Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy partnerski - Horoskop tygodniowy dla Raka 02-08.12.2019 r.

Ona: Nastąpi szczere zaangażowanie w relację partnerską - wielkoduszność, ciepło. Z łatwością będziesz zwracać na siebie uwagę płci przeciwnej. Single mogą więc oczekiwać zmian, gdyż zapowiadają się nowe znajomości. Miej na uwadze to, że w miłości warto podjąć ryzyko.

On: W relacjach partnerskich może dochodzić do nieporozumień wskutek wtrącania się osób trzecich. Może to być czas docinków ze strony partnerki, które wzbudzą w Tobie takie uczucia jak niepokój i rozdrażnienie. Mogą pojawić się trudności w zrealizowaniu zamierzeń. Nabierz sił poprzez nowe doświadczenia i pozbądź się strachu przed nowymi wyzwaniami.

Horoskop tygodniowy partnerski został opracowany przez PerełkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.