Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy partnerski - Horoskop tygodniowy dla Ryby 16-22.09.2019 r.

Ona: Znajdziesz się w zwrotnym momencie swojego życia. Możesz stanąć przed koniecznością dokonywania wyborów. Towarzyszyć będą Ci dylematy wewnętrzne lub poczucie braku gotowości na nowy związek. Nie będzie to dobry tydzień na przedstawianie swoich racji i podejmowanie ważnych decyzji.

On: Odnajdziesz wiele powodów do radości. Prawdopodobnie czekają Cię miłe spotkania z bliską Ci osobą. Możesz liczyć też na nowe znajomości oraz nowe uczucie. Pamiętaj, że wszystko w Twoim życiu jest doskonałe i jest takie, jakim być powinno.

Horoskop tygodniowy partnerski został opracowany przez PerełkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.