Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop Anielski na 2020 rok - Lew

Rycerz Wody to wysyp entuzjazmu, emocjonalność i romantyzm, obwieszcza wpadnięcie w sidła miłości, propozycje małżeństwa, ale także zachęca do wyjścia do ludzi i otwarcia się na nowe znajomości. Dlatego jeśli jesteś samotny, a nawet znużony już samotnością, Rycerz wody wspiera Cię, wręcz namawia do zostawienia za sobą przeszłości. Nowe znajomości, które rysują się bardzo pomyślnie, będą wymagały opanowania emocji, które przyniesie Ci 2020 rok, by nie zostać przytłoczonym. Jeśli jesteś obecnie zajętym lwem, w przypadku romansu, Rycerz Wody to potrzeba zrównoważenia emocji, żeby nie postąpić zbyt pochopnie. Rycerz Wody obwieszcza zaproszenia na różne społeczne wydarzenia czy przyjęcia, które przysporzą Ci wiele nowych pomysłów oraz inspiracji. Ten Anioł - pełen ideałów - symbolizuje również wrażliwość na piękno, czerpanie inspiracji z miejsc oraz wydarzeń, z którymi masz styczność. Dlatego otwarcie się na nowe i wyjście poza codzienny schemat, będzie owocowało w nowe pomysły, doceniane w sferze zawodowej i rozwijaniu kariery.

Horoskop Anielski na 2020 rok został opracowany przez VoceanaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.