Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Maria
teraz niedostępny

Maria

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 2216

Średnia ocen: 5
(0)
Ilość rozmów na chacie

(10)
Ilość rozmów przez email

(229)
Ilość rozmów przez smschat

(14)
Ilość rozmów przez telefon

(28)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Maria

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback
Kategorie: Tarot

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Wsparcie duchowe
Maria

Z kartami Tarota zapoznałam się 20 lat temu. Nie miałam wówczas pojęcia jaką rolę będą odgrywać w moim życiu. Korzystałam z ich wskazówek sporadycznie - jedynie tylko dla znajomych. Przełom nastąpił w czasie, kiedy moja mama zachorowała na Alzheimera. Podczas jej długiej choroby, trwającej 10 lat, nie mogłam zrozumieć i dowiedzieć się, w jakim świecie ona żyje? Dlaczego nie mam z nią kontaktu? Jak postrzega świat ją otaczający? Nie potrafiła tego wyrazić słowami, ale przekazała mi to obrazem. Był to obraz we śnie bez słów, ale realnie pokazujący jej stan umysłu, jej cierpienie, co czuje i jak odbiera otaczający ją świat. Obraz był ponury i przygnębiający. Pomimo, że od śmierci mojej mamy minęło już 8 lat, mam jej przekaz przed oczami do dnia dzisiejszego. Każdy detal, miejsce i jej postać uwięzioną w tym jej innym świecie. Ten świat ją otaczający był szaro-czarny, stała przy schodach prowadzących w dół, jakby do piwnicy. Schodków było 4, ale czwarty był już widoczny tylko w połowie. Rozmazywał się i zlewał z czarną otchłanią. Ja byłam też w tym pomieszczeniu, ale moje miejsce było kolorowe, takie jakie nas otacza. Dwa światy - kolorowy, naturalny i drugi czarno-szary, do którego nie mogłam wejść. Po śmierci mamy zrozumiałam, że schody były określeniem czasu jaki jej pozostał. Od chwili tego przekazu do jej śmierci, minęły niepełne cztery lata. Zmarła w połowie roku, tak jak pokazywał czwarty schodek w połowie widoczny. Wróciłam myślami do kart Tarota i nim podjęłam decyzję o pomocy innym, postawiłam wróżbę sobie z zapytaniem, czy mam iść tą drogą? Odpowiedź była, a właściwie to wskazówka, że powinnam zostawić za sobą te wydarzenia bo ich już nie zmienię, a przede mną jest jeszcze droga którą muszę przejść i wiedza, którą muszę poznać.         

Tarot swoimi obrazami daje nam informacje,wskazówki, rady, jak możemy pomóc sobie. Jak możemy zmienić swoje działanie aby uniknąć przykrych niespodzianek lub jak zrobić krok do przodu, aby przebrnąć przez trudności.  

Nie wszystko jeszcz wiem na tematy ezoteryczne, ale rozwijam się i idę do przodu..Najważniejsze dla mnie jest obecnie Tu i Teraz, dokonywać właściwych wyborów. A karty Tarota pomogą znaleźć pozytywne rozwiązanie, wskazać właściwą drogę. Mogą pomóc uniknąć kłopotów lub pomóc je rozwiązać.

Ważne informacje dla odwiedzających moją stronę:

1. Nie wróżę kobietom w ciąży, osobom małoletnim, osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

2. Nie wróżę osobom, które swoje porażki i frustrację, chcą przelać na osobę wróżącą, a co za tym idzie, ich stosunek jest lekceważący bądź agresywny.

3. Tarot nie jest wyrocznią, a jedynie drogowskazem. Od nas zależy, którą drogę wybierzemy. I w ten sposób proszę podchodzić do Tarota.


OPINIE:

(2019-07-19 13:19:09) 5

Grafik:

Poniedziałek:
Nie
Wtorek:
12-24 z przerwami
Środa:
12-24 z przerwami
Czwartek:
12-24 z przerwami
Piątek:
12-24 z przerwami
Sobota:
Różnie do 24
Niedziela:
Różnie do 24Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.