Maria

Maria

urlop do 2022-08-21
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
77 Rozmów na chat
24 Zrelizowanych e-maili
620 Odpowiedzi na SMS
86 Rozmów przez telefon
112 Rozmów przez 708
3 Lat na portalu
Ostatnio
online
6961 Wyświetleń profilu
Maria

Z kartami Tarota zapoznałam się 20 lat temu. Nie miałam wówczas pojęcia jaką rolę będą odgrywać w moim życiu. Korzystałam z ich wskazówek sporadycznie - jedynie tylko dla znajomych. Przełom nastąpił w czasie, kiedy moja mama zachorowała na Alzheimera. Podczas jej długiej choroby, trwającej 10 lat, nie mogłam zrozumieć i dowiedzieć się, w jakim świecie ona żyje? Dlaczego nie mam z nią kontaktu? Jak postrzega świat ją otaczający? Nie potrafiła tego wyrazić słowami, ale przekazała mi to obrazem. Był to obraz we śnie bez słów, ale realnie pokazujący jej stan umysłu, jej cierpienie, co czuje i jak odbiera otaczający ją świat. Obraz był ponury i przygnębiający. Pomimo, że od śmierci mojej mamy minęło już 8 lat, mam jej przekaz przed oczami do dnia dzisiejszego. Każdy detal, miejsce i jej postać uwięzioną w tym jej innym świecie. Ten świat ją otaczający był szaro-czarny, stała przy schodach prowadzących w dół, jakby do piwnicy. Schodków było 4, ale czwarty był już widoczny tylko w połowie. Rozmazywał się i zlewał z czarną otchłanią. Ja byłam też w tym pomieszczeniu, ale moje miejsce było kolorowe, takie jakie nas otacza. Dwa światy - kolorowy, naturalny i drugi czarno-szary, do którego nie mogłam wejść. Po śmierci mamy zrozumiałam, że schody były określeniem czasu jaki jej pozostał. Od chwili tego przekazu do jej śmierci, minęły niepełne cztery lata. Zmarła w połowie roku, tak jak pokazywał czwarty schodek w połowie widoczny. Wróciłam myślami do kart Tarota i nim podjęłam decyzję o pomocy innym, postawiłam wróżbę sobie z zapytaniem, czy mam iść tą drogą? Odpowiedź była, a właściwie to wskazówka, że powinnam zostawić za sobą te wydarzenia bo ich już nie zmienię, a przede mną jest droga na której mogę pomóc innym, potrzebującym tej pomocy.

Tarot swoimi obrazami daje nam informacje,wskazówki, rady, jak możemy pomóc sobie. Jak możemy zmienić swoje działanie aby uniknąć przykrych niespodzianek lub jak zrobić krok do przodu, aby przebrnąć przez trudności.  

Najważniejsze dla mnie jest obecnie Tu i Teraz, dokonywać właściwych wyborów. A karty Tarota pomogą znaleźć pozytywne rozwiązanie, wskazać właściwą drogę. Mogą pomóc uniknąć kłopotów lub pomóc je rozwiązać.

Ważne informacje dla odwiedzających moją stronę:

1. Nie wróżę kobietom w ciąży, osobom małoletnim, osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

2. Nie wróżę osobom, które swoje porażki i frustrację, chcą przelać na osobę wróżącą, a co za tym idzie, ich stosunek jest lekceważący bądź agresywny.

3. Tarot nie jest wyrocznią, a jedynie drogowskazem. Od nas zależy, którą drogę wybierzemy. I w ten sposób proszę podchodzić do Tarota.

Dziedziny: Miłość i partnerstwo, Finanse, Twoja przyszłość, Wsparcie duchowe, Biznes i kariera

Metody: Tarot

Styl porady: łagodnie i spokojnie

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Nie
Wtorek
12-24 z przerwami
Środa
12-24 z przerwami
Czwartek
12-24 z przerwami
Piątek
12-24 z przerwami
Sobota
Różnie do 24
Niedziela
Różnie do 24

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.