Beata Fortuna

Beata Fortuna

teraz niedostępny
Beata Fortuna

Witajcie kochani!

Nazywam się Beata Fortuna i jestem dyplomowaną specjalistką kart kippera, tarota i kart anielskich. Dar przepowiadania przyszłości odziedziczyłam po dziadku, który stawiał karty klasyczne. Jednakże w swojej pracy, oprócz wrodzonego daru intuicji, który staram się cały czas rozwijać, stawiam przede wszystkim na profesjonalizm, dlatego moja wiedza jest podparta odpowiednimi kwalifikacjami i certyfikatem World Kipper Association, uzyskanym w Wielkiej Brytanii. 

Pracuję z trzema różnymi taliami kippera - oryginalną niemiecką oraz jej wariaciami amerykańską i australijską, tarotem, przesłaniami anielskimi oraz jestem numerologiem. Moje interpretacje są więc złożone i mogą być przedstawione z różnej perspektywy.

Co mogę Wam zaproponować?

Wszystkim, którzy oczekują konkretnych odpowiedzi dotyczących swojego życia codziennego, codziennych trosk i zmartwień, życia partnerskiego, uczuciowego, rodzinnego, zawodowego i finansowego czy biznesowego, proponuję wróżby z kart kippera, tarota i kart anielskich. Kipper przede wszystkim opowiada o naszym życiu codziennym, dlatego jest fantastycznym narzędziem do codziennego stawiania kart. Pokazuje nasze codzienne życiowe sytuacje i relacje z innymi ludźmi w sposób bardzo dosłowny i jasny. 

O co możecie pytać karty kippera?

O relacje z innymi ludźmi, uczucia, pracę, szkołę, finanse, biznes, podróże, przeprowadzki, wybór najlepszej dla Was decyzji. Kippery skupiają się na teraźniejszości i niezbyt odległej przyszłości, pokazując okres do ok. 2 lat.

Wszystkich, którzy są ciekawi moich kart i chcieliby poznać ich magię oraz oczekują konkretnych odpowiedzi na swoje pytania serdecznie zapraszam do siebie! 

Można również pytać o  kartę dnia, tygodnia, miesiąca oraz zadać pytanie 'wyroczni z kart kippera' w celu uzyskania odpowiedzi TAK/NIE/BYĆ MOŻE, jest to wróżba z  jednej karty z któtkim wyjaśnieniem odpowiedzi. 

I TY MOŻESZ POZNAĆ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ...

BEATA FORTUNA

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse

Metody: Tarot, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Jasnowidzenie, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Horoskop uroczny

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
9:00 - 21:00
Wtorek
9:00 - 21:00
Środa
9:00 - 21:00
Czwartek
9:00 - 21:00
Piątek
kiedy jestem dostępna
Sobota
kiedy jestem dostępna
Niedziela
kiedy jestem dostępna

Opinie klientów

loading

Lista nagrań doradcy Beata Fortuna

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.