Pomocnik
Sugestia

PROFIL

BeataFortuna
teraz dostępny

Beata Fortuna

Beata Fortuna

POLSKIANGIELSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail Imprezy firmowe Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Horoskop uroczny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse
Beata Fortuna

Witajcie kochani!

Nazywam się Beata Fortuna i jestem dyplomowaną specjalistką kart kippera, tarota i kart anielskich. Dar przepowiadania przyszłości odziedziczyłam po dziadku, który stawiał karty klasyczne. Jednakże w swojej pracy, oprócz wrodzonego daru intuicji, który staram się cały czas rozwijać, stawiam przede wszystkim na profesjonalizm, dlatego moja wiedza jest podparta odpowiednimi kwalifikacjami i certyfikatem World Kipper Association, uzyskanym w Wielkiej Brytanii. 

Pracuję z trzema różnymi taliami kippera - oryginalną niemiecką oraz jej wariaciami amerykańską i australijską, tarotem, przesłaniami anielskimi oraz jestem numerologiem. Moje interpretacje są więc złożone i mogą być przedstawione z różnej perspektywy.

Co mogę Wam zaproponować?

Wszystkim, którzy oczekują konkretnych odpowiedzi dotyczących swojego życia codziennego, codziennych trosk i zmartwień, życia partnerskiego, uczuciowego, rodzinnego, zawodowego i finansowego czy biznesowego, proponuję wróżby z kart kippera, tarota i kart anielskich. Kipper przede wszystkim opowiada o naszym życiu codziennym, dlatego jest fantastycznym narzędziem do codziennego stawiania kart. Pokazuje nasze codzienne życiowe sytuacje i relacje z innymi ludźmi w sposób bardzo dosłowny i jasny. 

O co możecie pytać karty kippera?

O relacje z innymi ludźmi, uczucia, pracę, szkołę, finanse, biznes, podróże, przeprowadzki, wybór najlepszej dla Was decyzji. Kippery skupiają się na teraźniejszości i niezbyt odległej przyszłości, pokazując okres do ok. 2 lat.

Wszystkich, którzy są ciekawi moich kart i chcieliby poznać ich magię oraz oczekują konkretnych odpowiedzi na swoje pytania serdecznie zapraszam do siebie! 

Można również pytać o  kartę dnia, tygodnia, miesiąca oraz zadać pytanie 'wyroczni z kart kippera' w celu uzyskania odpowiedzi TAK/NIE/BYĆ MOŻE, jest to wróżba z  jednej karty z któtkim wyjaśnieniem odpowiedzi. 

I TY MOŻESZ POZNAĆ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ...

BEATA FORTUNA


OPINIE:

(2020-08-02 15:13:36) 5
(2020-07-25 15:32:15) 5
Karty kippera świetnie oddają aurę tygodnia. Wróżba trafna.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję :)
(2020-07-19 15:43:41) 5
Wróżba trafiona. Było tak jak Pani przewidziała.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję! :)
(2020-06-25 11:08:31) 5
Z perspektywy czasu wiele się sprawdziło, choć nie do końca, ale miała Pani rację. Nie chciałam wierzyć, ale życie zweryfikowało. Wróżba nie spełniała moich oczekiwać, ale była prawdziwa. Pozdrawiam.
Odpowiedź eksperta: Również pozdrawiam i bardzo dziękuję za weryfikację :)
(2020-06-10 18:57:32) 5
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź :) Wszystko pokrywa się z moimi przypuszczeniami. Pozdrawiam serdecznie Ania
Odpowiedź eksperta: Również bardzo dziękuję :) I serdecznie pozdrawiam! Beata Fortuna
(2020-05-02 08:37:13) 5
Poprosiłam o horoskop miesięczny z kart kippera. Opis był jasny i trafny. Sprawdziło się :)
Odpowiedź eksperta: Dziękuję bardzo :)
(2020-04-20 19:54:00) 5
Przekaz jasny i trafny. Faktycznie tydzień pod znakiem spraw urzędowych - dla mnie bardzo szczęśliwych.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję bardzo :)
(2020-04-12 14:57:45) 5
Tygodniowa wróżba z kart kippera - prosty i trafny przekaz. W moim przypadku przewidziana aura tygodnia faktycznie się sprawdziła.
Odpowiedź eksperta: Bardzo się cieszę i dziękuję :)
(2017-06-17 21:33:29) 5
Pani Beatko bardzo dziekuje:-) - i serdecznie polecam Panią Beatę wszystkim osobom poszukującym fachowego doradztwa,ale też bardzo profesjonalnego podejscia do problemów. Korzystam z Pani usług już dobre kilka lat, i muszę przyznać, że nie raz sama się dziwie jak to możliwe, że karty pokazują tyle rzeczy, nie wspominając już nawet o terminach- co mnie najbardziej zaskakuje. U Pani zawsze wszystko się sprawdza. Pani Beatko - jest Pani niezastąpiona i cieszę sie, że poznałam osobę z takim darem jak Pani. Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję, że Pani z nami jest. Ps. I jak zwykle będę wracać:-)
Odpowiedź eksperta: Ślicznie dziękuję Pani Aniu, oby karty u Pani dalej się tak sprawdzały :)
(2017-06-13 17:46:32) 5
Przestraszylam sie tego, co Pani pisala,ale miala Pani racje w pewnych sprawach. Wczoraj sie dowiedzialam. Balam sie jednak, ze zbyt negatywnie zaczne go oceniac, a to tylko mocniej popsuje, zamiast odbudowywac relacje.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję :)

Grafik:

Poniedziałek:
kiedy jestem dostępna
Wtorek:
9:00 - 14:00
Środa:
9:00 - 14:00
Czwartek:
9:00 - 14:00
Piątek:
kiedy jestem dostępna
Sobota:
kiedy jestem dostępna
Niedziela:
kiedy jestem dostępna

Lista nagrań z naszych wieczorów wróżb doradcy Beata Fortuna

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.