Aleksandra SunWay

Aleksandra SunWay

teraz niedostępny
Aleksandra SunWay

Od 25 lat korzystam z kart Tarota, kart Anielskich, Mistycznego Kippera oraz kart wyroczni. Specjalizuję się w relacjach międzyludzkich, partnerskich, czytam energie emocji. Zajmuję się również białą magią.

Jeśli korzystamy z kart jak ze wsparcia duchowych przewodników – w formie rady oraz uświadomienia działających wokól nas energii – potrafią zdziałać cuda. Karty nie są wyrocznią, nie przepowiadają przyszłości, a jedynie prognozują możliwości, z których możesz skorzystać lub nie. Pamiętaj, że samodzielnie kierujesz swoim życiem.

Jestem tu po to, żeby przedstawić Tobie możliwości i perspektywy na bazie Twoich obecnych doświadczeń. Służę radą oraz dokładnym objaśnieniem obecnej sytuacji, żebyś mógł podjąć najlepsze dla Ciebie decyzje. Powiem dokąd zmierza obecna droga. Sam zdecyduj, czy chcesz nią podążyć, czy może zmienić kierunek. Przedstawię możliwą prognozę, która może być radą, przestrogą jak i wskazówką.

Do każdej osoby podchodzę z empatią, nie oceniam, moją rolą jest jedynie służenie radą w trudnych dla Ciebie momentach. Nie ma osób, które nie popełniają błędów, ponieważ tylko w ten sposób wzrastamy. Nie ma więc znaczenia co jest przyczyną poszukiwania rady przez Ciebie – ważne, że szukasz.

SMSY MAJĄ BARDZO OGRANICZONĄ LICZBĘ ZNAKÓW. JEŚLI CHCESZ OTRZYMAĆ DOKŁADNĄ I WNIKLIWĄ INTERPRETACJĘ – NAPISZ MAILA.

NIE CZYTAM KART:

 • kobietom w ciąży,
 • osobom pod wpływem alkoholu,
 • na tematy zdrowotne w tym COVID oraz osobom u których zdiagnozowano choroby psychiczne
 • w kwestiach dotyczących osób publicznych i osób trzecich nie związanych bezpośrednio z Państwa sytuacją bez ich zgody

ZASADY WSPÓŁPRACY:

 1. Energia działa na zasadzie wzajemności – jeśli przychodzisz, żeby mnie sprawdzać podając złe dane, wprowadzając w błąd lub pytając kilkukrotnie o to samo – karty nie będą współpracować. Tarot wyłapuje złe intencje oraz kłamstwa, nie licz więc na jego przychylność i pobłażliwość. Karty nie są zabawką.
 2. Czytanie kart to moja praca, za którą otrzymuję wynagrodzenie. Nie uprawnia to jednak Klienta do przerzucania na mnie własnej frustracji z powodu innych efektów, niż by sobie życzył. Jestem jedynie przekaźnikiem informacji i energii. Nie używam kart do przekazywania własnych ocen i opinii. Każdemu życzę jak najlepiej, jednak szanuję siebie i swoją pracę, więc nie pozwolę komukolwiek mnie obrażać, czy hejtować.
 3. Uważnie pomyśl o co chcesz zapytać karty – pytanie powinno być jasne, sprecyzowane, dotyczące jednego wątku lub jednej osoby. Im więcej wątków i osób łączysz w jednym pytaniu, tym mniejsze prawdopodobieństwo odpowiedzi.
 4. Określ czas o jaki pytasz – karty nie mają możliwości przeskanowania całego Twojego życia. W tym celu skorzystaj z usług jasnowidza.
 5. Zastanów się, czy jesteś gotowy usłyszeć przekaz z kart – nie zawsze będzie pozytywny.
 6. Pytanie o relacje i życie osób trzecich, nie powiązanych z Klientem bez ich zgody (były partner, inna dorosła osoba) jest sprzeczne z etyką – nie gwarantuję poprawnej odpowiedzi kart.
 7. Pytania hipotetyczne „jeśli się zdarzy X, to czy się zdarzy Y” są pytaniami podwójnymi, na które karty nie udzielą poprawnej odpowiedzi.
 8. Zarezerwuj odpowiednią ilość czasu na czytanie – muszę potasować i rozłożyć karty, co również zajmuje czas. Jeśli nie masz czasu i chcesz usłyszeć interpretację w 5 min, skorzystaj z porady innej wróżki.

REGULAMIN SMS:

 1. W SMS mam ograniczoną liczbę znaków. Szczególnie jeśli pytają Państwo o kilka spraw na raz lub otrzymuję niepełne informacje - nie mam możliwości wnikliwie odpisać i w takich przypadkach zachęcam do korzystania z usługi e-mail, w której mogę ze szczegółami odpisać na Państwa pytania.
 2. Podaj imiona i daty urodzenia wszystkich osób, o które pytasz oraz status relacji bądź krótki opis tła sytuacji, żebym mogła odpowiedzieć dokładnie w takim zakresie, jaki Ciebie interesuje. Bez tych informacji będę musiała samodzielnie wybrać istotne informacje z rozkładu, co być może jedynie powtórzy to, co już wiesz.
 3. 1 SMS - 1 PYTANIE - jeśli pytań w jednym smsie będzie więcej, odpowiadam tylko na pierwsze.
 4. Karty kładę na okres 3 miesięcy (lub na dłużej jeśli Klient sobie życzy). Jeśli będziesz co chwila zadawać te same pytania, będę również odsyłać te same odpowiedzi. Energia potrzebuje czasu, żeby zadziałać.

Dziedziny: Miłość i partnerstwo, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe, Wróżby ogólne, Twoja przyszłość, Biznes i kariera, Finanse, Rodzina i przyjaciele

Metody: Tarot, Karty anielskie, Karty lenormand

Styl porady: bezpośrednio i szczerze

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
18:30-20:00
Wtorek
18:30-20:00
Środa
urlop
Czwartek
18:30-20:00
Piątek
18:30-22:00
Sobota
urlop
Niedziela
urlop

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.