Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy partnerski - Horoskop tygodniowy dla Wagi 03-09.08.2020 r.

Ona: W Twojej relacji mogą pojawić się problemy, które okażą się trudne do pokonania. Błędne decyzje podjęte w przeszłości mogą mieć związek z teraźniejszością. Możesz poczuć się przytłoczona komplikacjami, przeszkodami oraz naciskami. Nie pozwól, aby Twój partner obciążał Cię swoimi problemami.

On: Bądź uważny, a gdy dostrzeżesz pojawiająca się szansę podejmij kolejny krok. W Twojej relacji zapanuje spokój i harmonia, a Ty w przyjemny sposób będziesz spędzał czas ze swoją ukochaną. Single mogą odnaleźć miłość pełną ciepła i wzajemnego zrozumienia.

Horoskop tygodniowy partnerski został opracowany przez PerełkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.