Heart_5
WrozbitaPawel

Wróżbita Paweł

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 13223

Średnia ocen: 4.7

158 Rozmów na chat
101 Zrelizowanych e-maili
892 Odpowiedzi na SMS
0 Rozmów przez telefon
0 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Wróżbita Paweł

POLSKI 
Wróżbita Paweł

Ezoteryką zajmuję się od 10 lat. Zaczynałem od kart cygańskich, a następnie przyszedł czas na karty Tarota. Doświadczenie zdobyte podczas rozmów z Wami i widzami programu "Tajemnice Losu" w Telwizji Polsat, gdzie udzielałem porad jako doradca poza wizją, pozwoliło mi uznać je za najbarziej doskonałą formę dywinacji. 

Jako jedna z nielicznych osób posługuję się też kartami Wyroczni Wizji. W trakcie konsultacji korzystam również z informacji na temat życia kazdego z nas zawartych w numerologii.

Możesz zapytać mnie o sprawy uczuciowe, finansowe, zawodowe, zdrowotne i różne problemy dnia codziennego. Jeżeli uzyskałeś już odpowiedź na swoje pytanie ode mnie lub kogoś innego, nie ponawiaj go. Zawsze na początku podaj swoje imię i datę urodzenia.

Moim najważniejszym zadaniem jest nie tylko opisać możliwe lub nieuniknione wydarzenia, ale przede wszystkim wskazać najlepszą dla Ciebie drogę i pomóc znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.

Dzięki radom i ostrzeżeniom, masz możliwość wpłynąć na bieg przyszłości, ponieważ odczyt kart to prognoza najbardziej prawdopodobnych zdarzeń. Decyzja o tym, co zrobisz, należy do Ciebie, ponieważ to Twoje życie.

Grafik:

Poniedziałek
niedostępny
Wtorek
niedostępny
Środa
niedostępny
Czwartek
niedostępny
Piątek
niedostępny
Sobota
niedostępny
Niedziela
niedostępny

Pozostałe usługi eksperta:
Kategorie: Tarot, Horoskop, Numerologia, Zimowe przepowiednie Tarota, Wróżby Andrzejkowe, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.