Pomocnik
Sugestia

PROFIL

AdamKowalczyk
teraz dostępny

Adam Kowalczyk

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 4311

Średnia ocen: 5
(367)
Ilość rozmów na chacie

(30)
Ilość rozmów przez email

(1049)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Adam Kowalczyk

POLSKIANGIELSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail Imprezy firmowe Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Numerologia

Dziedziny: Uczucia, Samopoczucie, Praca, Finanse, Wsparcie duchowe
Adam Kowalczyk

Tarot w moich dłoniach służy dobru. Wyszukuję jakiś zalążek przyszłego zdarzenia, czyjejś decyzji lub okoliczności w jakiej zostanie podjęta, odczytuję intencje, zamiary, uczucia. Odkrywam to co jest, a jeszcze bardziej lubię odkrywać to, co będzie. Wiem, świata nie zmienię, jednak zawsze wierzę, że pomagając komuś poprzez karty kładę fundament pod czyjeś szczęście.

We wróżeniu online dopiero zaczynam, ale moim atutem jest osobiste tarotowe doświadczenie i świeże spojrzenie. Tarot zafascynował mnie kilkanaście lat temu. Błyskawicznie minął mi ten czas. Nie żałuję. Doskonale pamiętam zarwane noce spędzone nad książkami o kartach, tarotowe sny i setki wróżbiarskich przemyśleń kreślonych na każdym możliwym skrawku (chcąc nie chcąc szczególnie na marginesach ezoterycznych podręczników). Nie żałuję ani jednej chwili z Tarotem.

Nie ma sytuacji w których Tarot nie poradzi, nie ma pytania na które nie odpowie. Napisz pytanie jakie czujesz. Nie ustalam nakazów czy zakazów jakie i jak zadawać pytania. Ufam Ci. Wierzę, że masz dobre zamiary. Nie odmawiam wróżby nikomu. Jestem tolerancyjny, akceptuję różne punkty widzenia i odczuwania.

Jeśli możesz proszę napisz imiona i daty urodzenia swoje lub osoby której dotyczy pytanie. Jeśli nie znasz czyjejś daty urodzenia napisz chociaż imię tej osoby. Napisanie daty urodzenia jest przydatne ponieważ pozwoli mi spojrzeć na sytuację przez pryzmat wiedzy numerologicznej, co jest ogromnie przydatne jako dopełnienie przekazu. Nie jestem przewrażliwiony na swoim punkcie, więc jeśli dla Ciebie to wygodne zwracaj się do mnie per ty, po imieniu.

 

Zapraszam serdecznie
Adam Szymon Kowalczyk


OPINIE:

(2020-08-09 16:44:08) 5
Adam told me in a reading in May - that someone in my past would come back in July and i didn't believe it as we had been apart, nearly a year - and he is back in July, just like Adam said! Definately more than 5 stars needed for this fabulous Tarot Reader.
(2020-07-29 18:00:18) 5
Tego wróża warto polecić, co czynię z czystym sumieniem.
(2020-07-25 00:20:18) 5
You are amazing and straight-forward. I have high respect for your abilities. Thanks again! :-)
(2020-07-20 15:31:50) 5
Bardzo dziękuję za maila. Pozdrawiam.
(2020-07-14 10:20:24) 5
Bez owijania w bawełnę, bez nawijania makaronu na uszy. Bardzo trafnie, z szacunkiem do moich emocji, czasu, do moich pieniędzy żebym za dużo nie wydała. Wróżba na temat, w punkt do bieżącej sytuacji. Potrzebowałam, skorzystałam, sprawdziło się to wróciłam. Wrócę za jakiś czas.
(2020-07-08 23:55:01) 5
Mistrz sztuki czytania duszy. Czarodziej słowa. Tarocista. Terapeuta. Mężczyzna z klasą. Szanowny Panie Adamie, dzięki temu co Pan napisał staje się dla mnie jasne, że moja wiedza o mnie samej przypomina górę lodową, że widzę sam czubek wystający na powierzchni, widzę go w świadomości, a cała reszta - pod wodą, w podświadomości. Odkrywam siebie, dzięki Panu. Jestem bardzo wdzięczna, ta wiedza zmieni na lepsze moje podejście do ludzi, do siebie samej. Podziwiam dar, kunszt z którym w sposób subtelny a tak prawdziwie oddający dramatyzm prawdy opisał Pan moją przeszłość, teraźniejszość. Przyszłość… Trudno się nie zgodzić, że tak będzie. Chciałabym.
(2020-07-05 13:42:13) 5
Skromny dobry człowiek, niezwykły wróżbita. Z przyjemnością wystawiam zasłużony pozytyw.
(2020-07-05 02:35:54) 5
Adam is amazing! He is so accurate at picking up the situation, and provides detailed, thoughtful and compassionate advice. Highly recommend. He told me something nobody else knows but me. He got everything right without me saying anything.
(2020-06-29 00:39:08) 5
Pięciogwiazdkowy wróżbita!
(2020-06-23 15:58:45) 5
sprawdzilo sie. dziękuje.

Grafik:

Poniedziałek:
Codziennie
Wtorek:
7 dni w tygodniu
Środa:
od świtu do zmierzchu
Czwartek:
ze stosownymi przerwami
Piątek:
we wszystkich fazach księżyca
Sobota:
z wiatrem, pod wiatr, po burzy, w słońcu.
Niedziela:
Wróżyć to forma służby bez względu na dzień.x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.