Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz z listy

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś, oraz obliczy Twój numer w horoskopie numerologicznym.

Horoskop indiański - Gęś - 22.12 - 19.01

Gęś
22. 12. – 19. 01


Jesteś doskonałą panią domu i pracownicą. Dobrze zorganizowana, sumienna, świetnie przygotowana na wszelkie niespodzianki, prowadzisz swoje życie i sprawy niczym dobrze prosperująca firma. Nie czujesz zmęczenia, dopóki nie zamkniesz wszystkiego na ostatni guzik. Swoją wytrwałością i ambicją nieustannie zadziwiasz otoczenie. Wierzysz w sens pracowitości i rzetelności. W uczuciach na początku jesteś ostrożna. Oswajasz się z nimi powoli, obserwując i oceniając. Gdy poczujesz się kochana wtedy rozkwitasz. Absolutnie lojalna i uczciwa umiesz sprawić, że twój partner będzie miał poczucie pewności i uczuciowego spełnienia. A jeśli jeszcze pozwolisz mu czasem podejmować życiowe decyzje, zapewnisz sobie jego trwałe przywiązanie. Partnera szukaj między ludźmi spod znaku Gęsi, Bobra i Dzięcioła.

Horoskop indiański został opracowany przez ArtemidaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.