Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop Anielski na 2020 rok - Rak

W 2020 Królowa Wody będzie strzegła Twojej wrażliwości, aby wyciągnąć z niej to, co najlepsze, a jednocześnie ochroni Cię przed brakiem zrozumienia oraz przed osobami, które będą chciały wykorzystać Twoją empatię i wyrozumiałość, często bezwarunkową, ponieważ posiadasz naturalną zdolność akceptacji innych oraz wyczuwania ich potrzeb. Królowa Wody to również wsparcie w kwestiach chronienia własnych przekonań, dlatego śmiało zaufaj swojej intuicji, nie bój się o to, co ktoś sobie pomyśli, broń siebie i swoich bliskich. Jednak zajmując się innymi nie zapominaj o sobie. Królowa Wody to Anioł obdarzony wielkim kreatywnym talentem oraz intuicją, która pomaga w trudach codzienności oraz w doradzaniu innym. Dlatego w kwestiach finansowo-zawodowych oraz uczuciowych kieruj się swoją intuicją i doświadczeniem. Królowa Wody wspiera Cię w tym roku i chce Ci dodać pewności siebie we wszystkim czego się podejmiesz.

Horoskop Anielski na 2020 rok został opracowany przez VoceanaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.