Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-05-31
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz z listy

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś, oraz obliczy Twój numer w horoskopie numerologicznym.

Horoskop indiański - Kruk - 24.09 - 23.10

KRUK
24. 09- 23. 10.


Masz artystyczną naturę i niekonwencjonalne gusty i upodobania. Potrafisz z niczego stworzyć rzecz niezwykłą. Dlatego wszyscy podziwiają twoje niepowtarzalne stroje i wspaniale urządzony dom. Najlepiej czujesz się w zawodach artystycznych - możesz być stylistką, plastykiem lub prowadzić sklep z pięknymi starociami. Masz wiele pomysłów i wykazujesz się dużą kreatywnością. Jako osoba delikatna i wrażliwa nie lubisz sytuacji konfliktowych. Z góry wolisz ustąpić, nie broniąc swojego zdania czy przekonań, niż trwać w sporze. Dla ciebie najważniejszy jest spokój. Niekiedy jednak odbywa się to z twoją szkodą, ale nie bierzesz sobie tego do serca. Jesteś osobą spokojną i tolerancyjną. Dlatego łatwo jest się z tobą zaprzyjaźnić i pozostawać w bliskich stosunkach. Bezgranicznie podporządkowujesz się partnerowi, choć może to być niebezpieczne. Zraniona zdolna jesteś do nienawiści równie mocnej jak twoja miłość. Partnerzy dla ciebie wywodzą się spod znaku Wydry, Jelenia lub Łososia.

Horoskop indiański został opracowany przez ArtemidaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.