Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy partnerski - Horoskop tygodniowy dla Wagi 18-24.11.2019 r.

Ona: W partnerstwie zapowiada się beztroski czas, w którym wydarzy się coś miłego, i nie zabraknie stabilizacji oraz poczucia bezpieczeństwa. Będzie to tydzień, w którym z łatwością będzie można zmotywować ukochaną, a przy okazji samemu osiągnąć z tego tytułu korzyści. Ten czas będzie sprzyjał również zakończeniu wszelkich sporów i waśni.

On: podziewaj się przełomowych chwil w swoim życiu, bieżący tydzień może być bogaty w różne bardzo romantyczne zdarzenia. Może pojawić się sytuacja, w której będziesz musiał dokonać wyboru w związku. Przezwyciężaj wewnętrzne przeciwieństwa i dąż do połączenia tego co skłócone.

Horoskop tygodniowy partnerski został opracowany przez PerełkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.