Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2019-05-26
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy partnerski - Horoskop tygodniowy dla Byka 20-26.05.2019 r.

Ona: Będziesz gotowa do pracy nad związkiem. Działania, których się podejmiesz podyktowane będą zdrowym rozsądkiem. W układzie pomiędzy Tobą a Twoją drugą połówką dominować będą takie wartości, jak odpowiedzialność i poczucie obowiązku. Nie zatrzymuj się i podążaj za ciosem z pełnym zaangażowaniem.

On: Bieżący tydzień może być dla Ciebie czasem dochodzenia do siebie po ciężkich i wyczerpujących przeżyciach, może to być czas po zakończeniu związku. W relacjach partnerskich mogą pojawić się narastające problemy jako efekt negatywnych wpływów mających związek z przeszłością. Bądź ostrożny we wszystkich działaniach.

Horoskop tygodniowy partnerski został opracowany przez PerełkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.