Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-01-29
na żywo godz. 21:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Wodnik

Wodnik to Dusza wolna i niedościgniona. Nie ważne dla niego ubiory ani kolory, ważny intelekt. Jednakże myli się ten, kto ma go za lekkoducha bujającego w obłokach.
Wodnik to Dusza przyjacielska, choć oblicze surowe, ale jakże filozoficznie natchnione. Wodnik cały czas nad czymś pracuje, nawet jak nic nie robi – tworzy myślą.
Najważniejsza dla Wodnika jest Dusza drugiego człowieka, więc jeżeli chcesz go oczarować włóż zwiewne ubranka, mogą być częściowo przejrzyste we wszelkich odcieniach jasnej zieleni przechodzącej w szmaragd i turkusowy kolor południowego morza. Widoczny akcent kolorystyczny na tle tej szmaragdowej tęczy ,powinien przyjąć odcień jasnego fioletu i delikatnego kremu zmieszanego z odrobiną złota. Panią Wodnik oczarujesz artystycznym fasonem.
Możesz to wszystko włożyć na siebie w nieładzie, Wodnik i tak zauważy tylko Twoją szmaragdową aurę.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.