Pomocnik
Sugestia

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz z listy

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś, oraz obliczy Twój numer w horoskopie numerologicznym.

Horoskop indiański - Wilk - 19.02 - 20.03

WILK
19. 02 – 20. 03


W wielu wierzeniach wilk symbolizuje zysk. Dlatego mając takiego patrona nie musisz się obawiać, że kiedykolwiek dotknie cię bieda. Jeśli nawet zdarzy się jakiś kryzys to go szybko pokonasz. W życiu cenisz dom i rodzinę. Wilk jest osobnikiem stadnym więc i ty najlepiej czujesz się wśród najbliższych, w domu, w znanym otoczeniu i to jest dla ciebie najważniejsze. Znana jesteś z tego, że ludzie będący w potrzebie zawsze mogą na ciebie liczyć. Dobrze czujesz się w zawodzie polegającym na niesieniu pomocy. W zamian za swe wysiłki oczekujesz tylko na dobre słowo. Bywa jednak i tak, że ludzie za twoją dobroć odpłacają przykrościami. Życie miłosne wilka nie charakteryzuje się może zbyt wielką namiętnością, ale jest w nim wiele ciepła, uczucia i romantyzmu. Wilk ceni sobie randki przy świetle księżyca i długie spacery po leśnych szlakach . Od kochanej osoby pragnie miłości, ciepła, oddania i wierności. Doskonałą parę może stworzyć z innym Wilkiem, Wężem i Dzięciołem. Masz z nimi podobne oczekiwania i łatwo nawiązujesz nić porozumienia.

Horoskop indiański został opracowany przez ArtemidaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.