Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-01-29
na żywo godz. 21:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Panna

Bojaźliwej, pełnej rezerwy Pannie z trudnością przychodzi zaufanie drugiej osobie, dlatego ciężko zdobyć jej przyjaźń. Przyjaciół ma niewielu, nie raz można policzyć ich na palcach jednej ręki.
Panna dla swych przyjaciół potrafi być prawdziwym skarbem. Zawsze wykazuje się zainteresowaniem i w mig zauważa, kiedy nękają ich problemy i w mgnieniu oka gotowa jest do niesienia pomocy. Szlachetna, oddana na każdym kroku pielęgnuje swoje przyjaźnie. Każdy z jej przyjaciół może być pewnie, że od niej pierwszej otrzyma życzenia urodzinowe, imieninowe czy z okazji świąt. Chętnie też obdarowuje prezentami, chociaż przyjaciele bardziej cenią ją za lojalność. Można jej powierzyć każdy sekret i tajemnice. Panna chętnie wybiera przyjaciół spośród swoich współpracowników, z którymi łatwiej znajduje wspólny język. Na szczególną aprobatę Panny zasługują osoby ze znaków Ziemi, u których znajduje zrozumienie i podobne spojrzenie na świat. Łatwo doprowadzić ją do irytacji a osobą za to odpowiedzialnym nie szczędzi słowa krytyki. Dlatego często traci przyjaciół, ale robi to jakby na swoje życzenie. Pannie zdarza się wtrącać w cudze sprawy, ale kiedy ktoś próbuje jej coś uzmysłowić, doradzić natychmiast się obraża. Jej pesymizm sprawia, że w każdej sytuacji znajduje ciemne strony, doradców krytykuje za wścibstwo, swoje winy chętnie przypisuje innym.

 

Panna i zwierzęta domowe

Panna najchętniej do swego domu przyjmie małe zwierzę, nie wymagające dużych nakładów pracy i czasu w ich wychowanie. Panna zagwarantuje mu ciepły dom, odwzajemni pozytywne uczucia. Lubi psy i koty, ale najlepiej żeby był dobrze ułożone, bez przejawów agresji. Najczęściej jednak wybiera gryzonie: chomiki, myszki, świnki morskie i króliki. Opieka nad nimi sprawia Pannom przyjemność, podobnie jak wnikliwa obserwacja.
 


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.