Pomocnik
Sugestia

PROFIL

AdamKowalczyk
teraz dostępny

Adam Kowalczyk

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 2039

Średnia ocen: 5
(107)
Ilość rozmów na chacie

(14)
Ilość rozmów przez email

(472)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Adam Kowalczyk

POLSKIANGIELSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail Imprezy firmowe Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Numerologia

Dziedziny: Uczucia, Zdrowie, Praca, Finanse, Wsparcie duchowe
Adam Kowalczyk

Tarot w moich dłoniach służy dobru. Wyszukuję jakiś zalążek przyszłego zdarzenia, czyjejś decyzji lub okoliczności w jakiej zostanie podjęta, odczytuję intencje, zamiary, uczucia. Odkrywam to co jest, a jeszcze bardziej lubię odkrywać to, co będzie. Wiem, świata nie zmienię, jednak zawsze wierzę, że pomagając komuś poprzez karty kładę fundament pod czyjeś szczęście.

We wróżeniu online dopiero zaczynam, ale moim atutem jest osobiste tarotowe doświadczenie i świeże spojrzenie. Tarot zafascynował mnie kilkanaście lat temu. Błyskawicznie minął mi ten czas. Nie żałuję. Doskonale pamiętam zarwane noce spędzone nad książkami o kartach, tarotowe sny i setki wróżbiarskich przemyśleń kreślonych na każdym możliwym skrawku (chcąc nie chcąc szczególnie na marginesach ezoterycznych podręczników). Nie żałuję ani jednej chwili z Tarotem.

Nie ma sytuacji w których Tarot nie poradzi, nie ma pytania na które nie odpowie. Napisz pytanie jakie czujesz. Nie ustalam nakazów czy zakazów jakie i jak zadawać pytania. Ufam Ci. Wierzę, że masz dobre zamiary. Nie odmawiam wróżby nikomu. Jestem tolerancyjny, akceptuję różne punkty widzenia i odczuwania.

Jeśli możesz proszę napisz imiona i daty urodzenia swoje lub osoby której dotyczy pytanie. Jeśli nie znasz czyjejś daty urodzenia napisz chociaż imię tej osoby. Napisanie daty urodzenia jest przydatne ponieważ pozwoli mi spojrzeć na sytuację przez pryzmat wiedzy numerologicznej, co jest ogromnie przydatne jako dopełnienie przekazu. Nie jestem przewrażliwiony na swoim punkcie, więc jeśli dla Ciebie to wygodne zwracaj się do mnie per ty, po imieniu.

 

Zapraszam serdecznie
Adam Szymon Kowalczyk


OPINIE:

(2020-06-01 14:08:35) 5
Thank you, you were being honest every time and although at times I wanted to hear different things you told me what you saw and now it has crystalized that you have been right all along. You are very protective for your clients and that is how it should be, you are an honest reader with a great heart and you see things very clearly. I really appreciate your readings and the way you deal with respect and decency with your clients! Thanks again and I will soon be back!
(2020-05-26 01:21:18) 5
Dokładna, delikatna, taktowna analiza ... dziekuje ...
(2020-05-25 12:39:06) 5
Zdecydowanie najlepszy tarocista. Takie jest moje zdanie. Tyle w temacie.
(2020-05-18 04:48:41) 5
Większość już się wydarzyła tak jak Pan zobaczył ponad miesiąc temu pisząc w pierwszym emailu. Niektóre zdarzenia wynikły same z siebie, niektóre dzięki mojemu działaniu, ale ze szczegółami z opisu. Dziękuję. Odczułam, że wróżenie to dla Pana coś więcej niż tylko zarobek. Wtedy i teraz potraktował mnie Pan z ogromną subtelną troską. Czułam troskę człowieka o człowieka, troskę fachowca, aby osoba taka jak ja, którą los smaga, wszystko z przekazu kart zrozumiała w prawidłowym kontekście. Dzięki Panu jako osobie i Pańskiej interpretacji (tych przymiotów nie można rozdzielić!) odważyłam się zrobić tak jak wskazały karty i widzę efekty na których skorzystałam. Proszę nadal tu być dla mnie, dla innych, służyć realną pomocą i wsparciem. W mojej ocenie jest Pan tym kimś o kim można powiedzieć: ma Iskrę od Boga.
(2020-05-16 09:45:50) 5
Wróżby bardzo trafne. Kontakt z Panem Adamem to przyjemność. Polecam z czystym sumieniem.
(2020-05-15 19:41:10) 5
Dziękuję!
(2020-05-08 23:14:18) 5
Polecam!
(2020-05-06 23:48:43) 5
(2020-05-01 17:05:14) 5
So glad I made contact today. A beautiful soul. Very on point! Read my situation very quickly. Thank you so much. Will be returning soon.
(2020-04-29 02:10:56) 5
5+

Grafik:

Poniedziałek:
Codziennie
Wtorek:
7 dni w tygodniu
Środa:
od świtu do zmierzchu
Czwartek:
ze stosownymi przerwami
Piątek:
we wszystkich fazach księżyca
Sobota:
z wiatrem, pod wiatr, po burzy, w słońcu.
Niedziela:
Wróżyć to forma służby bez względu na dzień.x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.