7da273bcfe23b2d40691b94c67e390cf
Heart_5
Konrad

Konrad

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 2484

Średnia ocen: 5

115 Rozmów na chat
52 Zrelizowanych e-maili
246 Odpowiedzi na SMS
3 Rozmów przez telefon
0 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Konrad

POLSKIANGIELSKI 
Konrad

Konrad oznacza niosącego dobrą radę i taka też jest moja rola na tym portalu. Służę swoją wrażliwością w odczycie kart, wśród których okazję miałem przebywać od dzieciństwa. W mojej rodzinie kobiety często zajmowały się w wolnych chwilach numerologią czy hobbystycznym wróżbiarstwem. Moje zainteresowanie kartami i interpretacją zawartych w nich symbolii było obecne od dzieciństwa. Chętnie doradzam we wszelkich kwestiach: relacjach damsko-męskich, biznesowych, przeznaczenie, samopoznanie i wiele innych.

Moje techniki bazują na odkryciach wielkiego tarocisty, autora teorii psychomagii - Alejandra Jodorowskiego. Ponieważ posługuję się analizą symbolii to chętnie dzielę się również szczegółami rozdania dla tych, którzy chcą wsłuchać się w karty (opcja tłumaczenia rozdania dostępna przez usługę email lub czat).

Jeśli znajdujesz się w potrzebie, nie wiesz jakie decyzje podjąć w związku z trudnymi problemami - trafiłaś/eś tutaj nie bez powodu. Nasze drogi krzyżują się ponieważ los chce przesłać Ci wiadomość, wskazówkę, rozwiązanie problemów. Napisz lub zadzwoń, odkryjmy wspólnie najlepszy możliwy ruch na szachownicy Twojego życia!

Jeśli chodzi o usługi to proszę Pamiętać, że mam ograniczoną ilość liter w odpowiedzi na usługę sms - jeśli chcą Państwo szczegółową analizę sytuacji to polecam usługę chat! Jeśli zadowala Państwo krótka odpowiedź na krótkie pytanie to zachęcam z kolei do usługi mail - wycena na krótkie pytania będzie w tej samej cenie co usługa sms, ale usługa email pozwoli mi na obszerniejszą odpowiedź.

Grafik:

Poniedziałek
10-23
Wtorek
10-14
Środa
10-23
Czwartek
10-13
Piątek
10-23
Sobota
10-23
Niedziela
po zalogowaniu

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Tarot, Zimowe przepowiednie Tarota, Wróżba weekendowa

Dziedziny: Uczucia, Samopoczucie, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.