Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-01-21
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy partnerski - Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 14-20.01.2019 r.

Ona: Najprawdopodobniej pracujesz zbyt ciężko i zdecydowanie za długo. Pamiętaj, że pomiędzy prywatną a zawodową sferą twojego życia powinna zostać zachowana równowaga. Zbyt mocno się starasz i jest nadzieja na pozytywne rozwiązanie obecnej sytuacji. Usuń zbędne i uciążliwe aktywności z twojego harmonogramu.

On: Twoje życie partnerskie będzie satysfakcjonujące i niosące ze sobą nagrody. Pomiędzy tobą a bliską ci osobą zapanuje harmonia. Twoja relacja stanie się silniejsza i solidna. Będziesz czuł się spełniony i kochany. Twoje potrzeby emocjonalne zostaną zaspokojone, a relacje z partnerką szczere. Otaczać cię będzie spokój, radość i bezwarunkowa miłość.

Horoskop tygodniowy partnerski został opracowany przez PerełkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.