Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

WrozbitaPawel
teraz niedostępny

Wróżbita Paweł

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 9851

Średnia ocen: 4.6
(149)
Ilość rozmów na chacie

(73)
Ilość rozmów przez email

(752)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Wróżbita Paweł

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Tarot, Horoskop, Numerologia, Zimowe przepowiednie Tarota, Wróżby Andrzejkowe, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Wróżbita Paweł

WRÓŻBA NA NOWY ROK NUMEROLOGICZNY - 35 zł

TAROT - GWARANCJA ODPOWIEDZI 24 H:

1 PYTANIE PRZEZ E-MAIL ZA 2 ZŁ!

Możesz zapytać mnie o sprawy uczuciowe, finansowe, zawodowe, zdrowotne i różne problemy dnia codziennego. Jeżeli uzyskałeś już odpowiedź na swoje pytanie ode mnie lub kogoś innego, nie ponawiaj go. Zawsze na początku podaj swoje imię i datę urodzenia.

Niektórzy znają mnie z programu ezoterycznego "Tajemnice Losu" w Telewizji Polsat, gdzie jako doradca poza wizją, przeprowadzam z Wami rozmowy. Do przepowiadania przyszłości używam kart Tarota, kart Kipper i jako jedna z nielicznych osób, przesłań Wyroczni Wizji. Korzystam również z numerologii.

Podczas każdej konsultacji, moim najważniejszym zadaniem jest nie tylko opisać możliwe lub nieuniknione wydarzenia, ale przede wszystkim wskazać najlepszą dla Ciebie drogę i pomóc znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.

Dzięki radom i ostrzeżeniom, masz możliwość wpłynąć na bieg przyszłości, ponieważ odczyt kart to prognoza najbardziej prawdopodobnych zdarzeń. Decyzja co zrobisz, należy do Ciebie, ponieważ to Twoje życie! :)


OPINIE:

(2019-08-30 22:34:46) 5
Obszerna wróżba, widać że Pan Paweł zagłębia się w czytanie. Zero powierzchowności i głęboka analiza. Mam nadzieję że się spełni, ale za samo podejście, do klienta, zaangazowanie 5+! Dziekuje
Odpowiedź eksperta: Dziękuję bardzo :)
(2019-08-13 23:22:24) 5
(2019-08-13 18:11:39) 5
(2019-08-10 23:22:10) 5

Grafik:

Poniedziałek:
niedostępny
Wtorek:
niedostępny
Środa:
niedostępny
Czwartek:
niedostępny
Piątek:
niedostępny
Sobota:
niedostępny
Niedziela:
niedostępnyStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.