Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Urszula
teraz niedostępny

Urszula

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 59808

Średnia ocen: 4.9
(32)
Ilość rozmów na chacie

(220)
Ilość rozmów przez email

(11756)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(15)
Ilość rozmów przez 700

(23)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Urszula

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Sennik, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Dar uwodzenia w zodiaku, Praca a znak zodiaku

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Urszula

Ty wybierasz swoją drogę życiową, ty decydujesz, tylko uwierz, że możesz to zrobić. Ja ci w tym pomogę.

...Nie idź tam gdzie prowadzi ścieżka....Idź tam, gdzie jej nie ma i pozostaw swój ślad...

Witam serdecznie, już ponad 25 lat zajmuję się doradztwem ezoterycznym,  doradztwem życiowym. Korzystam z Kart Tarota, Cudownych Kart Anielskich, Kart Przemiany Osho, numerologii, która, proszę uwierzyć,  ma ogromny, przeogromny  wpływ na nasze życie.. Moim celem jest niesienie pomocy, staram się znaleźć wyjście z każdej sytuacji, dodać wiary, siły, obdarzyć pozytywną energią. Nie koloryzuję, jasno i szczerze piszę to, co widzę w kartach, nie ubarwiam dla zadowolenia, Czasem moja odpowiedz nie jest zadowalajaca, bo rozmówca chciałby usłyszeć zupełnie co innego....prawda bywa bolesna...ale stawia do pionu i pomaga, motywuje do działania.  Wróżba sygnalizuje tylko możliwe wydarzenie, nie jest ostateczną wyrocznią. Tarot NIE jest wyrocznią.  To  od człowieka zależy jak zareaguje na dane wydarzenie i czy uczyni wszystko, by odwrócić sytuację.  Aby zmienić  życie wokół  nas, należy  te zmiany zacząć  wprowadzać od siebie.A ja staram się pomóc, angażuję się, wykorzystuję moją wiedzę, empatię, wskazuję możliwości wyjścia z problemu,  trudnej sytuacji.  Razem poszukajmy rozwiązań. Zapraszam serdecznie, Urszula

 

***Zajmuję się sprawami trudnymi, nietypowymi, tzw. wstydliwymi, niekonwencjonalnymi.***

 

Z całego serca dziękuję za wszystkie miłe opinie. Każda opinia jest dla mnie ważna, dzięki nim, wiem, że jestem potrzebna, że mogłam pomóc. Dziękuję bardzo.

Ps.Napisała do mnie moja rozmówczyni sprzed ok.2 lat.cyt."Droga Urszulko, dziękuję za radę. Nie wierzyłam , ale jednak zastosowałam się do Twojej rady, do  Twoich wskazówek. Dzięki Tobie moje życie się odmieniło, jest tak jak mówiłaś ! Dziękuję. Byłam na Ciebie zła, bo Twoja opinia była sprzeczna z moimi oczekiwaniami. Bardzo dziękuję, jestem nareszcie szczęśliwa."

                                                                *****

 

Każdy z nas  w momencie narodzenia, w darze od losu, otrzymał swojego osobistego opiekuna, który go chroni, pomaga, udziela wskazówek. Warto poznać imię swojego anielskiego opiekuna i rozmawiać z nim. Odpowiem, jak na imię ma ten opiekun, odnajdę go. Również określę poprzednie wcielenie, które ma wpływ na naszą obecną sytuację. Porozmawiajmy, z każdej sytuacji jest wyjście, odnajdziemy razem właściwą drogę.Zapraszam,Urszula

                                                        *****************

 Zapraszam na rozmowę i pytania poprzez e- mail - jest czas na skupienie, rozłożenie kart, na głęboką analizę, na obszerną odpowiedź.

                                                       *****************

Drodzy Państwo, chcę dodać,  że w SMS nie sposób jest wyrazić tego co chciałabym powiedzieć. To są tylko znaki, raptem 160. Przepraszam,  że może wydawać się, że piszę  ogólnie. Staram się ująć to co najważniejsze.

                                                        ****************


OPINIE:

(2020-01-08 16:12:42) 5
Myślę , że Pani Urszula ma ogromny dar...niezwykła precyzja czytania z kart, obszerna odpowiedź email, doskonała analiza sytuacji i osobowości, oraz prognozowania przyszłości. Taka " wróżka" - przyjaciółka , z ogromną duszą i to na bardzo wysokim poziomie. Doskonały doradca w trudnej sytuacji i wspaniała przyjaciółka, całym sercem zaangażowana w to co robi. Bez naciągania , czy to słownego , czy "cenowego "..dziękuję..nie wyraża mojej wdzięczności wobec Pani. Ale dobro zawsze powraca...
Odpowiedź eksperta: Bardzo, bardzo dziękuję. Serdeczności ślę.
(2019-11-24 19:14:43) 5
Wnikliwa i bardzo wyczerpująca wróżba ... na dwie drogi ...z otwartą furtką ...bardzo dziękuje Pani Urszulo
Odpowiedź eksperta: Dziękuję i trzymam kciuki
(2019-10-17 11:44:23) 5
Bardzo dziękuję Pani Urszulo, będę się stosowała do zaleceń. Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedź eksperta: Dziękuję, koniecznie proszę się stosować,również ślę serdeczności. Zapraszam, Urszula
(2019-10-11 20:30:22) 5
Ogromnie dziękuję za poważne i ludzkie potraktowanie mnie i mojego problemu, za podniesienie na duchu, za zrozumienie, ciepłe słowa i pokazanie drogi, która pozwoli mi wyjść na prostą. Sama prawda i same konkrety, bez jałowej filozofii. Dziś zaczynam działać. Dziękuję!
Odpowiedź eksperta: Bardzo się cieszę! Trzymam kciuki z całego serca, pozdrawiam serdecznie. Wszystkiego co najlepsze życzę :)
(2019-10-02 17:41:25) 5
Pani Urszuli, bardzo dziękuję za wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Sprawdziło się w 100%. Bardzo mi Pani pomogła. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję.
Odpowiedź eksperta: Cieszę się, milo mi. Dziękuję za te słowa. Zapraszam i życzę wszystkiego dobrego, Urszula
(2019-09-29 10:35:33) 5
Pani Urszulo, bardzo dziękuję.
Odpowiedź eksperta: Wszystkiego dobrego, powodzenia, pozdrawiam i zapraszam, również dziękuję,
(2019-09-26 17:13:03) 5
Dziękuję :)
Odpowiedź eksperta: Wszystkiego dobrego, trzymam kciuki z całego serca, dziękuje również
(2017-03-24 13:36:24) 5
Pani Urszulka jest tym człowiekiem,który wychodzi naprzeciw,pomaga poznać i zrozumieć siebie.Pomaga usłyszeć głos swojego serca.Uspokojony i mądrzejszy wyruszysz na spotkanie z życiem.Tutaj nie odczujesz samotności.Szczęściem jest posiadanie osoby,która zawsze cię wysłucha.
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję, staram się z calego serca pomóc, wesprzeć. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam. Pozdrawiam serdecznie. Urszula
(2017-02-28 14:52:35) 5
Jednej z niewielu rzeczy,której tak naprawdę potrzebujemy w życiu jest dobry partner do rozmowy.To człowiek,który wyczuwa to czego potrzebujemy, i który potrafi słuchać i słyszy.Rozmowa z Kimś takim pomaga uporządkować to,co wymaga uporządkowania.Jeśli chcesz być słyszanym,potrzebujesz przeżyć swój smutek,uporać się z cierpieniem... jesteś w dobrym miejscu.Pani Urszulka z wielką empatią wyciąga swą dłoń.Polecam.
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję i pozdrawiam cieplutko. Zawsze jestem gotowa aby pomóc.
(2017-02-07 23:29:31) 5

Grafik:

Poniedziałek:
będę
Wtorek:
dostępna
Środa:
zawsze
Czwartek:
wtedy
Piątek:
gdy
Sobota:
mnie
Niedziela:
potrzebujeszx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.