Tarocista Szandor

Tarocista Szandor

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
908 Rozmów na chat
200 Zrelizowanych e-maili
8130 Odpowiedzi na SMS
341 Rozmów przez telefon
799 Rozmów przez 708
11 Lat na portalu
Ostatnio
online
119903 Wyświetleń profilu
Tarocista Szandor

Witaj,

Pragnę zaprosić Cię do mojego świata kart tarota i kart cygańskich, numerologii i wahadeł egipskich.


"Bez zrozumienia swojej przeszłości trudno rozumieć teraźniejszość, a kształtowanie przyszłości jest rzeczą niemożliwą."


Jako filolog z wykształcenia poszukuję cały czas nie tylko wiedzy ezoterycznej. Tą - rozwijam w sobie przez całe moje życie.


Moje porady są na wysokim poziomie merytorycznym. Ciągłe poszukiwania wiedzy i doskonalenie swoich umiejętności psychotronicznych powodują, że moje doradztwo duchowe, życiowe i osobiste pozwala na znalezienie najbardziej optymalnych rozwiązań i porad.


Odpowiem na każde Twoje pytanie wykorzystując karty tarota, karty cygańskie, numerologię oraz psychologię i pedagogikę. W swojej pracy wykorzystuję również wahadła egipskie i wiedzę radiestezyjną. Jestem również dyplomowanym bioenergoterapeutą.

Zatem nie bój się pytać - kto pyta nie błądzi!


Jestem numerologiczną „8”. Uchodzi ona za najsilniejszą wibrację numerologiczną. Dlatego zawsze mam odwagę mówić to, co widzę w kartach bez ubarwiania rzeczywistości. Jestem po to by pomóc odnaleźć drogę w „labiryncie ludzkich spraw” i by wskazać tendencje oraz prognozy przyszłych wydarzeń.


Moimi planetami są Mars i Saturn.


Moimi kamieniami są topaz, rubin, szafir.

Podczas programu na żywo, istnieje możliwość odpowiadania na Państwa sms na wizji. Jeżeli chcecie abym na żywo, na wizji odpowiadał na Wasze pytania, to w treści sms proszę napisać np. NA WIZJI. Odpowiedzi oczekujcie wtedy oglądając i słuchając - do czego Was gorąco zachęcam!


Zapraszam do kontaktu ze mną,

Tarocista Szandor

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Tarot, Karty Cygańskie, Wahadełko, Numerologia, Zimowe przepowiednie Tarota, Horoskop numerologiczny, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Przyjemności w zodiaku, Dar uwodzenia w zodiaku, Odcienie męskości, Magia zaklęta w numerze telefonu, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Wibracja numerologiczna w oparciu o adres mailowy

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Sprawdź mój status,
Wtorek
jeśli
Środa
jestem
Czwartek
online -
Piątek
czekam
Sobota
właśnie na
Niedziela
Ciebie

Opinie klientów

loading

Lista nagrań doradcy Tarocista Szandor

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.