Heart_5
WrozKrzysztof

Wróż Krzysztof

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 104877

Średnia ocen: 4.6

1307 Rozmów na chat
2603 Zrelizowanych e-maili
22949 Odpowiedzi na SMS
26 Rozmów przez telefon
112 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Wróż Krzysztof

POLSKI 
Wróż Krzysztof

Co Cię czeka w najbliższym czasie, jakie wydarzenia i zmiany, niespodziewane zwroty sytuacji  

Od 20 lat wróżę, początkowo telefonicznie, potem krótkie emisje w TV na żywo, spotkania, smsy.

Życie jest dymaniczne i zmienne, każdy wiek ma swoje priorytety. Najlepsze są najprostsze rozwiązania, cieszmy się tym co małe, często poświęcamy się dla innych, ale nie zawsze usłyszymy magiczne słowo dziękuję. Masz życiowy dylemat i nie wiesz jak postąpić, wcale się nie dziwię, życie naprawdę potrafi zaskoczyć

Jeśli czegoś Ci brakuje napisz i podziel się ze mną tym o czym nie rozmawiasz nawet z najbliższą rodziną, nosisz to w sobie nawet klika lat, każdego dnia zmagasz się z myślami, a przecież jest na to rozwiązanie. Szczęście i spełnienie jest blisko nas, na wyciągnięcie ręki, sam wiesz co daje Ci radość, nie słuchaj że coś musisz zrobić, poczuj się wolny, nie pożyczaj pieniędzy, bo niewolnikiem będziesz, wcale nie musisz być Panem tego świata, mieć to co mają inni, posiadanie dóbr materialnych jest coraz mniej ważne. Żyj w zgodzie z przyrodą, nie zapominaj, że jesteś jej częścią.

Grafik:

Poniedziałek
8:00-18:00 z przerwami
Wtorek
8:00-18:00 z przerwami
Środa
8:00-18:00 z przerwami
Czwartek
8:00-18:00 z przerwami
Piątek
8:00-18:00 z przerwami
Sobota
8:00-18:00 z przerwami
Niedziela
8:00-18:00 z przerwami

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Sennik, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Jasnowidzenie, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Astrologiczne biuro matrymonialne, Zimowe przepowiednie Tarota, Dieta a znak zodiaku, Masaż, Horoskop biznesowy na 2021 rok, Imiennik, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Finanse w zodiaku, Zdrowie a znak zodiaku, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Przyjemności w zodiaku, Dar uwodzenia w zodiaku, Praca a znak zodiaku, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Numerologia dla firm, Magia zaklęta w numerze telefonu, Jak ją/ jego uwieść?

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.