Ariana

Ariana

teraz niedostępny
Ariana

Witam Państwa bardzo serdecznie na moim profilu :)

 Doskonale rozumiem jak to jest, kiedy człowiek stoi na rozdrożu i bije się z myślami, nie wiedząc co zrobić, kiedy trud wydaje się go przerastać - jestem gotowa zawsze pomóc, wysłuchać, doradzić, wskazać możliwą drogę. Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia i zawsze znajdzie się furtka, która może pomóc odmienić los.

Pomogę Ci w sprawach uczuciowych, relacjach międzyludzkich, czy też sprawach związanych z pracą lub karierą. Możesz mnie także zapytać o zdrowie, jednak pamiętaj, że nawet najlepsza wróżba nie jest w stanie zastąpić diagnozy lekarskiej. :) Jeśli potrzebujesz pomocy i odpowiedzi na Twoje pytania, nie wahaj się spytać mnie o radę, a zrobię wszystko co w mojej mocy, aby rozwiązać Twoje problemy i zmartwienia. Od kilku lat zgłębiam tajniki wiedzy ezoterycznej, która fascynowała mnie odkąd pamiętam. Wierzę, że jest ona w stanie pomagać w wielu życiowych sytuacjach, niekiedy trudnych.

Wróżę głównie przy pomocy Kart Tarota (jeśli zachodzi potrzeba lub na życzenie z Kart Anielskich), posługuję się również Białą Magią oraz Runami. Pamiętaj, że każde Twoje pytanie traktuję poważnie i zachowuję je dla siebie, dlatego nie musisz się niczego obawiać. Bardzo ważne jest podejście do Kart - pokazują one prognozę przyszłości, nie są jednak bezwzględną wyrocznią, obrazują natomiast możliwości, które przed nami stoją. Pamiętaj, że wiele zależy od nas samych, naszego nastawienia i na wiele aspektów życia zawsze będziemy mieć wpływ. Zastrzegam, że nie wykonuję jakichkolwiek działań magicznych, które mogą zaszkodzić drugiej osobie oraz nie wróżę kobietom w ciąży. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, możesz to zrobić zawsze kiedy jestem dostępna.

  • Im bardziej precyzyjne jest pytanie, skierowane do Kart, tym bardziej precyzyjną odpowiedź możemy otrzymać:)
  • Jeżeli potrzebujesz bardziej dogłębnej i szczegółowej odpowiedzi, polecam usługę E-Mail.

Pamiętaj, że jestem tu po to, aby Ci pomóc :)

Pozdrawiam,

Ariana

Dziedziny: Miłość i partnerstwo, Finanse, Twoja przyszłość, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe, Praca i kariera

Metody: Tarot, Karty anielskie, Runy, Rytuały

Styl porady: łagodnie i spokojnie

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
18:00 - 22:00
Wtorek
18:00 - 22:00
Środa
18:00 - 22:00
Czwartek
18:00 - 22:00
Piątek
18:00 - 22:00
Sobota
Niedziela

Wywiad

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.