Doradca Iravan

Doradca Iravan

teraz niedostępny
Doradca Iravan

Witam Serdecznie

Jako ezoteryk jestem wstanie pomóc oraz doradzić w każdej dziedzinie życia. Dla swoich klientów, staram się nie skupiać tylko i wyłącznie na przyszłości lecz również doradzić co należy zrobić, zmienić, aby osiągnąć swój cel. Na wszelkie problemy staram się patrzeć szerzej, aby jak najlepiej Państwu pomóc.

Ezoteryką zajmuje się od wczesnego dzieciństwa lecz na portalu jestem dopiero od 4 lat. Jestem samoukiem i każdego dnia zgłębiam tajniki magii. Jestem numerologiczną "1" i cechuje mnie indywidualizm, idealizm, inne spojrzenie na różne sprawy, ambicja. 

Głównymi narzędziami jakimi się posługuję to Tarot, magiczne runy oraz wahadełko do oczyszczania energetycznego. Wspomagam się również numerologią oraz wykonuje różnego rodzaju rytuały magiczne. 

 

" Dobre słowo jest łatwą przysługą niewymagającą ani krzty poświęcenia, a czasem wartą więcej niż prawdziwy dobry uczynek. " Carlos Ruiz Zafón/Gra anioła.

Serdecznie zapraszam do kontaktu

Dziedziny: Miłość i partnerstwo, Twoja przyszłość, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe, Praca i kariera, Finanse, Rodzina i przyjaciele

Metody: Tarot, Runy, Rytuały, Jasnowidzenie, Oczyszczanie, Astrologia

Styl porady: bezpośrednio i szczerze

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Gdy zalogowany
Wtorek
Gdy zalogowany
Środa
Gdy zalogowany
Czwartek
Gdy zalogowany
Piątek
Gdy zalogowany
Sobota
Gdy zalogowany
Niedziela
Gdy zalogowany

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.