Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-01-29
na żywo godz. 21:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Byk

Pragnieniem Byka jest posiadanie ogromnego majątku. Kocha pieniądze ale lubi się też otaczać rzeczami pięknymi i drogimi, dlatego często inwestuje w zakup wartościowych towarów.

Byk należy do grupy ludzi, dla których posiadanie majątku jest najważniejszym życiowym priorytetem. Za cel stawia sobie zdobicie odpowiedniej pozycji, która zagwarantuje mu wysokie zarobki. I nie robi tego dla poczucia stabilizacji materialnej, ale dla chęci posiadania. Pieniądze są dla niego ważne, ale jeszcze ważniejsza jest możliwość zdobycia dzięki nim majątku. I to właśnie posiadanie i gromadzenie daje mu poczucie bezpieczeństwa. Jego podejście do pieniędzy wynika z potrzeby zakorzenienia się w wybranym miejscu, w którym będzie gromadził majątek. A majątek dla Byka to również posiadanie dzieł sztuki, które uważa za bardzo dobre lokaty pieniężne. Często zostaje kolekcjonerem, kupuje kamienie szlachetne, antyki, obrazy i to nie dla ich piękna, ale dla dużej wartości rynkowej.
Byk kocha i pragnie pieniędzy, ale nie czeka aż ktoś mu je da albo dziwnym trafem spadną z nieba. Łatwy zysk go nie interesuje. Sam do wszystkiego dochodzi ciężką pracą, a najlepszą nagrodą za tą pracę jest odpowiednie wynagrodzenie, które również traktuje jako wyraz uznania pracodawcy dla jego umiejętności zawodowych.
Kiedy Bykowi się poszczęści i zdobędzie sukces i pieniądze nie wywraca swojego życia do góry nogami. Zmiany są minimalne, kupi większy dom, lepszy samochód, otworzy własny interes, jednak nie zmieni swoich zwyczajów a co najważniejsze nie zerwie kontaktu ze swoimi dawnymi przyjaciółmi. Jednak, jeśli Byk ma ascendent w Lwie, może poczuć władzę z powodu posiadania pieniędzy.
Byk kiedy już zgromadzi majątek lubi też się nim dzielić. Okazuje hojność rodzinie, ale i przyjaciołom. Nie jest sknerą i każdy z otoczenia może liczyć na pomoc finansową. Byk bardzo chętnie pożycza pieniądze, które stanowią w jego pojęciu sposób tworzenia się i wzmacniania silnych więzi. Dla Byka z ascendentem w Wadze, dawanie pieniędzy ma szczególne znaczenie, które czasem przybiera nawet formy prawne.
Urodzeni pod znakiem Byka są bardzo ostrożni i rozważni, każdy wydatek czy inwestycja musza skrupulatnie przemyśleć, co też sprawia, że pozbawia są spontaniczności. Byk nigdy nie narazi się na straty, dlatego nie ulega swoim kaprysom czy zachciankom, a maksymalnie rozsądny jest Byk z ascendentem w Pannie.
Byka fascynują zakupy, mimo, że nie nakłoni się go do kupna bubla, często zagląda do sklepów. Wtedy wyczula swoje zmysły: wzrok, smak, węch i dotyk i to nimi się kieruje. Pochłaniają go, więc też zakupy żywnościowe. Nie odstępuje go jednak wrodzona oszczędność, chyba, że jest Bykiem z ascendentem w Bliźniętach, które mają tendencje do rozrzutności.
Byki jednak muszą uważać, gdyż, mimo, że pieniądz odgrywa w ich życiu tak ważną rolę to nie zawsze udaje im się pozyskać wymarzony majątek i żyć w dostatku. Czasem życie zwodzi ich na manowce i popadają w długi. Wtedy myśl o pieniądzach, których nie mają staje się obsesją.
W innych przypadkach bogacenie się staje się sensem życia Byka i przestaje on skupiać swoją uwagę na tym, co naprawdę ważne, wszystko inne spycha w cień. Na szczęście nie wszystkie Byki popadają takiemu wyobcowaniu. Urodzony pod znakiem Byka znany wszystkim socjolog i filozof Karol Marks potępiał władzę pieniądza za alienację, której pieniądz jest przyczyną.
 


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.