Agra

Agra

teraz niedostępny

Horoskop prognostyczny/tranzyty/ na pół roku

jowisz koniungcja uran 29 09

sporo energii i ekspresja indywidualizmu, niezależność ale sporo nietypowych sytuacji. Mogą się wymykać spod kontroli. niespodziewane sytuacje, nagłe zmiany, potrzeba działania, uwolnienia się od ograniczeń, pragnienie nowych doznań, fascynujące znajomości z osobami mieszkającymi daleko lub za granicą. Możliwe flirty, romanse, fascynacje.

neptun sekstyl neptun 7 10, 18 I

twórcza wyobraźnia, intuicja, działalność artystyczna, wiele zmian, frustracja, wewnętrzny niepokój, wiele szans jednak

jowisz koniunkcja neptun 13 X

może zniknąć praktycyzm i obiektywizm, rozkwit życia duchowego, wzrost intuicji, współczucia, chęć niesienia pomocy. okres na działalność charytatywna, nawrócenie religijne. Dobry okres na zajęcie się sztuką, religią, potrzeba podróży ale możliwa tez ucieczka w świat marzeń, mrzonki, nałogi. Trzeba zapanować nad emocjami

pluton sekstyl pluton 20 10

okazja do transformacji i zmian na wielu polach

jowisz sekstyl pluton 10 11

wiele zmian w otoczeniu, zwykle korzystnych. Transformacja wewnętrzna i duchowa, za która idą zmiany. Intuicja, siła przebicia, powodzenie w interesach, w kontaktach, korzyści materialne.

Jowisz sekstyl Wenus 24 11

życzliwość, dobry nastrój, nawiązywanie kontaktów. możliwe powodzenie w pracy , związkach, rodzinie. ciekawe pomysły, inicjatywy, działalność twórcza lub społeczna. Trzeba zdyscyplinowania by czasu nie zaprzepaścić.

saturn sekstyl Merkury 21 12

badania naukowe, nauka, realizm i praktycyzm, odpowiedzialność i zorganizowanie, dążenie do celu, ale i krytycyzm czasem zbytni

Jowisz sekstyl Merkury 21 12

pozytywne myślenie, optymizm, kontakty z otoczeniem, panowanie i przewidywanie. Pomoc ze strony innych i wiele okazji do działania.

Jowisz kwadratura ascendent 24 12

możliwe problemy w tym w partnerstwie o ile nie zachowa się rozsądku i będzie przesadzać z wymaganiami. trzeba się hamować, by cos osiągnąć. pewność siebie, swoich racji,. Uwaga na narzucanie czegoś innym i brak taktu, rzetelności, realizmu, źle dobrani znajomi. ryzyko rozczarowań, pomówień, konfrontacji, niechęć, pretensje, dominację.

saturn kwadratura ascendent 26 12

możliwe problemy typu psychicznego, pesymizm, depresja, brak wiary w siebie i innych, zgorzkniałość, niechęć do współpracy, brutalność, załamanie sił witalnych. możliwe wiele problemów i ile wszystko wymknie się spod kontroli.

pluton sekstyl Wenus 23 I

potrzeba związku partnerskiego, tłumione namiętności domagają się spełnienia, możliwa szalona miłość. możliwe sukcesy na polu artystycznym

Jowisz sekstyl księżyc 15 II

większy spokój i optymizm. pomysły, okazje, satysfakcjonujące kontakty z innymi. Tranzyt stymuluje zainteresowanie zagranicą, religia, filozofia, innymi kultami, dalekimi podróżami.

 

Jowisz sekstyl słońce 16 II

sporo powodzenia bez wysiłku, sporo okazji. wigor, zapał do działania, pogodne nastawienie, tolerancja,. okres dobry dla spraw religijnych, kontaktów z zagranica, na naukę, działalności artystycznej, publikowania, realizowania twórczych pomysłów, spraw prawnych

Jowisz koniunkcja saturn 26 II

szarpanina pomiędzy ekspansją, a ograniczeniami. Coś będzie raz gnać do rozwoju, a za chwilę coś przyhamuje. Ryzykowny okres, bo sporo zahamowań i stresów. Aspekt dotyczy spraw prawnych, kontaktów z zagranicą, filozofii, religii, duchowości, moralności, podróży, nauki

 

Sekstyl, koniunkcja itp. to nazwy aspektów. One nie są ważne dla laika. Ważne sa daty obok i to co napisane pod spodem. Daty obok to data gdy wpływy opisane będą najsilniejsze, ale aspekty działają jakiś czas przed podana data i po dacie. Co najmniej miesiąc. Czasem aspekty pozytywne i negatywne nakładają się i działają oba. Wpływy bywają sprzeczne i wtedy możny chaos, szarpanie się. To horoskop przykładowy. Czasem aspektów jest więcej, a czasem mniej.

 

Powodzenia…J

Cena: 80 zł

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.