NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Doradca Iravan

Doradca Iravan

teraz niedostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Twoja przyszłość, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe, Kariera i praca, Finanse, Rodzina i przyjaciele

Metody : Tarot, Karty lenormand, Runy, Jasnowidzenie, Rytuały, Oczyszczanie, Astrologia

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
6054 Ilość
porad
Ostatnio
online
6 Lat na
portalu
33637 Wyświetleń
profilu

Witam Serdecznie

Jako ezoteryk jestem w stanie pomóc oraz doradzić w każdej dziedzinie życia. Dla swoich klientów, staram się nie skupiać tylko i wyłącznie na przyszłości lecz również doradzić co należy zrobić, zmienić, aby osiągnąć swój cel. Na wszelkie problemy staram się patrzeć szerzej, aby jak najlepiej Państwu pomóc.

Ezoteryką zajmuje się od wczesnego dzieciństwa lecz na portalu jestem dopiero od 4 lat. Jestem samoukiem i każdego dnia zgłębiam tajniki magii. Jestem numerologiczną "1" i cechuje mnie indywidualizm, idealizm, inne spojrzenie na różne sprawy, ambicja. 

Głównymi narzędziami jakimi się posługuję to Tarot, magiczne runy oraz wahadełko do oczyszczania energetycznego. Wspomagam się również numerologią oraz wykonuje różnego rodzaju rytuały magiczne. 

 

" Dobre słowo jest łatwą przysługą niewymagającą ani krzty poświęcenia, a czasem wartą więcej niż prawdziwy dobry uczynek. " Carlos Ruiz Zafón/Gra anioła.

Serdecznie zapraszam do kontaktu

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Gdy zalogowany
Wtorek
18-23.30
Środa
18-23.30
Czwartek
18-23.30
Piątek
11 - 16
Sobota
18-23.30
Niedziela
18-23.30

Opinie klientów (115)

loading
1 z 13
1 2 3 4 5