Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop Anielski na 2019 rok - Rak

Miłość:

Jeżeli chodzi o Raki, to im w 2019 roku będzie towarzyszył Anioł Stróż Młodzieńczej Miłości. Ten rok będzie wyjątkowy dla Was drogie Raki, ponieważ będzie się Wami opiekował Anioł, który zajmuje się zakochanymi. Będzie on Wam pomagał się cieszyć seksualnością i traktować ją z miłością, cieszyć się z darami miłości i otwartością serca, kochać i szanować własne delikatne uczucia.

Przesłanie na 2019 rok:

„Przyjmuję miłość z wdzięcznością, jestem otwarty, a jej piękno czyni mnie pełnym”.

Horoskop Anielski na 2019 rok został opracowany przez AntaresNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.