Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy partnerski - Horoskop tygodniowy dla Ryby 18-24.03.2019 r.

Ona: Możesz spodziewać się oddalenia od osoby z którą jesteś w związku w związku W sferze partnerstwa poszukiwać możesz oświecenia poprzez analizowanie własnych działań, myśli i uczuć. Bardziej skupiać będziesz się na własnych przeżyciach wewnętrznych, będziesz ostrożna i możesz, unikać aktywności.

On: Pewne sytuacje i sprawy przestaną być aktualne. Może to oznaczać może oznaczać odcięcie się od danej sytuacji. Niewykluczone zakończenie relacji, która nie była sprzyjająca dla rozwoju lub konieczność dokonania zmian w związku istniejącym. Pozbądź się swoich starych przekonań i spróbuj pogodzić się z tym, co niesie nieuchronny koniec.

Horoskop tygodniowy partnerski został opracowany przez PerełkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.