Heart_5
TarotAnny

Tarot Anny

prowadzi rozmowę
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 7468

Średnia ocen: 5

266 Rozmów na chat
23 Zrelizowanych e-maili
882 Odpowiedzi na SMS
189 Rozmów przez telefon
63 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Tarot Anny

POLSKI 
Tarot Anny

Cześć, z tej strony Anka!

Jestem tutaj dla Ciebie, aby dać Tobie wsparcie duchowe oraz pokazać Ci drogę do Twojego spełnienia osobistego i materialnego. Moją specjalnością jest Tarot, Taroterapia i Doradztwo Życiowe.

W czym Ci pomogę?

  • Doradzę Ci w sprawach uczuciowych i zawodowych, finansowych i innych...
  • Zachęcam do rozmów telefonicznych, podczas których możesz możesz poruszyć każdy temat, który w danej chwili leży Ci na sercu. Udzielę Ci rzetelnej pomocy nie tylko w oparciu o rozkład Tarota, ale też w oparciu o moją wiedzę o życiu.

Czujesz się bezradna i zaszczuta energetycznie? Czujesz, że ludzie odbierają Ci moc? Masz wrażenie, że świat się sprzysiągł przeciwko Tobie? Zapraszam, porozmawiajmy! Zadzwoń do mnie koniecznie lub napisz do mnie wiadomość.  

Kilka słów o mojej pracy z Energiami Wyższymi.

Z szacunku do Ciebie i Twoich pieniędzy, chcę Cię wspierać moją wiedzą najwyższej jakości.

1) Wycisz emocje i zastanów się nad tym, o co chcesz zapytać Kart. Sprecyzuj swoje pytania, pamiętaj proszę - im bardziej konkretne pytanie, tym bardziej klarowna i wartościowa dla Ciebie odpowiedź.

2) Konsultacja telefoniczna i czat są dialogiem, podczas którego Ty zadajesz mi pytanie – a ja na nie odpowiadam. Otwórz się na rozmowę ze mną, jak z przyjaciółką. Opowiedz mi o tym, co Cię trapi, w jakim momencie życia jesteś i jak mogę Ci pomóc.

3) Praca z Energią Wyższą, Kartami Tarota, która ma być dla Ciebie Wartością - wymaga mojego skupienia i czasu. Nie oczekuj proszę, że w ciągu 3 minut wyczerpująco odpowiem na Twoje pytanie na czacie.

4) Nie odpowiadam na pytania dotyczące: zdrowia (w tym dot. Koronawirusa) i ciąży (uważam, że jest to temat do konsultacji z lekarzem), śmierci (w tym o osoby nieżyjące), osób trzecich niezwiązanych bezpośrednio z nami, gier losowych, rzeczy/osób zagubionych.

5) Kontakt ze mną to cudowna wymiana pozytywnej energii. Odmawiam konsultacji osobom, którzy tego nie uszanują i demonstrują to poprzez agresywne i wulgarne zachowanie, złą energię i złe intencje, sprawdzanie umiejętności czytania w myślach…

6) Jeżeli potrzebujesz wyczerpującej odpowiedzi, rzetelnej i profesjonalnej pomocy - to zachęcam do kontaktu telefonicznego lub kontaktu przez czat/usługę mail. Sms nie daje takiej możliwości, ponieważ ma ograniczoną liczbę znaków.

7) Nie udzielam darmowych porad - to jest moja praca, za którą otrzymuję wynagrodzenie.

 

Pamiętaj proszę, że porady ezoteryczne nie zastępują wizyty u lekarza, prawnika czy innych specjalistów. Nie biorę odpowiedzialności za to jak wykorzystasz, czy zastosujesz informacje pozyskane podczas konsultacji ezoterycznych.

Grafik:

Poniedziałek
Kochani!
Wtorek
Jestem do
Środa
Waszej
Czwartek
dyspozycji
Piątek
po
Sobota
zalogowaniu
Niedziela
Zapraszam!

Pozostałe usługi eksperta:
Kategorie: Tarot, Horoskop, Numerologia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.