Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2020-07-15
na żywo godz. 21:30

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop walentynkowy 2020 - Wodnik

W momentach trudnych pamiętajcie, że aniołowie zawsze są przy Was i robią wszystko, żebyście nie doznali żadnej krzywdy. I nawet jeśli czasem zdaje Wam się, że wszystko zmierza w złym kierunku, to po jakimś czasie dojdziecie do wniosku, że ten kierunek był najlepszym jaki mógł się Wam przytrafić.

Wiadomość dla Niej: nie bój się prosić. Rozmawiaj z aniołami, proś ich o pomoc, o wsparcie zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz. Nie zawsze mogą spełnić wszystko, bo bez twojej prośby, zgody i akceptacji nigdy nie działają w rzeczywistym świecie.

Wiadomość dla Niego: spodziewaj się samych dobrych rzeczy i jeszcze lepszych wydarzeń. Nawet jeśli teraz znalazłeś się w trudnym momencie swojego życia albo w takim, w którym nie wiesz co masz dalej robić w sprawach miłosnych skup się na swoich pragnieniach i czekaj na ich realizację.

Wiadomość dla Nich: czerpcie radość z każdej spędzonej razem chwili. Bawcie się jak dzieci w piaskownicy. To cementuje wasz związek i pogłębia Wasze uczucia. Pomyślcie jak to było kiedyś, gdy pierwszy razem byliście razem. Była wielka radość. Odtwórzcie ją teraz na nowo.


EKSPERCIx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.