Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2017-08-24
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd WrozkaIss

Wróżka Iss

Zapraszamy 2017-08-24
na żywo godz. 22:30

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop chiński

Horoskop opracowała: Wróżka Aisa Ris

 

W zachodniej astrologii, która jest podzielona na miesiące, dla Chińczyków determinującym czynnikiem w wyborze właściwego czasu jest rok narodzin. Chiński zodiak opiera się na cyklach dwunastoletnich. Chińczycy czas zodiakalny wyrażają za pomocą 12 zwierząt, chiński czas jest bowiem ześrodkowany wokół numeru 12 - dwunastoletni cykl, dwanaście faz dnia i dwanaście miesięcy w roku.


Każdy z nas należy do jednego z żywiołów, które są związane z latami, godziną urodzin i znakami zwierzęcymi. Woda, Drewno, Ogień, Ziemia i Metal to najważniejsze siły wpływające na świat, tworzące integralną część chińskiego horoskopu. Każdy z tych pięciu żywiołów ma inne znaczenie i nadaje odmienny charakter znakowi zodiaku.
Woda synonim zamknięcia w sobie, woda stojąca, która skrywa głębokie tajemnice delikatna i wrażliwa. Potrzebuje czasu, żeby stworzyć stały związek gdyż należy do osób wymagających. Ma duszę artystyczną, jest inteligentna.


Drewno synonim łagodności, równowagi, harmonii, sił twórczych, wyobraźni, energiczny, żywiołowy, wciąż ma nowe pomysły na życie, które natychmiast chce realizować. Lubi towarzystwo innych ale czasem ucieka w samotność. Lubi dbać o swój wygląd i jest kochliwy.


Ogień synonim żaru, namiętności, żywotności, entuzjazmu. Wbrew pozorom nigdy nie podejmuje decyzji pochopnie. Ufny wobec innych. Lubi życie towarzyskie i umie znaleźć się w centrum zainteresowania. Ma rozległą wiedzę.
Ziemia synonim materializmu, trwałości, bezpieczeństwa, płodności Cechuje ją mądrość, spokój i rozwaga. Lubi analizować zachowanie innych i swoje. Kobieta - Ziemia jest oddaną matką i żoną, życie rodzinne jest dla niej najważniejsze.
Metal synonim cięcia, surowości, silnej woli, przenikliwości. Z pozoru spokojny i rozważny ale wewnątrz pełen energii i emocji. Jeśli kocha to gorąco, lubi nawiązywać nowe przyjaźnie. Oddany, serdeczny i bardzo towarzyski. Żywioł przeznaczenia zmienia się zgodnie z latami urodzin. Każdy żywioł obejmuje dwa lata, powraca więc co dziesięć lat.


Lata kończące się na :
4 i 5 - Drewno
6 i 7 - Ogień
8 i 9 - Ziemia
0 i 1 - Metal
2 i 3 - Woda


EKSPERCI

Runy Tarot Horoskop uroczny
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Przyjaźń
Promocja
708 488 261 2.58 zł brutto Bezpośredni numer
teraz dostępny tylko 0700
02 Noma
POLSKI
Sennik Tarot Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
 
708 788 072 4.92 zł brutto Bezpośredni numer
teraz niedostępny
Tarot Jasnowidzenie i Wizjonerstwo Biała Magia
Dziedziny: Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
 
708 788 044 4.92 zł brutto Bezpośredni numer
teraz niedostępny
04 Józef
POLSKIROSYJSKIWŁOSKI
Tarot Astrologia - horoskop Jasnowidzenie i Wizjonerstwo
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Praca
 
708 788 067 4.92 zł brutto Bezpośredni numer
teraz niedostępny
05 Nadija
POLSKIANGIELSKI
Sennik Karty Klasyczne Biała Magia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Wsparcie duchowe
 
teraz niedostępny
06 Aliss
POLSKI
Tarot Biała Magia Numerologia
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Praca
Promocja
708 588 012 3.69 zł brutto Bezpośredni numer
teraz niedostępny


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.