Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy partnerski - Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 15-21.07.2019 r.

Ona: Poszukuj nowych doświadczeń, albowiem będziesz gotowa na wejście w nową relację. Możesz przeżyć szybki, krótki i namiętny romans. Ponadto będzie to czas bardzo intensywnych kontaktów. Otrzymasz wiele różnych informacji z różnych źródeł. Zapowiadają się częste spotkania oraz rozmowy. W stałych związkach może pojawić się nagła potrzeba komunikowania się oraz konieczność włożenia wysiłku w ulepszenie wzajemnych relacji.

On: Zapowiada się oziębienie w stałych związkach partnerskich. Możliwe konflikty, potyczki słowne. W sytuacjach trudnych staraj się myśleć nieszablonowego. Broń tego w co wierzysz. W życiu singli może zaistnieć osoba, która pojawi się nagle, nie wiadomo skąd, zawróci w głowie i odejdzie.

Horoskop tygodniowy partnerski został opracowany przez PerełkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.