74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

PROFIL

TarotAnny
teraz niedostępny

Tarot Anny

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 381

Średnia ocen: 5
(5)
Ilość rozmów na chacie

(3)
Ilość rozmów przez email

(72)
Ilość rozmów przez smschat

(2)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Tarot Anny

Promocja
Chat PROMOCJA! Porozmawiaj dłużej za niższą cenę.
POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Tarot, Horoskop, Numerologia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Tarot Anny

Witam Cię serdecznie.

Mam na imię Anna, jestem tarocistką i doradcą życiowym.

Potrzebujesz wsparcia, porady, rozmowy? Zapraszam, porozmawiajmy. W swojej pracy posługuję się klasycznymi Kartami Tarota oraz niesamowicie inspirującym Tarotem Motywacyjnym. Karty Tarota są doskonałym narzędziem do pracy nad sobą, prognozowania przyszłości, a także dzięki nim otrzymasz bezcenną wiedzę - co zrobić, aby nakierować się na sukces osobisty i materialny. A ja dzięki moim kartom, intuicji, wiedzy o życiu i doświadczeniu - pomogę Ci.

Pamiętaj proszę, że Karty są wskazówką, inspiracją, ale to Ty masz moc sprawczą do tego, żeby wróżba się wypełniła, jak i do tego, żeby ustrzec się przed ewentualnymi trudnościami. Energia Wyższa + Działanie = Sukces

"Wszystko co płynie z kart ma być inspiracją do lepszego życia, a nie tym, co będzie dla Człowieka kotwicą, która będzie Go cumowała przy Jego lękach".

Kilka słów o mojej pracy z Energiami Wyższymi.

Z szacunku do Ciebie i Twoich pieniędzy, chcę dać Tobie wróżbę o wysokiej jakości. Wskazówki dla Ciebie:

1) Wycisz emocje i zastanów się nad tym, o co chcesz zapytać Kart. Sprecyzuj swoje pytania, pamiętaj proszę - im bardziej konkretne pytanie, tym bardziej klarowna i wartościowa dla Ciebie odpowiedź.

2) Otwórz się na rozmowę ze mną, jak z przyjaciółką. Opowiedz mi o tym, co Cię trapi, w jakim momencie życia jesteś i jak mogę Ci pomóc.

3) Praca z Energią Wyższą, Kartami Tarota, która ma być dla Ciebie Wartością - wymaga skupienia i czasu. Zachęcam do umawiania się na rozmowy poprzez chat i telefon, a także do wróżb e-mail i sms chat. W celu umówienia się na konkretny termin i godzinę rozmowy telefonicznej lub chatu - napisz proszę darmową wiadomość, z propozycją daty i godziny.

4) Nie odpowiadam na pytania dotyczące: zdrowia (w tym dot. Koronawirusa) i ciąży (uważam, że jest to temat do konsultacji z lekarzem), śmierci (w tym o osoby nieżyjące) oraz gier losowych.

5) Kontakt ze mną to cudowna wymiana pozytywnej energii. Odmawiam konsultacji osobom, którzy tego nie uszanują i demonstrują to poprzez agresywne i wulgarne zachowanie, złą energię i złe intencje.

Pamiętaj proszę, że porady ezoteryczne nie zastępują wizyty u lekarza, prawnika czy innych specjalistów. Nie biorę odpowiedzialności za to jak wykorzystasz, czy zastosujesz informacje pozyskane podczas konsultacji ezoterycznych.

Zapraszam,

Tarocistka Anna


OPINIE:

(2020-03-20 20:58:43) 5
Bardzo dużo informacji i wszystko się zgadza. Dziękuję!
Odpowiedź eksperta: Dziękuję, pozdrawiam serdecznie :-)

Grafik:

Poniedziałek:
8-22
Wtorek:
8-22
Środa:
8-22
Czwartek:
8-22
Piątek:
8-22
Sobota:
8-22
Niedziela:x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.