Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2020-07-15
na żywo godz. 21:30

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop walentynkowy 2020 - Skorpion

Ile to razy powtarzaliście sobie, że chcecie mieć wszystko, że Wasza miłość jest największa i najlepsza na świecie A ile było bólu i żalu z powodu tego, że znowu coś nie wyszło tak jak chcieliście. Aniołowie dzisiaj przekazują Wam bardzo ważną wiadomość. Przede wszystkim musi obserwować siebie, swoje uczucia, swoje myśli, swoje wyobrażenia. Obserwujcie jak zmieniają się Wasze emocje i tam znajdziecie z pewnością wiele odpowiedzi na nurtujące pytania odnośnie sytuacji uczuciowej.

Wiadomość dla Niej: jeśli myślisz o ślubie, to być może to jest to idealny moment, żeby zacząć swoje myśli przekształcać w czyn. Może porozmawiaj z nim, zaproponuj coś, powiedz że ci na tym zależy. Rozmawiajcie o tym. Aniołowie dzisiaj przekazują wiadomość, że czeka Cię ślub :) A jeżeli jesteś już w związku małżeńskim to pielęgnuj swoje uczucie każdego dnia.

Wiadomość dla Niego: zdaje się że ostatnio prosiłeś o uzdrowienie swojej relacji uczuciowej. Aniołowie odpowiadają na Twoje prośby i uwierz, że zajmują się już Twoją sytuacją. Wystarczy, że teraz uruchomisz swoje największe pokłady miłości i przelejesz je na osobę, którą kochasz. Aniołom przedstaw swoje prośby, tak po prostu. I czekaj na uzdrowienie sytuacji.

Wiadomość dla Nich: niech ten czas Walentynek i najbliższy czas będą spędzone wspólnie razem w rodzinnym gronie. To z pewnością ukoi Wasze wszystkie troski i smutki. Warto byście wspólnie usiedli i rozmawiali o miłości do siebie. Niech mężowie to zrobią wobec swoich żon, matki wobec swoich córek i synów i ojcowie również wobec własnych dzieci.


EKSPERCIx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.