Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy partnerski - Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 11-17.11.2019 r.

Ona: Zapowiada się pomyślność w sprawach uczuciowych. Pokój i harmonia zapanują w Twoim życiu. Odczujesz nadzieję na lepsza przyszłość. Będzie to odpowiedni czas na podjęcie konkretnych działań, mających na celu dokonanie pożądanej przez Ciebie zmiany w obrębie Twojej relacji. Pojawią się liczne spotkania pełne emocji. Możesz zacząć planować ślub lub wspólne zamieszkanie z partnerem.

On: Możesz poczuć, że znalazłeś się w pułapce. Będziesz kierować się wyłącznie żądzą i wskutek tego nie będziesz w stanie wyciągać odpowiednich wniosków. Prawdopodobnie targać będą Tobą silne uczucia takie jak namiętność i zaborczość. Możesz tkwić w skomplikowanej, toksycznej relacji na którą mają wpływ wszelkiego rodzaju uzależnienia. Wszystko czego pragniesz możesz osiągnąć poprzez wkroczenie na duchową ścieżkę.

Horoskop tygodniowy partnerski został opracowany przez PerełkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.