Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop walentynkowy 2020 - Strzelec

Otwórzcie swoje serca na miłość. Niech to będzie uczucie, które poczujecie całym swoim sercem. Serce to organ, który nie tylko pompuje krew, ale również jest magazynem miłości, dobrych emocji i uczuć. Tak jak wysiłek fizyczny pozwala prawidłowo pracować Waszemu sercu, tak samo napełnianie serca dobrymi pozytywnymi uczuciami powoduje, że działa ono również prawidłowo po stronie energetycznej.

Wiadomość dla Niej: zastanów się czy nie nadszedł czas, aby zmienić kierunek, w którym chcesz zmierzać w swojej sferze uczuciowej. Może obierane dotychczas cele nie były tymi, które przynoszą Ci satysfakcję i spełnienie uczuciowe. Nawet jeśli się zdecydujesz na zmianę tego kierunku pamiętaj, że aniołowie wciąż będą obok Ciebie i będę oświetlać Twoją nowo obraną drogę

Wiadomość dla Niego: zawsze zachowaj umiar i rozsądek. Dawaj tyle ile sam chcesz uzyskać. Znajduj równowagę we wszystkim co robisz, a szczególnie w relacjach z ukochaną osobą. Jeżeli czegoś od Niej oczekujesz pamiętaj, że tyle samo powinieneś dać od siebie.

Wiadomość dla Nich: wybierzcie sobie wspólny cel życiowy. On pozwoli Wam podejmować decyzje nawet w trudnych dla Was sytuacjach. Gdy nie ma życiowego celu, także w miłości, trudno jest mówić o tym czego pragniecie, jakie są Wasze bolączki i co nie gra w Waszej relacji. Dziś usiądźcie i obierzcie swój wspólny cel.


EKSPERCIx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.