Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Astrologiczne biuro matrymonialne dla Strzelca

Strzelec – partner dość łatwy. Największym problemem w związku ze Strzelcem jest brak wierności owego Pana. Na nudę w towarzystwie Strzelca nigdy nie będziesz narzekać gdyż to mężczyzna wesoły, pomysłowy i temperamentny. Lubi zwierzęta i dzieci, często jest dobrym ojcem. Niestety szybko się nudzi i lubi poszukiwać nowych wrażeń nawet jeśli założy już rodzinę toteż często zawiera więcej niż jedno małżeństwo. Zarówno w życiu jak i w sypialni nie znosi rutyny. Strzelec lubi gdy jego partnerka jest wygadana, pewna siebie i atrakcyjna. Mało prawdopodobne jest żeby zwrócił uwagę na tzw. „szarą mysz”.

Sposób na Strzelca – bądź otwarta, uprawiaj jakiś sport, interesuj się polityką, kochaj zwierzęta.

Dla kogo tak – najlepszą drugą połową dla Strzelca będzie Pani Bliźniak ponieważ imponuje mu swoim oczytaniem, oraz Pani Ryba, z którą dzieli podobne zainteresowania.

Dla kogo nie – Strzelce kompletnie nie rozumieją Koziorożców i kiepska byłaby z nich para, podobnie sprawa ma się z Bykiem.

Sławny Strzelec – Brad Pitt


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.