Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-12-16
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz z listy

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś, oraz obliczy Twój numer w horoskopie numerologicznym.

Horoskop indiański - Jeleń - 22.05 - 21.06

JELEŃ
22. 05 – 21. 06


Ludzie spod znaku Jelenia uwielbiają niespodzianki i każdą zmienność. Innych zaskakują niesamowitymi, wręcz ekstremalnymi pomysłami. Sami też lubią być zaskakiwani. Powodami ich nieco niefrasobliwego stylu życia są wieczna duchowa młodość oraz otwartość na wszelkie zmiany i nowości. Dlatego jesteś bardzo towarzyska, lubisz zabawę i spotkania z ludźmi. Czerpiesz z tego inspirację do swych poczynań. W twej naturze leży także wielki opór wewnętrzny przed podjęciem się zajęć, które są monotonne i wymagają cierpliwości i systematyczności. Mało ekscytujące zajęcia są dla ciebie nie do zaakceptowania. Ty potrzebujesz ciągłego urozmaicenia i okazji aby pokazać swą niezwykłą kreatywność. Wielkim bodźcem do wszelkiego działania jest dla ciebie doping otoczenia, ludzi, których podziwiasz. Idealna praca dla ciebie związana jest z ciągłymi podróżami lub trudna, wymagająca poświęceń a nawet niebezpieczna. W miłości jesteś niepoprawną uwodzicielką. Długie i trwałe związki nużą cię. Innych zdobywasz głównie inteligencją, szczerością i poczuciem humoru. Często zmieniasz partnerów, ale kiedy w końcu trafisz na tego jedynego, który zaimponuje ci inteligencją i energią życiową, zostaniesz z nim na zawsze. Najlepszy związek stworzysz z osobami spod znaku Jelenia, Łososia, Kruka, Sowy lub Sokoła.

Horoskop indiański został opracowany przez ArtemidaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.