Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy 2019-05-21
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy partnerski - Horoskop tygodniowy dla Ryby 20-26.05.2019 r.

Ona: W Twojej relacji mogą pojawić się problemy zbyt trudne do tego, aby je pokonać. Błędy, które popełnione w przeszłości będą mieć związek z teraźniejszością. Znajdziesz się w punkcie, w którym poczujesz się przytłoczona komplikacjami, przeszkodami oraz naciskami. Towarzyszyć może Ci zniechęcenie oraz możesz być przemęczona sprawami swojego partnera .

On: Niezależnie od tego czy jesteś w związku czy też nie, w nadchodzący tydzień zapowiada pojawienie się zupełnie nowej, ekscytującej znajomości. Możesz być bardziej niż zwykle skłonny do poszukiwania nowych wrażeń. Zatrzymaj się na chwilę i zastanów się nad tym co zamierzasz zrobić ze swoim wewnętrznym płomieniem.

Horoskop tygodniowy partnerski został opracowany przez PerełkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.