WrozkaAgnes

Wróżka Agnes

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 4150

Średnia ocen: 5

0 Rozmów na chat
9 Zrelizowanych e-maili
185 Odpowiedzi na SMS
194 Rozmów przez telefon
118 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Wróżka Agnes

POLSKI 
Wróżka Agnes

Urodziłam się inna. Ludzie trafiali do mnie gdy potrzebowali pomocy. Nie wszyscy wiedzieli w jaki sposób pracuję, zawsze jednak pomagałam skutecznie a to dla Nich było najważniejsze. Choć nie wszyscy Ci, którym pomagałam rozumieją czym są podróże astralne, zaglądanie w głąb duszy ludzkiej przy pomocy parapsychologii,  operowanie na innych poziomach świadomości doceniali to co potrafiłam im przekazać, czego nauczyć i przed czym przestrzec. Dziś  może właśnie Ty zadzwonisz a Ja Tobie pomogę.

To czym się się zajmuję to obszary relacji międzyludzkich, kwestie związane z aktywnością zawodową, biznesową oraz pomnażania kapitału. Potrafię pomóc wyjść z życiowego zakrętu. Moje metody pracy są autorskie, właściwe tylko mi. Jeśli szukałaś lub szukałeś pomocy a do tej pory jej nie otrzymałaś (eś) przekonaj się jak potrafię pomóc. Doradzę i dodam energii. Pomogę w zrozumieniu tego co Cię spotkało. Pomogę spojrzeć na twoją sytuację z zupełnie innej perspektywy. Będę twoim wsparciem i podpowiem jak może potoczyć się twoja ścieżka życiowa w najlepszy, możliwy sposób (gdy tylko taka możliwość będzie w twoim zasięgu). Jestem tutaj dla Ciebie. W rozmowie ze mną zachowaj całkowitą szczerość i zaufaj moim umiejętnościom, dzięki temu będę mogła Ci skutecznie i szybko pomóc.

Wróżka Agnes

Grafik:

Poniedziałek
Różnie
Wtorek
Różnie
Środa
Różnie
Czwartek
Różnie
Piątek
Róznie
Sobota
Różnie
Niedziela
Różnie

Pozostałe usługi eksperta:
Kategorie: Jasnowidzenie, Biała Magia, Numerologia, Talizmany, Kojarzenie Par, Odcienie męskości, Twój adres czyli Twoje miejsce na Ziemi , Wróżba dla biznesmenów, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.