Tarocista Szandor

Tarocista Szandor

teraz niedostępny
Tarocista Szandor

Witaj,


"Bez zrozumienia swojej przeszłości trudno rozumieć teraźniejszość, a kształtowanie przyszłości jest rzeczą niemożliwą."


Od wczesnych lat młodzieńczych widziałem, czułem, doświadczałem więcej niż inni. Wtedy tego jeszcze nie rozumiałem ale dziś już wiem, że to świat duchowy, świat ezoteryczny wtedy zagościł
w moim życiu. Jak się okazało - już na zawsze. Profesjonalnie od ponad 15 lat, współpracuję
z portalami ezoterycznymi niosąc pomoc i wsparcie w postać porad i wskazówek na życie, odkrywając przy tym tajemnice ezoteryczne i nie tylko. Mam też za sobą doświadczenie telewizyjne w prowadzeniu programów „na żywo”. Tu, na portalu również nie obce mi są wieczorki wróżb, na które bezustannie Państwa zapraszam.

Moje porady są na wysokim poziomie merytorycznym. Ciągłe poszukiwania wiedzy i doskonalenie swoich umiejętności psychotronicznych powodują, że moje doradztwo duchowe, życiowe i osobiste pozwala na znalezienie najbardziej optymalnych rozwiązań i porad.

W swojej pracy posługuję się kartami tarota oraz kartami cygańskimi, dodatkowo wspieram się numerologią oraz radiestezją. W swojej pracy wykorzystuję również wahadła egipskie. Jestem dyplomowanym bioenergoterapeutą.

Zatem nie bój się pytać - kto pyta nie błądzi!

Jestem numerologiczną „8”. Uchodzi ona za najsilniejszą wibrację numerologiczną. Dlatego zawsze mam odwagę mówić to, co widzę w kartach bez ubarwiania rzeczywistości.

Podczas programu ‚na żywo” (wieczorki wróżb), istnieje możliwość odpowiadania na Państwa sms na wizji. Jeżeli chcecie abym na żywo, na wizji odpowiadał na Wasze pytania, to w treści sms proszę napisać np. NA WIZJI. Odpowiedzi oczekujcie wtedy oglądając i słuchając - do czego Was, jak wyżej napisałem, bezustannie zachęcam!

 

Tarocista Szandor

Dziedziny: Miłość i partnerstwo, Twoja przyszłość, Praca i kariera, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Tarot, Wahadełko, Numerologia

Styl porady: bezpośrednio i szczerze

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Sprawdź mój status,
Wtorek
jeśli
Środa
jestem
Czwartek
online -
Piątek
czekam
Sobota
właśnie na
Niedziela
Ciebie

Opinie klientów

loading

Lista nagrań doradcy Tarocista Szandor

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.