Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_sd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2019-11-20
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy partnerski - Horoskop tygodniowy dla Ryby 18-24.11.2019 r.

Ona: W nadchodzącym czasie z łatwością pokonasz wszelkie przeciwności losu. W partnerstwie zapowiadają się ogromne zmiany. Możliwy romans, lub pojawienie się zupełnie nowego uczucia. Singielki prawdopodobnie trafią na miłość, która jest im przeznaczona. Nie zapominaj, aby zmiany do swojego życia wprowadzać w pełni świadomie.

On: Możesz stać się więźniem samego siebie, zakładnikiem Twoich uprzedzeń i stronniczości. W relacjach partnerskich możliwość wystąpienia blokad. Prawdopodobne nieporozumienia oraz problemy z wyrażaniem uczuć, zbytnie przywiązanie do kogoś lub czegoś, uprzedzenie do innych osób. Odnajdź w sobie cierpliwość oraz wytrwałość, albowiem umożliwi Ci to przezwyciężenie sytuacji, w której się znalazłeś.

Horoskop tygodniowy partnerski został opracowany przez PerełkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.