Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy partnerski - Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 16-22.09.2019 r.

Ona: Możesz podziewać się przyjemnych sytuacji wywołujących uśmiech na twarzy. Prawdopodobnie sprawy uczuciowe rozwiną się w takim stopniu, że przejawią się pod postacią związku lub kolejnego etapu w już istniejącej relacji. Twoje uczucia będą odwzajemnione, a Twój partner okaże się czułym kochankiem.

On: Być może odniesiesz wrażenie, że tkwisz w „nierównym związku”, a mianowicie takim w którym jedna strona jest tylko dawcą, a druga biorcą. Możesz dążyć do określenia jasnych i uczciwych zasad oraz mówić o swoich potrzebach, aby mieć pewność, że w sytuacjach kryzysowych będziesz mógł w pełni liczyć na wsparcie partnerki.

Horoskop tygodniowy partnerski został opracowany przez PerełkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.