Aneta

Aneta

teraz niedostępny
Aneta

Od kilkunastu lat zgłębiam wiedzę tajemną. Praktykuję Okultyzm Ścieżki Duchowej Lewej Ręki, to ogromnie trudna i absorbująca, jednak niezwykle satysfakcjonująca droga samorozwoju. Tutaj, dla Państwa pracuję głównie jako Doradca, prognozuję i analizuję przeszłośc, teraźniejszosc i przyszłość z Kart Tarota, znaków runicznych, zajmuję się Magią ( Białą i Czarną), numerologią karmiczną i pitagorejską, hipnozą i hipnoterapią, chanellingiem oraz tablicami Ouija oraz wykonuję Rytuały Magiczne tzw Białej Magii. Rytuały wykonuję na specjalne zamówienie i wtedy gdy wiem, że mogę pomóc. Nie podejmuję się rzeczy mogących zaszkodzić komukolwiek, bądz mnie samej, aczkolwiek ja umiem się bronić, niemniej wole nie ryzykować :) Rytuały wymagaja specjalnych warunków - odpowiedniej fazy Ksiezyca, umiejscowienia Planet w znakach - muszą być korzystne - i tu używam Tablic Chaldejskich. 

Można u mnie zamówić portret numerologiczny oraz korektę portretu numerologicznego, dobrać imię dla dziecka ( imie pierwsze jak i do bierzmowania), dobrać datę ślubu, datę otwarcia firmy, dobrać odpowiedni podpis itd. itd. Posługuję się hipnozą, hipnoterapią, chanellingiem, tablicą Ouija. Dużą wagę przywiązuję do harmonii energetycznej aury i czakr, uważam że wiele naszych problemów wynika z zakłóceń energetycznych i  braku ochrony energetycznej, co można zrównoważyć przez ćwiczenia psychiczne i oczyszczanie aury i czakr, do czego Państwa bardzo zachęcam. 

Zakres mojej pracy :

  • Analiza z kart Tarota lub znaków runicznych
  • Wyrocznia runiczna plus skrypt i/lub sigil oraz Kabała runiczna
  • Numerologia (pełen zakres)
  • Chanelling (rytuały)
  • Zabieg oczyszczania aury i czakr (potrzebne zdjęcie i data urodzenia)
  • Oczyszczanie osoby lub miejsca z nagromadzenia  negatywnych energii, podczepień, wampirów energetycznych (adres, plan mieszkania/domu)
  • Hipnoza, hipnoterapia, regresja hipnotyczna
  • Mantry, mudry, medytacje, afirmacje, wizualizacje, słowa Mocy - ogólnie praca z energią
  • Otwieranie i harmonizowanie czakr, harmonizowanie aury, obrona psychiczna
  • szkolenia, wykłady, warsztaty (Mer Ka Ba, joga runiczna, Okultyzm, Runy, Regresja, medytacje, ćwiczenia psychiczne).

Więcej o mnie...

Numerologiczna 11, Chiński Ognisty Smok, Ascendent w Koziorożcu, Medium Coeli w Skorpionie, Lilith w Byku. Mieszkam, na Warmii, nad jednym z piękniejszych i czystszych jezior, wykonuję zawód medyczny, kocham bliskosc przyrody. Przez wiele lat mieszkałam w Warszawie, a przez kilka prowadziłam w tym mieście Gabinet ezoteryczny, prowadziłam szkolenia - z Numerologii, Wyroczni runicznej i Hipnozy Regresyjnej. Współpracowałam z wybitnymi osobami ze świata ezoteryki, wyszkoliłam kilku dobrych numerologów i runistów, udzielałam wywiadów dla radio i tv, po czym opuściłam stolicę i zaszyłam sie na warmińskiej wsi na kilka lat :)

Obecnie wracam na swoją ścieżkę. Praktykuję Okultyzm, nie ezoterykę. Te dziedziny nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Przez lata praktyki Okultyzmu przekonałam się, że ezoteryka to dziecinna igraszka, zaledwie ułamek prawdziwej wiedzy która tak naprawdę nie jest powszechnie dostępna. Okultyzm jest dużo starszy i wiedza okultystyczna jest dostępna jedynie dla osób wtajemniczonych, lub wybitnie ciekawskich :) Najstarszymi narzędziami Okultyzmu są Runy (oparte na konstelacjach), Tarot i Astrologia, a prawdziwa wiedza i efekty jakie przynosizą, wymagają pracy nad sobą i ćwiczeń. Runy kocham najbardziej, maja ogromną moc, jednak dostępna wiedza na ich temat jest conajmniej mizerna, jest bardzo okrojona i wypaczona, podobnie wiedza o naszej energetyce, aurze i czakrach, dlatego trzymam sie na uboczu środowiska ezoterycznego, gdyż niestety się nie  rozumiemy :) 

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Runy, Tarot, Horoskop, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Reiki, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Horoskop urodzeniowy, Numerologia dla firm, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
gdy jestem dostępna
Wtorek
gdy jestem dostępna
Środa
gdy jestem dostępna
Czwartek
gdy jestem dostępna
Piątek
gdy jestem dostępna
Sobota
gdy jestem dostępna
Niedziela

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.