Pomocnik
Sugestia

PROFIL

BeataFortuna
teraz dostępny tylko telefon

Beata Fortuna

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 6249

Średnia ocen: 5
(98)
Ilość rozmów na chacie

(35)
Ilość rozmów przez email

(472)
Ilość rozmów przez smschat

(49)
Ilość rozmów przez telefon

(90)
Ilość rozmów przez 700

(2)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Beata Fortuna

POLSKIANGIELSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail Imprezy firmowe Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Horoskop uroczny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse
Beata Fortuna

Witajcie kochani!

Nazywam się Beata Fortuna i jestem dyplomowaną specjalistką kart kippera, tarota i kart anielskich. Dar przepowiadania przyszłości odziedziczyłam po dziadku, który stawiał karty klasyczne. Jednakże w swojej pracy, oprócz wrodzonego daru intuicji, który staram się cały czas rozwijać, stawiam przede wszystkim na profesjonalizm, dlatego moja wiedza jest podparta odpowiednimi kwalifikacjami i certyfikatem World Kipper Association, uzyskanym w Wielkiej Brytanii. 

Pracuję z trzema różnymi taliami kippera - oryginalną niemiecką oraz jej wariaciami amerykańską i australijską, tarotem, przesłaniami anielskimi oraz jestem numerologiem. Moje interpretacje są więc złożone i mogą być przedstawione z różnej perspektywy.

Co mogę Wam zaproponować?

Wszystkim, którzy oczekują konkretnych odpowiedzi dotyczących swojego życia codziennego, codziennych trosk i zmartwień, życia partnerskiego, uczuciowego, rodzinnego, zawodowego i finansowego czy biznesowego, proponuję wróżby z kart kippera, tarota i kart anielskich. Kipper przede wszystkim opowiada o naszym życiu codziennym, dlatego jest fantastycznym narzędziem do codziennego stawiania kart. Pokazuje nasze codzienne życiowe sytuacje i relacje z innymi ludźmi w sposób bardzo dosłowny i jasny. 

O co możecie pytać karty kippera?

O relacje z innymi ludźmi, uczucia, pracę, szkołę, finanse, biznes, podróże, przeprowadzki, wybór najlepszej dla Was decyzji. Kippery skupiają się na teraźniejszości i niezbyt odległej przyszłości, pokazując okres do ok. 2 lat.

Wszystkich, którzy są ciekawi moich kart i chcieliby poznać ich magię oraz oczekują konkretnych odpowiedzi na swoje pytania serdecznie zapraszam do siebie! 

Można również pytać o  kartę dnia, tygodnia, miesiąca oraz zadać pytanie 'wyroczni z kart kippera' w celu uzyskania odpowiedzi TAK/NIE/BYĆ MOŻE, jest to wróżba z  jednej karty z któtkim wyjaśnieniem odpowiedzi. 

I TY MOŻESZ POZNAĆ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ...

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojego kanału na youtubie - tam możecie zobaczyć jak pracuję ;) 

https://www.youtube.com/watch?v=PkgHP-Jg-fI&t=1s

BEATA FORTUNA


OPINIE:

(2020-06-10 18:57:32) 5
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź :) Wszystko pokrywa się z moimi przypuszczeniami. Pozdrawiam serdecznie Ania
Odpowiedź eksperta: Również bardzo dziękuję :) I serdecznie pozdrawiam! Beata Fortuna
(2020-04-20 19:54:00) 5
Przekaz jasny i trafny. Faktycznie tydzień pod znakiem spraw urzędowych - dla mnie bardzo szczęśliwych.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję bardzo :)
(2020-04-12 14:57:45) 5
Tygodniowa wróżba z kart kippera - prosty i trafny przekaz. W moim przypadku przewidziana aura tygodnia faktycznie się sprawdziła.
Odpowiedź eksperta: Bardzo się cieszę i dziękuję :)
(2017-06-17 21:33:29) 5
Pani Beatko bardzo dziekuje:-) - i serdecznie polecam Panią Beatę wszystkim osobom poszukującym fachowego doradztwa,ale też bardzo profesjonalnego podejscia do problemów. Korzystam z Pani usług już dobre kilka lat, i muszę przyznać, że nie raz sama się dziwie jak to możliwe, że karty pokazują tyle rzeczy, nie wspominając już nawet o terminach- co mnie najbardziej zaskakuje. U Pani zawsze wszystko się sprawdza. Pani Beatko - jest Pani niezastąpiona i cieszę sie, że poznałam osobę z takim darem jak Pani. Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję, że Pani z nami jest. Ps. I jak zwykle będę wracać:-)
Odpowiedź eksperta: Ślicznie dziękuję Pani Aniu, oby karty u Pani dalej się tak sprawdzały :)
(2017-06-13 17:46:32) 5
Przestraszylam sie tego, co Pani pisala,ale miala Pani racje w pewnych sprawach. Wczoraj sie dowiedzialam. Balam sie jednak, ze zbyt negatywnie zaczne go oceniac, a to tylko mocniej popsuje, zamiast odbudowywac relacje.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję :)
(2017-06-07 15:06:25) 5
Polecam Panią Beatę jako świetnego doradcę , bardzo konkretnie odpowiedziala na zadane pytania uszczegolowiając je wczesniej. Super!
Odpowiedź eksperta: Dziękuję ślicznie i zapraszam ponownie! :)
(2017-06-05 16:15:39) 5
Polecam z całego serca
Odpowiedź eksperta: Dziękuję serdecznie Panie Beatko za tak ciepłe słowa i oczywiście zapraszam ponownie!

Grafik:

Poniedziałek:
kiedy jestem dostępna
Wtorek:
9:00 - 14:00
Środa:
9:00 - 14:00
Czwartek:
9:00 - 14:00
Piątek:
kiedy jestem dostępna
Sobota:
kiedy jestem dostępna
Niedziela:
kiedy jestem dostępna

Lista nagrań z naszych wieczorów wróżb doradcy Beata Fortuna





x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.