461956980ac1d9cb47f45a64e6445260
Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2020-02-26
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy partnerski - Horoskop tygodniowy dla Ryby 24.02-01.03.2020 r.

Ona: Twój związek może zostać poddany próbie. Praca nad nim pozwoli Ci przetrwać najcięższe chwile. W tym tygodniu będziesz musiała się bardziej zaangażować. Będzie to czas na budowanie solidnych podstaw w relacjach partnerskich. Pomyślnie rozwiążesz wszystkie problemy o ile faktycznie na tym się skupisz.

On: Ciesz się każdą chwilą i korzystaj z nadarzających się okazji. Przejmij inicjatywę i bądź inspiracją dla Twojej partnerki. Będzie to tydzień pełen wrażeń i niespodzianek. Zapowiadają się chwile szalonej namiętności. W życiu Singli może pojawić się osoba pełna uroku i seksapilu.

Horoskop tygodniowy partnerski został opracowany przez PerełkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.