Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy partnerski - Horoskop tygodniowy dla Ryby 28.09-04.10.2020 r.

Ona: W Twojej relacji zapanuje harmonia. Nawet jeśli pojawią się jakieś problemy, to całą pewnością nadarzy się okazja by spojrzeć na nie z innej perspektywy. Być może uda Ci się wyjaśnić pewne sprawy. Może pojawić się mężczyzna, który Cię wysłucha i udzieli Ci wsparcia.

On: Przejmiesz inicjatywę w swoim związku, gdyż może pojawić się w nim problem, który będziesz chciał rozwiązać. Ktoś może wejść Ci w paradę, a ty będziesz chciał zawalczyć o swoją relację. Wszelkie podjęte przez Ciebie w tym czasie zakończą się sukcesem, unikaj jednak nadmiernej kontroli i zaborczości.

Horoskop tygodniowy partnerski został opracowany przez PerełkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.