NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Planety: Mars

Czerwona planeta Mars, władca Barana, rozumie to, czego chcemy od życia i co jesteśmy gotowi zrobić, żeby to uzyskać. Obejmuje to korzystanie ze swojej motywacji, pewności siebie, odwagi i pasji. Jednak niektóre mocne strony stają się wtedy słabością, a motywacja prowadzi do agresji, fatalnego zauroczenia i niekontrolowanego gniewu. Podczas 2 miesięcy ruchu wstecznego, Mars sprawia, że trudno jest rozpocząć nowe zadania. Możemy sobie pomóc poprzez znalezienie nowego rozwiązania dla obecnych już trwających zadań.

Nasze życie łączy się z astrologią, planetami. Pamiętajcie, że nigdy nie jesteście sami we wszechświecie. Astrologia pełni istotną rolę w codziennym życiu. Planety odpowiadają za nasz nastrój i doświadczenia. Dlatego warto uzyskać odczyt astrologiczny od naszych Ekspertów.

Eksperci od spraw astrologicznych mogą obliczyć wykres pokazujący ułożenie planet w dniu narodzin i powiedzieć o ważnych datach (w przyszłości, teraźniejszości i przeszłości), które będą miały bądź już miały duży wpływ na życie.

Wybierz idealnego eksperta dla siebie