AdamKowalczyk

Adam Kowalczyk

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 27465

Średnia ocen: 5

2270 Rozmów na chat
139 Zrelizowanych e-maili
3228 Odpowiedzi na SMS
28 Rozmów przez telefon
33 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
15 Udziałów w imprezach

Adam Kowalczyk

POLSKIANGIELSKI 
Adam Kowalczyk

Tarot w moich dłoniach służy dobru. Wyszukuję jakiś zalążek przyszłego zdarzenia, czyjejś decyzji lub okoliczności w jakiej zostanie podjęta, odczytuję intencje, zamiary, uczucia. Odkrywam to co jest, a jeszcze bardziej lubię odkrywać to, co będzie. Wiem, świata nie zmienię, jednak zawsze wierzę, że pomagając komuś poprzez karty kładę fundament pod czyjeś szczęście.

We wróżeniu online dopiero zaczynam, ale moim atutem jest osobiste tarotowe doświadczenie i świeże spojrzenie. Tarot zafascynował mnie kilkanaście lat temu. Błyskawicznie minął mi ten czas. Nie żałuję. Doskonale pamiętam zarwane noce spędzone nad książkami o kartach, tarotowe sny i setki wróżbiarskich przemyśleń kreślonych na każdym możliwym skrawku (chcąc nie chcąc szczególnie na marginesach ezoterycznych podręczników). Nie żałuję ani jednej chwili z Tarotem.

Nie ma sytuacji w których Tarot nie poradzi, nie ma pytania na które nie odpowie. Napisz pytanie jakie czujesz. Nie ustalam nakazów czy zakazów jakie i jak zadawać pytania. Ufam Ci. Wierzę, że masz dobre zamiary. Nie odmawiam wróżby nikomu. Jestem tolerancyjny, akceptuję różne punkty widzenia i odczuwania.

Jeśli możesz proszę napisz imiona i daty urodzenia swoje lub osoby której dotyczy pytanie. Jeśli nie znasz czyjejś daty urodzenia napisz chociaż imię tej osoby. Napisanie daty urodzenia jest przydatne ponieważ pozwoli mi spojrzeć na sytuację przez pryzmat wiedzy numerologicznej, co jest ogromnie przydatne jako dopełnienie przekazu.

 

Zapraszam serdecznie
Adam Szymon Kowalczyk

Grafik:

Poniedziałek
różnie
Wtorek
różnie
Środa
różnie
Czwartek
różnie
Piątek
różnie
Sobota
różnie
Niedziela
różnie

Pozostałe usługi eksperta: Imprezy firmowe Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Numerologia

Dziedziny: Uczucia, Samopoczucie, Praca, Finanse, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.