Jula

Jula

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 2923

Średnia ocen: 5

71 Rozmów na chat
31 Zrelizowanych e-maili
271 Odpowiedzi na SMS
58 Rozmów przez telefon
78 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Jula

POLSKI 
Jula

"Jesteś projektantem swojego przeznaczenia. Jesteś jego autorem. Sam piszesz historię. Pióro tkwi w Twoim ręku, a wynik zależy od tego, co wybierzesz". Lisa Nichols

Jestem tu po to aby pokazać drogę, często światełko w tunelu lub po prostu wyjaśnić co i dlaczego dzieje się w Twoim życiu w chwili obecnej oraz jakie perspektywy stoją przed Tobą? Nie daję gotowych rozwiązań i odpowiedzi, decyzja zawsze należy do osoby pytającej. Widzę obrazy, znaki, które nie zawsze są jasne dla mnie ale Tobie pokarzą informację, na których warto się skupić i które odegrają/ odgrywają ważną rolę w Twoim życiu.
Pracuje z energią, uzdrawiam i oczyszczam. Staram się pomóc w taki sposób aby osoba korzystająca z zabiegów sama się wzmacniała, rozwijała duchowo oraz akceptowała i doświadczał w sposób zrozumiały i czytelny tego co przychodzi do jej życia. Oczyszczając zabieram doświadczenia, karmy i negatywne energie, otwierając czystą białą kartę na przyszłość.
Zapraszam :)
Bardzo proszę o zadawanie konkretnych pytań oraz podawanie danych, t.j. imię i data urodzenia. Sms służy do odpowiedzi na jedno krótkie pytanie ze względu na jego pojemność. Nie udzielam odpowiedzi na pytania dotyczące osób trzecich. 

Grafik:

Poniedziałek
dostępna
Wtorek
dostępna
Środa
dostępna
Czwartek
dostępna
Piątek
dostępna
Sobota
dostępna
Niedziela
dostępna

Pozostałe usługi eksperta: video-chat pryw. Imprezy firmowe Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia, Numerologia, Talizmany

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Finanse, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.