Ariana

Ariana

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
123 Rozmów na chat
9 Zrelizowanych e-maili
243 Odpowiedzi na SMS
49 Rozmów przez telefon
28 Rozmów przez 708
1 Lat na portalu
Ostatnio
online
3101 Wyświetleń profilu
Ariana

Witam Państwa bardzo serdecznie na moim profilu :)

Wróżę głównie przy pomocy Kart Tarota (jeśli zachodzi potrzeba lub na życzenie z Kart Anielskich), posługuję się również Białą Magią oraz Runami. Pamiętaj, że każde Twoje pytanie traktuję poważnie i zachowuję je dla siebie, dlatego nie musisz się niczego obawiać. Zastrzegam, że nie wykonuję jakichkolwiek działań magicznych, które mogą zaszkodzić drugiej osobie oraz nie wróżę kobietom w ciąży. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, możesz to zrobić zawsze kiedy jestem dostępna.

  • Im bardziej precyzyjne jest pytanie, skierowane do Kart, tym bardziej precyzyjną odpowiedź możemy otrzymać:)
  • Jeżeli potrzebujesz bardziej dogłębnej i szczegółowej odpowiedzi, polecam usługę E-Mail.

Odkąd pamiętam, czułam i widziałam nieco więcej niż większość ludzi... wiele doświadczeń w życiu niejednokrotnie pokazało mi, że istnieje coś ponad to, co widzimy lub to czego możemy dotknąć. Poczucie to popchnęło mnie do zgłębiania tajników ezoteryki, co robię po dzień dzisiejszy, a moim celem życiowym jest pomoc innym ludziom. Doskonale wiem jak to jest, kiedy człowiek stoi na rozdrożu i bije się z myślami, nie wiedząc co zrobić, kiedy trud wydaje się go przerastać - jestem gotowa zawsze pomóc, wysłuchać, doradzić, wskazać możliwą drogę. Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia i zawsze znajdzie się furtka, która może pomóc odmienić los. Jeśli potrzebujesz pomocy i odpowiedzi na Twoje pytania, nie wahaj się spytać mnie o radę, a zrobię wszystko co w mojej mocy, aby rozwiązać Twoje problemy i zmartwienia.

Pamiętaj, że jestem tu po to, aby Ci pomóc :)

Pozdrawiam,

Ariana

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Sennik, Runy, Tarot, Karty Anielskie, Biała Magia, Wróżby Andrzejkowe, Wróżba weekendowa, Jak ubrać się na randkę?, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Po zalogowaniu
Wtorek
Po zalogowaniu
Środa
Po zalogowaniu
Czwartek
Po zalogowaniu
Piątek
Po zalogowaniu
Sobota
Niedziela

Wywiad

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.