Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz z listy

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś, oraz obliczy Twój numer w horoskopie numerologicznym.

Horoskop indiański - Niedźwiedź - 24.08 - 23.09

NIEDŹWIEDŹ
24. 08- 23. 09


Ludzie spod tego znaku należą do bardzo romantycznych i sentymentalnych. Uwielbiają spędzać czas na oglądaniu zdjęć z podróży i wspominaniu pięknych chwil ze swego życia. Także w miłości mają skłonność do romantyzmu. Ty także marzysz o wielkim i namiętnym uczuciu. W głębi serca pozostajesz małą dziewczynką, śniącą o księciu z bajki. Dlatego na początku każdej znajomości nie wykazujesz specjalnej inicjatywy, jakbyś wciąż czekała na zaproszenie. Dopiero w miarę upływu czasu i rozwoju sytuacji pokazujesz, jak wiele serca jesteś w stanie dać i jak bardzo jesteś lojalna i wierna w miłości. W życiu zawodowym Niedźwiedzie są solidne, dokładne i pracowite. Bywają też nieśmiałe. Nie przepadają za zespołowym działaniem.
Wolą zajęcia pozwalające na indywidualny tok i pracę według własnego pomysłu. Dlatego chętnie zakładają własne firmy . Wygodny i spokojny Niedźwiedź dobrze czuje się w jasnych układach opartych na szczerości. Unika ludzi dążących do zbytniej zażyłości, zwłaszcza wtedy, gdy nie ma na to ochoty, albo obawia się kłopotów.
Najkorzystniejsze związki tworzą z ludźmi spod znaku Gęsi lub Bobra, ponieważ są to osoby godne zaufania i Niedźwiedź nie musi się bać odrzucenia.Najnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.