Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop walentynkowy 2019 - Baran

Oj Panie Baranki mogą być zdenerwowane i mieć cięty języczek. Chyba nie warto się tego wieczora kłócić bo jeśli Pani Baran nie opanuje zawczasu tego co mówi to zostanie sama na resztę wieczora. Panowie Barany będą bardzo błyskotliwi i mogą zaskoczyć swoją Partnerkę super niespodzianką. Ale myślę, że od dawna coś już szykowali - prawda?


EKSPERCIStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.