3627477ad79e15fd05459f0bb88d37b6
Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-01-26
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy partnerski - Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 20-26.01.2020

Ona: Odkryjesz w sobie potrzebę wprowadzenia zmian do swojego życia uczuciowego. Może to wynikać z niezadowolenia lub chęci porzucenia dotychczasowego życia. Dla singielek oznaczać to może pojawienie się nowego uczucia. Dla Pań będących w stałej relacji zapowiada nowy okres, który może oznaczać wysoki poziom wzajemnego porozumienia, gdyż zwiększy się poziom wkładanego zaangażowania w związek.

On: Nastąpi szczere zaangażowanie w relację partnerską - wielkoduszność, ciepło. Z łatwością będziesz zwracać na siebie uwagę płci przeciwnej. Single mogą więc oczekiwać zmian, gdyż zapowiadają się nowe znajomości. Miej na uwadze to, że w miłości warto podjąć ryzyko.

Horoskop tygodniowy partnerski został opracowany przez PerełkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.