Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Imiennik

Mieczysław
Zapis runiczny imienia - MIECZYSLAW
Praktyczny, analityczny dokładny w tym, co robi. Skutecznie przechodzi przez zmiany życiowe, umie rozwiązywać trudne problemy, uporządkowany wewnętrznie, ceni wartości rodzinne. Czasami bywa rozgoryczony, trochę użalający się nad sobą, co jest czymś w rodzaju wewnętrznego oczyszczenia i uwolnienia od napięć. Jest zdolnym i intuicyjnym przywódcą, umie realizować i doprowadzać do finalnego końca to, co zamierzy. Ma dużo wiary w siebie i swoje możliwości.

 

Napoleon
Zapis runiczny imienia - NAPOLEON
Dosłownie osoba, która pochodzi z Neapolu.
Imię to jest głośne od czasów Napoleona Bonapartego; cesarz francuzów.
Wielka intuicja i niezwykłe zdolności dyplomatyczne. Szlachetny, życzliwy, cieszy się sympatią ogółu. Doskonale zna się na ludziach i umie przeniknąć do ich wnętrza. Umysł osoby o tym imieniu jest bardzo aktywny, bystry co pozwala mu na zajęcie wybitnego stanowiska.
 

 
Norbert
Zapis runiczny imienia - NORBERT
Tak nazwana osoba jest wielkim znawcą natury ludzkiej i przyrody. Posiada wysokie wykształcenie biologiczne, może być dobrym wykładowcą. Posiada dar mówienia i popularyzacji wiedzy. Jest człowiekiem inteligentnym, kulturalnym, starannie się noszącym, bywałym w kręgach naukowych, żądny władzy. Posiada umysł twórczy, ujmującą osobowość, elegancki powierzchowność, a także dużą dozę humoru. Posiada umiejętności bawienia towarzystwa swoimi żartami. Osoby te są dobrymi rodzicami, poprawnymi i kochającymi tradycję współmałżonkami. Nie znoszą obłudy, kłamstwa, nonszalancji i nietolerancji.
 

Olga
Zapis runiczny imienia - OLGA
Imię Olga przywędrowało do nas drogą bardzo okrężną. Jeżeli się nastroimy na wibracje imienia Olga, wyda się nam ono najpierw łagodne i zachęcające. Ale to pozory... Imię to mieni się w oczach niby hologram i pod miłą powierzchnią otwierają się jakiś głębie i tajemnice. Olga należy do ludzi dzielnych, pełnych inicjatywy, ale też niespokojnych duchem i mających żyłkę ryzykantów. To w istocie rogate dusze. Olgi potrafią się przystosować do każdych warunków, więc również w środowisku ludzi spokojnych, statecznych i dbających o swoją opinię nie będą nikogo na siłę szokować. Jednak prawdziwym celem ich życia jest przygoda, doświadczanie wciąż nowych i dziwnych wrażeń, podróże. Pociąga Olgi wszystko, co obiecuje nowość, sukces i zwycięstwo. Kiedy wymaga tego sytuacja, potrafią być groźnymi konkurentkami dla silnych mężczyzn. Tak, więc możemy sobie wyobrazić Olgę jako elegancką damę, której ulubioną rozrywką są skoki ze spadochronem! Życie z Olga dostarczy jej wybranemu wielu mocnych wrażeń. Kobiety o tym imieniu potrafią działać niby środek dopingujący - ale i mężczyzna musi mieć silny charakter, aby sprostać takiej partnerce.  

 

Patrycja
Zapis runiczny imienia - PATRYCJA
Runicznie to kobieta wulkan może mieć sporo też testosteronu. Pracowita, ikona towarzystwa, wolna i zazwyczaj jeszcze piękna. Na pewno pokarze na co ja stać. Musi dbać o sprawy pokarmowe i naczyniowe.
 

Patryk
Zapis runiczny imienia - PATRYK
Patryk jest często już na początku drogi obciążony różnymi obciążeniami tzw. karmą. Jego zadanie to walka o samego siebie w domu i w świecie. Wolny strzelec ale jak jego serce zostanie skradzione to idealny mąż i ojciec. Patryk musi dbać o nerwy i naczynia krwionośne.
 

Paweł
Zapis runiczny imienia - PAWEL
imię pochodzenia łacińskiego, znaczy, mały drobny.
Imię to przynosi wibrację dynamiki, radości życia, ekspresji , wielkiej inteligencji i ogromnej intuicji. Posiada zdolności językowe, literackie, sportowe i artystyczne Prawie każdy Paweł ma powodzenie u kobiet a jego czar osobisty ułatwia mu życie. W negatywnej emanacji: może nadużywać wolności i ludzkiego zaufania co może skutkować przykrymi konsekwencjami.
 

 Paulina
Zapis runiczny imienia - PAULINA
Wspaniała doradczyni. Jest osobą ambitną. Ma łatwość komunikowania się z otoczeniem i duże poczucie humoru. Paulina jest osobą społeczną, powinna wykonywać pracę, która umożliwia kontakty z innymi ludźmi. Dobrze sprawdza się jako działaczka społeczna. Jest osobą subtelną, z dużym poczuciem godności. Jest również uzdolniona artystycznie. Ma dużą potrzebę wolności, w swoich poszukiwaniach powinna zwracać uwagę aby nie ranić innych. Brakuje jej zdolności racjonalnej oceny sytuacji. Nie idzie jej też współpraca z innymi.

 

Piotr
Zapis runiczny imienia - PIOTR
Uzdolniony artystycznie, wrażliwy. Ma dobrą intuicję, ma skłonności do filozofii i mistycyzmu.
Szuka porządku we wszechświecie, jest uduchowiony. Jest charyzmatyczny, lgną do niego ludzie, ponieważ jest osobą sprawiedliwą. Piotr, jeśli idzie po biegunie światła jest przykładem do naśladowania, jest wzorem. Jeśli podąża drogą cienia jest zaprzeczeniem wszystkich dobrych cech, jest osobą niebezpieczną i niesprawiedliwą. 

 

Rafał
Zapis runiczny imienia - RAFAL
Rafał runicznie ma zapisane utrzymanie się zgodne ze swoim sercem ...czyli.... jak wybiera to co kocha to wygrywa . Jak jednak zadecyduje rozum lub niskie emocje to zaczynają się problemy. Generalnie to człowiek świata i świat go cały czas wzywa ale swego ducha odnajdzie pod koniec swojej wędrówki. Serce to jego słaby punkt.

 

Sabina

Zapis runiczny imienia - SABINA
Kobieta o wielkim potencjale życiowym , jest zdolna dokonać wielu dla innych niemożliwych czynów. Może realizować się jako naukowiec, finansista, ekonomista lub nawet jako sportowiec. Zwykle żyje w dostatku, nawet jeżeli urodziła się w skromnych warunkach , rodzina bywa dla niej również drogą autorealizacji. Wtedy sukcesy dzieci są jej sukcesami.

 

Sandra

Zapis runiczny imienia - SANDRA

Sandra można powiedzieć wcześniej czy później jest skazana na sukces w swoim życiu ale nie ma co jej zazdrościć bo tylko jej upór i charyzma pozwolą jej na odniesienie tego w odpowiednim czasie .Pomimo wszechstronności i ciągłego ruchu Sandra ceni sobie spokój i rodzinę. Uwaga na alergie!!!!
 


Stefan
Zapis runiczny imienia - STEFAN
Osoba tak nazwana jest człowiekiem konserwatywnym, stałym w swych przekonaniach, umiejącym bronić swych idei. Jest ambitna, kulturalna, inteligentną, wrażliwą na stosunki społeczne oraz umiejącą radzić i pomagać innym osobom. Jest typowym człowiekiem, dającym się kochać i szanować. Kocha rodzinę, lubi dzieci i szanuje dom. Z zawodu jest robotnikiem, posiada jednak "złotą rączkę" do wszystkiego. Lubi przyjaciół, szanuje znajomych, bywa w towarzystwie. Często chodzi z wizytami do znajomych, a także sam wydaje u siebie przyjęcia.

 

Sylwia
Zapis runiczny imienia - SYLWIA
Jest marzycielska. Lubi ruch i świetnie czuje się na łonie natury. W przypadku trudności szybko się załamuje, zniechęca. Ma niekiedy słomiany zapał. Maja też wrodzone zamiłowanie do poezji, snów i całej tej mistyki, o która coraz trudniej w nerwowym życiu naszej epoki. Mimo wrażliwej natury nie Są sentymentalne i potrafiła brać życie takim, jakie jest. Gdy przychodzi czas życiowej próby, w duszy Sylwii rozsadek zwycięża nad marzycielstwem.


Tadeusz
Zapis runiczny imienia - TADEUSZ
Niezwykle rodzinny. Tradycjonalista. Bardzo mocno przestrzega zasad moralnych i etycznych. Ma zdolności parapsychiczne i głęboko rozwiniętą intuicję. Jest surowy, sprawiedliwy, kochający i poświęcający się. Jest niezwykle czułym ojcem i mężem lecz wymagającym. Daje duże poczucie bezpieczeństwa. Rozumie innych i wspiera ich. Jest bardzo empatyczny. Sprawdza się doskonale jako nauczyciel, sędzia, terapeuta. Ma skłonność do filozofii, mistycyzmu, psychologii.

 

Tamara
Zapis runiczny imienia - TAMARA
Kobieta o nieprzeciętnej ambicji i silnych skłonnościach do przewodzenia innym. Siebie stawia zawsze na pierwszym miejscu. Ruchliwa, niespokojna i niecierpliwa, jednak potrafi sprawiać dobre wrażenie na otoczeniu dzięki talentom dyplomatycznym. Często bywa drażliwa, a w przypadku niepowodzenia potrafi być złośliwa a nawet mściwa.

 

Teodor

Zapis runiczny imienia - TEODOR
(gr. theos + dorón – bóg + dar, tj. "dar boży, darowany przez boga") – imię męskie pochodzenia greckiego. W Polsce nadawane co najmniej od XIII w., i zapisywane m.in. w formach: Tader, Chodor (wschsł.), Teodor, Todor, C(z)ader, C(z)eder. Odpowiednikiem znaczeniowym tego imienia wśród imion staropolskich jest Bożydar, Bogdan, Bohdan. Istnieje ponadto imię greckie złożone z tych samych członów w odwrotnej kolejności: Doroteusz (którego żeńskim odpowiednikiem jest Dorota). Hebrajskim odpowiednikiem znaczeniowym jest Matatjahu czyli Maciej. Rosyjskim odpowiednikiem jest Fiodor.{Wikipedia)
Numerologiczna Piątka, osobowość charyzmatyczna, samodzielna, beżkompromisiwa . Człowiek sprawiedliwy, kontrowersyjny w swych działaniach, ale nigdy nie ukrywa się za plecami mocniejszych autorytetów, jeżeli coś mu się nie podoba nie ukrywa tego, jest odważny ale czasem działa za pomocą impulsu i może narażać się swym zwierzchnikom.
Relacje z kobietami mogą wpływać na jego karierę zawodową. Potrafi rozkochać w sobie każdą kobietę.

 

Teresa
Zapis runiczny imienia - TERESA
Teresa jest kobietą inteligentną, niezależną i potrafiącą wziąć własne życie we własne ręce, w życiu małżeńskim nie zawsze układa się jej idealnie gdyż na swego partnera wybiera równie niezależnego mężczyznę, a wtedy istnieje wieczna wojna o podporządkowanie sobie partnera.
Jest doskonałą szefową, jako pracownik szeregowy lub wspólniczka bywa samowolna.
Dąży cierpliwie do celu.
 

Tomasz
Zapis runiczny imienia - TOMASZ
Imię wywodzi się z języka aramejskiego toma - podwójny lub bliźniak. Tomasz jako osoba jest niezwykle praktyczny, potrafi zarabiać pieniądze, nie boi się podjąć ryzyka. Posiada nieprzeciętną inteligencję , co pozwala mu realizować się w zawodach związanych z handlem, biznesem. Co ciekawe, jego sukcesy często mogą się odnosić do handlu dziełami sztuki. Tomasz jest niezwykle ciekawy świata, ludzi i otoczenia, przez co całe życie najchętniej spędziłby w podróży. Jego wadą jest to, że musi sam wszystko zobaczyć i spróbować.
Imieniny obchodzi 7 marca, 22 września, 18 listopada i 29 grudnia.
Słynni posiadacze imienia :
Św. Tomasz Apostoł, Tomasz Raczek - dziennikarz, Tomasz Stockhinger.
Znaki zodiaku:
Najlepszym znakiem zodiaku dla Tomasza są Koziorożec, Bliźnięta, Panna i Skorpion.
 

Wanda
Zapis runiczny imienia - WANDA
Jest osobą ambitną i niezależną. Lubi podążać własną drogą. Trafnie ocenia sytuacje. Jest tolerancyjna. Nie lubi rywalizacji. Jest życzliwa i pomocna. Ma dużą skłonność do perfekcjonizmu.
Lubi porządek we wszystkich sprawach. Jest idealistką. Bardzo wrażliwa osoba o bogatym życiu wewnętrznym. Poszukuje wartości duchowych i ceni je. Tradycjonalistka czasem aż do przesady. Niekiedy zbyt poważna zapomina o radościach życia. Bywa zbyt surowa i powściągliwa. Brakuje jej umiejętności współpracy i nie umie komunikować się z otoczeniem. Często wybiera samotność.

 

Waldemar
Zapis runiczny imienia - WALDEMAR
Waldemarowie od małego znają swoje cele, do których dążą z uporem. Zwykle nie jest im łatwo, zresztą obierają sobie bardzo szczytne zadania. Życie ich nie rozpieszcza i zmusza po poświęceń, ale oni nie zrażają się i robią swoje. Dużo ryzykują, ale po każdym upadku stają na nogi i zaczynają od początku. Są trudnymi przeciwnikami i niełatwo jest z nimi wygrać. Nie boją się odpowiedzialności i mało przejmują się tym, co inni o nich myślą i mówią. Na końcu tej ambitnej drogi widać sukcesy, pieniądze i sławę, jednakże Waldemarowie najwyżej sobie cenią to, nad czym musieli się natrudzić.
 

 

Weronika
Zapis runiczny imienia - WERONIKA
Runicznie WERONIKA to osoba bardzo wrażliwa, oddana rodzinie. Służy wszystkim oddając siebie po całości. Powinna uważać na alergie pokarmowe i wziewne.
 

Wiesława
Zapis runiczny imienia - WIESLAWA
Panie obdarzone imieniem Wiesława zwykle stoją obiema nogami mocno na ziemi. Mają dobre rozeznanie w sprawach praktycznych i organizacyjnych. Imię to jest najbardziej odpowiednie dla tych znaków, które mają podobne cechy, a więc dla Panny, Koziorożca, Skorpiona oraz Raka. W numerologii imieniu Wiesława jest przypisana liczba 8. Wibracja Ósemki jest z pewnością najpotężniejszą spośród wszystkich Wibracji. Charakteryzuje ją niezwykła siła, przebojowość, odwaga, bojowość, ambicja, pewność siebie, pracowitość, lecz również agresja, napastliwość, nieobliczalność i zuchwałość. To typowi przywódcy, władcy, ludzie czynu. Posiadają bardzo silną osobowość, która imponuje innym i jest siłą napędową wielu projektów oraz istotnych wydarzeń w dziejach ludzkości. Ósemka ze wszystkimi zaletami jest zdecydowanie skazana na sukces w każdej dziedzinie.

 

Wiktoria
Zapis runiczny imienia - WIKTORIA
Kobieta o tym imieniu jest wszechstronnie utalentowaną osobą zwłaszcza w dziedzinie nauk humanistycznych. W wielu dziedzinach życia zwycięża, dzięki swej pracowitości, zaparciu w dążeniu do celu i uporowi, jaki ją cechuje. Jest niewiastą o wielkiej intuicji, ustabilizowanych przekonaniach religijnych, autorytatywnym charakterze i mocnym postanowieniu służenia społeczności. Jest tolerancyjna, skłonna uznawać racje innych. Posiada duże umiejętności przystosowania się do nowego otoczenia i innych warunków. Wiele przebywa na łonie natury. Miłość traktuje jako na wyższe uczucie.

Władysław
Zapis runiczny imienia - WLADYSLAW
Imię słowiańskie władający sławą, sławny władca znaczenie tego imienia jest jednoznaczne obliguje ono właściciela do stawania na czele grupy, w której przyszło mu żyć i do mądrego korzystania z dobrodziejstw tego imienia.

 

Włodzimierz
Zapis runiczny imienia - WLODZIMIERZ
Runicznie to organizator, znany ze swoich pomysłów. Lubi zabawę ale ponad wszystko ceni rodzinę, czasami musi wszystkiego dotknąć aby uwierzyć ale jego sympatyczna postawa tuszuje pewne niedoskonałości. Powinien zadbać o nerki i jelita.


Wojciech
Zapis runiczny imienia - WOJCIECH
Wojtek runicznie jest osobą towarzyską ale rodzina to główny cel jego życia. Stawia na partnerstwo ale jego żona musi mieć do niego anielska cierpliwość. Pracowity ale lubi też słodkie leniuchowanie. Koniecznie powinien inwestować w swoją edukację zawodową. Powinni uważać na choroby dziedziczne i pokarmowe.

 

Zbigniew
Zapis runiczny imienia - ZBIGNIEW
Silna indywidualność, skomplikowana osobowość. Wielki altruista, posiada wiele talentów. Dojrzewa bardzo późno. Ma wrodzone poczucie sprawiedliwości, ogromnie wrażliwy emocjonalnie. Misjonarz. Sens jego życiu nadaje niesienie pomocy innym. Idealista często oderwany od rzeczywistości. Ma tendencje do przyjmowania na siebie problemów całego świata. Poświęcając się dla innych często zaniedbuje swój rozwój. Jest życiowym pesymistą. Ma skłonność do wyolbrzymiania, przejaskrawiania i histerii. Typ samotnika, bywa bezwzględny i jest bardzo wymagający wobec innych. Ma skłonności depresyjne, które prowadzą do apatii i bierności. Pod wpływem stresu, w wyniku porażki izoluje się i zamyka w sobie. To niszczy w nim talenty predysponujące go do bycia przewodnikiem duchowym. Ma ogromne zdolności parapsychiczne.

 

 Zenon
Zapis runiczny imienia - ZENON
Jest świetnym dyplomatą znajdującym wyjście z każdej sytuacji. Niezwykle empatyczny, tolerancyjny, gotowy do porozumienia. Ma łatwość nawiązywania kontaktów. Często bywa zbyt szczodry, ma skłonność do poświęcania się, przez co zaniedbuje siebie. Jest czułym ojcem i mężem.
Bliskich stawia zawsze na pierwszym miejscu. Potrafi dawać bezinteresownie. Bywa nadopiekuńczy.

 

Zygfryd

Zapis runiczny imienia - ZYGFRYD
Ma wybitną moc duchową, intuicję, dar przewidywania i jest medium. Jest perfekcjonistą, magnetycznie oddziałuje na otoczenie, z wielką rezerwą odnosi się do ludzi i do świata zewnętrznego. Jest typem samotnika, pustelnika. Lubi studiować wiedzę uniwersalną, poszukuje wartości duchowych. Ma kłopoty z komunikacją z ludźmi, wywyższa się i jest cyniczny. Ma kłopoty finansowe.

 

Zygmunt
Zapis runiczny imienia - ZYGMUNT
Jest bardzo pewny siebie, energiczny. Prze naprzód, nie oglądając się za siebie i zdobywa to, co zamierzy. Ma skłonności do wyolbrzymiania i przesady, szczególnie swoich zasług. Umie organizować swoje życie, pracę, ale ma nadmierne skłonności do kontrolowania wszystkiego i wszystkich wokół siebie. Umie przejąć pomysły innych osób i rozwinąć je z korzyścią dla siebie. Celem nadrzędnym są sprawy materialne, ludzi ocenia według ich stanu posiadania. Oszczędny, niechętnie się dzieli z innymi.


EKSPERCI

01 Solanż
POLSKI 
Promocja
Tarot Karty Klasyczne Jasnowidzenie i Wizjonerstwo
Dziedziny: Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 429 3.69 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 688 088 4.26 zł brutto POLSKA
zajęty: prowadzi rozmowę
Tarot Karty Klasyczne Numerologia
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny
03 Noma
POLSKI 
Sennik Tarot Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
708 788 072 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny
Tarot Reiki Horoskop partnerski
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Zdrowie
0048224 452 418 4.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 788 066 4.92 zł brutto POLSKA
zajęty: prowadzi rozmowę
Tarot Karty Anielskie Jasnowidzenie i Wizjonerstwo
Dziedziny: Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 467 3.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 788 060 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny
06 Frida
POLSKI 
Promocja
Tarot Karty Klasyczne Numerologia
Dziedziny: Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 440 3.30 zł brutto CAŁY ŚWIAT
teraz dostępny tylko telefon
07 Johanna
POLSKINIEMIECKI 
Promocja
Wahadełko Jasnowidzenie i Wizjonerstwo Miłosne talizmany
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Rozwój duchowy
0048224 452 474 6.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 888 090 7.69 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny
08 Wróżka M
POLSKI 
Tarot Sex horoskop Jasnowidzenie i Wizjonerstwo
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Wsparcie duchowe
0048224 452 438 4.92 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 788 268 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny
Runy Tarot Jasnowidzenie i Wizjonerstwo
Dziedziny: Uczucia Przyjaźń Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny
10 Aliss
POLSKI 
Promocja
Tarot Biała Magia Numerologia
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Praca
0048224 452 414 3.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 588 012 3.69 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.