Mokosza

Mokosza

teraz dostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
88 Rozmów na chat
8 Zrelizowanych e-maili
263 Odpowiedzi na SMS
91 Rozmów przez telefon
95 Rozmów przez 708
2 Lat na portalu
Ostatnio
online
4769 Wyświetleń profilu
ANGIELSKI
Mokosza

Mokosza - Ja tarocistka i life coach

Jestem tarocistką z wieloletnim doświadczeniem. Początkowo chciałam poznać karty tarota, bo byłam ciekawa jaką przyszłość mi pokażą. Chyba każdy z nas chciałby wiedziećc o będzie? zobaczyć w kartach idealnego partnera na życie, bogactwo i szczęście, czyż nie?

No i tak o to zaczęłam się tych kart uczyć, stawiać, aż zrozumiałam, że to narzędzie daje dużo więcej wglądu w nas, niż prekognicja, bowiem pomaga zobaczyć problem, wejrzeć w człowieka i go zrozumieć. Im bardziej zgłębiałam swoją wiedzę z zakresu psychologii, filozofii Berta Hellingera, teorii Łazariewa z "Diagnostyki karmy", bilogiki, Nowej Medycyny Germańskiej, tym więcej tarot mi "mówił" i na coraz to głębszych poziomach. Niesamowitym dla mnie były informacje od klientek, które biorąc udział w sesjach ustawień systemowych potwierdzały, że to co ukazały ustawienia pokrywała się z wiedzą z moich sesji tarotowych (a propos : są już innymi kobietami, świadomymi, wolnymi, co tak bardzo mnie cieszy).

"Jeśli dana osoba zatrzymała się na ścieżce i nie chce iść dalej, nie jest to kwestia wiedzy. Po prostu szuka pewności tam, gdzie potrzebna jest odwaga i wolności tam, gdzie właściwy nie pozostawia mu wyboru." (Bert Hellinger)

Zatem zawsze używając kart jestem ostrożna w wyrokach, bo mimo, że są pewne sprawy nam pisane i z całą pewnością się wydarzą, to są sprawy, na które mamy wpływ, gdyż w życiu nasza dusza ma się przede wszystkim rozwijać. A poprzez rozwój znaleźć swoją własną drogę - tę dla nas najlepszą.

Jest wiele dróg do zrozumienia siebie i dotarcia do swojej czułej "przewodniczki". W moim przypadku najcenniejszą praktyką uważności jest joga wg. metody B.K.S. Iyengara. Praktykuję już wiele lat i zrozumiałam, że:

"Najdłuższą podróżą każdego człowieka jest podróż do wewnątrz." (B.K.S. Iyengar)

Prowadzę sesje "lżejsze" i te "bardziej" terapeutyczne. Zawsze wspieram swoją wiedzą, gdyż wierzę, że każdy człowiek w gruncie rzeczy najbardziej pragnie miłości.

"Póki dążymy do miłości i zwiększamy to uczucie w swojej duszy, zawsze będziemy szczęśliwi. Jest to takie szczęście, którego nikt nam nie odbierze i tylko my sami możemy z niego zrezygnować." (Sjergiej Łazariew)

A z wykształcenia jestem projektantem, "dizajnerem", technologiem tkaniny i specjalizuję się w projektowaniu wnętrz motoryzacyjnych, mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Zawód ten codziennie wykonuję, gdyż jest on moją pasją. Znajomi żartują, że w sumie to zajmuję się wnętrzem i zewnętrzem.

I coś w tym chyba jest.

----------------------------------------------------------

Usługi dodatkowe:

Motanki - Pracuję z intencją i tworzę zadanice - motanki, które rozwiązują problemy i oczyszczają z uciążliwych kłopotów. Zadanice, motanki, lalki mocy - wspierające nas na wybranej drodze i rozwiązujące problemy oraz uwalniające od ciężkich sytuacji można zamawiać przez usługę wróżba e-mail. Lalka robiona jest przeze mnie indywidualnie dla każdej osoby. Jest tworzona z intencją, w głębokiej medytacji. Z doświadczeń własnych i klientów, którzy już takie lalki zamawiali, wiem, że działają :) Polecam!! Koszt usługi to 260 zł - proszę zamawiać poprzez usługę e-mail
---------------------------------------------------------------

Uwagi:

Nie odpowiadam smsami na złożone pytania ogólne. 

Najpierw trzeba poznać problem i dopiero po analizie można udzielić rady, więc proszę o telefon/czat, albo jeśli Państwo wolą, opisać problem we wiadomości e-mail.

Dostępność:

Drodzy klienci i klientki, staram się być dla Państwa dostępna tak często, jak to możliwe. Nie pracuję jednak późnym wieczorem a tym bardziej w nocy, więc jeśli zadrży mi się zapomnieć wyłączyć guzik dostępności i będzie widać, że jestem dostępna, to wybaczcie, że nie odbieram.

Zazwyczaj jestem od około 9:00 rano do 14:00 i potem po 18:00 (najpóźniej do 21.30). Bywa, że mam chwilę czasu w weekend, ale oddzwaniam tylko na zamówione rozmowy. 

Zapraszam do kontaktu :)

Mokosza  

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Sennik, Tarot, Horoskop, Biała Magia, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2022 rok, Astrologiczne biuro matrymonialne, Talizmany, Horoskop biznesowy na 2022 rok, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Odcienie męskości, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Numerologia dla firm, Twój adres czyli Twoje miejsce na Ziemi , Magia zaklęta w numerze telefonu, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Wibracja numerologiczna w oparciu o adres mailowy, Horoskop andrzejkowy, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Jak ją/ jego uwieść?, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy, Wibracja imienia

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
11.00-14.00, po 18:00
Wtorek
9.00-14.00 i po 18:00
Środa
11:00-14.00 i po 18:00
Czwartek
9.00-14.00 i po 18:00
Piątek
9.00-14.00 i po 18:00
Sobota
zazwyczaj po uprzednim umówieniu się
Niedziela
tylko po uprzednim umówieniu się

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.