Pomocnik
Sugestia

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy partnerski - Horoskop tygodniowy dla Lwa 28.09-04.10.2020 r.

Ona: Zapowiada się dobry czas, sprzyjający powrotom i pojednaniu. W stałych relacjach możesz liczyć na odrodzenie uczuć, powrót do miłych, wspólnie spędzonych chwil. Przygotuj się na możliwy powrót spraw z przeszłości, czegoś co trzeba będzie załatwić lub podjąć wyzwanie. Bardzo możliwe, że spotkasz kogoś z przeszłości.

On: Podejmowane przez Ciebie działania ukierunkowane będą na ustabilizowanie relacji. Dążyć będziesz do osiągnięcia porozumienia ze swoją wybranką. Możesz też liczyć na swobodną wymianę myśli oraz porozumienie na wszystkich płaszczyznach, a także jej zaangażowanie w planowanie wspólnej przyszłości.

Horoskop tygodniowy partnerski został opracowany przez PerełkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.