawa jaką przyszłość mi pokażą. Chyba każdy z nas chciałby wiedzieć co będzie? zobaczyć w kartach idealnego partnera na życie, bogactwo i szczęście, czyż nie?

No i tak o to zaczęłam się tych kart uczyć, stawiać, aż zrozumiałam, że to narzędzie daje dużo więcej wglądu w nas, niż prekognicja, bowiem pomaga zobaczyć problem, wejrzeć w człowieka i go zrozumieć. Im bardziej zgłębiałam swoją wiedzę z zakresu psychologii, filozofii Berta Hellingera, teorii Łazariewa z "Diagnostyki karmy", bilogiki, Nowej Medycyny Germańskiej, tym więcej tarot mi "mówił" i na coraz to głębszych poziomach. Niesamowitym dla mnie były informacje od klientek, które biorąc udział w sesjach ustawień systemowych potwierdzały, że to co ukazały ustawienia pokrywało się z wiedzą z moich sesji tarotowych (a propos : są już innymi kobietami, świadomymi, wolnymi, co tak bardzo mnie cieszy).

"Jeśli dana osoba zatrzymała się na ścieżce i nie chce iść dalej, nie jest to kwestia wiedzy. Po prostu szuka pewności tam, gdzie potrzebna jest odwaga i wolności tam, gdzie właściwy nie pozostawia mu wyboru." (Bert Hellinger)

Zatem zawsze używając kart jestem ostrożna w wyrokach, bo mimo, że są pewne sprawy nam pisane i z całą pewnością się wydarzą, to są sprawy, na które mamy wpływ, gdyż w życiu nasza dusza ma się przede wszystkim rozwijać. A poprzez rozwój znaleźć swoją własną drogę - tę dla nas najlepszą.

Jest wiele dróg do zrozumienia siebie i dotarcia do swojej czułej "przewodniczki". W moim przypadku najcenniejszą praktyką uważności jest joga wg. metody B.K.S. Iyengara. Praktykuję już wiele lat i zrozumiałam, że:

"Najdłuższą podróżą każdego człowieka jest podróż do wewnątrz." (B.K.S. Iyengar)

Prowadzę sesje "lżejsze" i te "bardziej" terapeutyczne. Zawsze wspieram swoją wiedzą, gdyż wierzę, że każdy człowiek w gruncie rzeczy najbardziej pragnie miłości.

"Póki dążymy do miłości i zwiększamy to uczucie w swojej duszy, zawsze będziemy szczęśliwi. Jest to takie szczęście, którego nikt nam nie odbierze i tylko my sami możemy z niego zrezygnować." (Sjergiej Łazariew)

A z wykształcenia jestem projektantem, "dizajnerem", technologiem tkaniny i specjalizuję się w projektowaniu wnętrz motoryzacyjnych, mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Zawód ten codziennie wykonuję, gdyż jest on moją pasją. Znajomi żartują, że w sumie to zajmuję się wnętrzem i zewnętrzem.

I coś w tym chyba jest.

----------------------------------------------------------

Usługi dodatkowe:

Motanki - Pracuję z intencją i tworzę zadanice - motanki, które rozwiązują problemy i oczyszczają z uciążliwych kłopotów. Zadanice, motanki, lalki mocy - wspierające nas na wybranej drodze i rozwiązujące problemy oraz uwalniające od ciężkich sytuacji można zamawiać przez usługę wróżba e-mail. Lalka robiona jest przeze mnie indywidualnie dla każdej osoby. Jest tworzona z intencją, w głębokiej medytacji. Z doświadczeń własnych i klientów, którzy już takie lalki zamawiali, wiem, że działają :) Polecam!! Koszt usługi to 260 zł - proszę zamawiać poprzez usługę e-mail.


---------------------------------------------------------------

Uwagi:

Nie odpowiadam smsami na złożone pytania ogólne. 

Najpierw trzeba poznać problem i dopiero po analizie można udzielić rady, więc proszę o telefon/czat, albo jeśli Państwo wolą, opisać problem we wiadomości e-mail.

--------------------------------------------------------------

Dostępność:

Drodzy klienci i klientki, staram się być dla Państwa dostępna tak często, jak to możliwe. 

W grafiku podałam godziny, w jakich będę dla Państwa dostępna w portalu, jednakże jeśli tylko będę miała dodatkowy czas, będe pojawiać się również poza tymi godzinami. Zachęcam do zamawiania rozmów poprzez usługę callback - wtedy macie Państwo pewność, że sesja odbędzie się o dokładnej godzinie, jaką Państwo zamówicie. Wystarczy wysłać mi wiadomość.

Zapraszam do kontaktu :)

Mokosza  

Dziedziny: Miłość i partnerstwo, Twoja przyszłość, Praca i kariera, Rozwój duchowy, Finanse, Wsparcie duchowe, Rodzina i przyjaciele, Wróżby ogólne

Metody: Tarot, Numerologia, Karty anielskie, Rytuały, Jasnowidzenie

Styl porady: bezpośrednio i szczerze

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
17:00-21:00
Wtorek
9:00 -14.30 oraz 17:00 -21:00
Środa
9:00 -14:30 oraz 17:00 - 21:00
Czwartek
17:00 - 21:00
Piątek
9:00 -14:30
Sobota
tylko callback
Niedziela
niedostępna

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.