Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop Walentynkowy 2020 - Horoskop walentynkowy 2020 - Wodnik

W momentach trudnych pamiętajcie, że aniołowie zawsze są przy Was i robią wszystko, żebyście nie doznali żadnej krzywdy. I nawet jeśli czasem zdaje Wam się, że wszystko zmierza w złym kierunku, to po jakimś czasie dojdziecie do wniosku, że ten kierunek był najlepszym jaki mógł się Wam przytrafić.

Wiadomość dla Niej: nie bój się prosić. Rozmawiaj z aniołami, proś ich o pomoc, o wsparcie zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz. Nie zawsze mogą spełnić wszystko, bo bez twojej prośby, zgody i akceptacji nigdy nie działają w rzeczywistym świecie.

Wiadomość dla Niego: spodziewaj się samych dobrych rzeczy i jeszcze lepszych wydarzeń. Nawet jeśli teraz znalazłeś się w trudnym momencie swojego życia albo w takim, w którym nie wiesz co masz dalej robić w sprawach miłosnych skup się na swoich pragnieniach i czekaj na ich realizację.

Wiadomość dla Nich: czerpcie radość z każdej spędzonej razem chwili. Bawcie się jak dzieci w piaskownicy. To cementuje wasz związek i pogłębia Wasze uczucia. Pomyślcie jak to było kiedyś, gdy pierwszy razem byliście razem. Była wielka radość. Odtwórzcie ją teraz na nowo.

Horoskop Walentynkowy 2020 został opracowany przez Wróżbita GabrielNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.