Pomocnik
Sugestia

PROFIL

TarotAnny
teraz dostępny

Tarot Anny

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 2364

Średnia ocen: 5
(79)
Ilość rozmów na chacie

(11)
Ilość rozmów przez email

(301)
Ilość rozmów przez smschat

(34)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Tarot Anny

Promocja
Wspaniała, Odważna Kobieto! :) Drogi Mężczyzno! :) Zapraszam na sesję telefoniczną! :) PROMOCJA na czytanie na Nowy Rok Numerologiczny 2020/2021 w formie pliku audio - zamówienia poprzez usługę e-mail.
POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Tarot, Horoskop, Numerologia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Tarot Anny

Cześć, z tej strony Anka!

Moja specjalnością jest praca z Tarotem i Doradztwo Życiowe.

W czym Ci pomogę?

  • Doradzę Ci w sprawach uczuciowych i zawodowych, finansowych i innych... (za wyjątkiem pytań o zdrowie, ciążę, śmierć, osoby trzecie niezwiązane z nami)
  • Zachęcam do rozmów telefonicznych, podczas których możesz możesz poruszyć każdy temat, który w danej chwili leży Ci na sercu. Udzielę Ci rzetelnej pomocy nie tylko w oparciu o rozkład Tarota, ale też w oparciu o moją wiedzę o życiu.

Czujesz się bezradna i zaszczuta energetycznie? Czujesz, że ludzie odbierają Ci moc? Masz wrażenie, że świat się sprzysiągł przeciwko Tobie? Zapraszam, porozmawiajmy! Zadzwoń do mnie koniecznie lub napisz do mnie wiadomość.  

 

Kilka słów o mojej pracy z Energiami Wyższymi.

Z szacunku do Ciebie i Twoich pieniędzy, chcę Cię wspierać moją wiedzą najwyższej jakości.

1) Wycisz emocje i zastanów się nad tym, o co chcesz zapytać Kart. Sprecyzuj swoje pytania, pamiętaj proszę - im bardziej konkretne pytanie, tym bardziej klarowna i wartościowa dla Ciebie odpowiedź.

2) Konsultacja telefoniczna i czat są dialogiem, podczas którego Ty zadajesz mi pytanie – a ja na nie odpowiadam. Otwórz się na rozmowę ze mną, jak z przyjaciółką. Opowiedz mi o tym, co Cię trapi, w jakim momencie życia jesteś i jak mogę Ci pomóc.

3) Praca z Energią Wyższą, Kartami Tarota, która ma być dla Ciebie Wartością - wymaga mojego skupienia i czasu.

4) Nie odpowiadam na pytania dotyczące: zdrowia (w tym dot. Koronawirusa) i ciąży (uważam, że jest to temat do konsultacji z lekarzem), śmierci (w tym o osoby nieżyjące), osób trzecich niezwiązanych bezpośrednio z nami, gier losowych.

5) Kontakt ze mną to cudowna wymiana pozytywnej energii. Odmawiam konsultacji osobom, którzy tego nie uszanują i demonstrują to poprzez agresywne i wulgarne zachowanie, złą energię i złe intencje, sprawdzanie umiejętności czytania w myślach…

6) Nie udzielam darmowych porad - to jest moja praca, za którą otrzymuję wynagrodzenie.

Pamiętaj proszę, że porady ezoteryczne nie zastępują wizyty u lekarza, prawnika czy innych specjalistów. Nie biorę odpowiedzialności za to jak wykorzystasz, czy zastosujesz informacje pozyskane podczas konsultacji ezoterycznych.


OPINIE:

(2020-09-18 19:52:02) 5

Odpowiedź eksperta: Dziękuję za ocenę i pozdrawiam serdecznie :)
(2020-08-29 22:03:55) 5
Po raz pierwszy od dawna dzięki Pani Annie inaczej spojrzałam na pewną sprawę ktora byla bolesna i dlugo mnie blokowala. Teraz wierzę ze sobie poradzę i rozpocznę nowy etap w zyciu. Dziekuje :*
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję za ocenę i komentarz. Ja w Panią wierzę, jest Pani silną Kobietą. A moją misją jest tak prowadzić moich wspaniałych Klientów za pomocą Energii Wyższych, żeby Oni wzrastali i szli do Słońca :) Pozdrawiam Panią i przesyłam uściski!
(2020-08-29 17:59:01) 5
Konkretna rozmowa,ktora wniosla spokoj w moje życie. Dziekuje.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję serdecznie za komentarz i ocenę. Zrozumienie sytuacji, czyli wiedza - daje spokój ducha, myśli i emocji. Życzę Pani wszystkiego najpiękniejszego :)
(2020-08-19 10:31:01) 5
Polecam
Odpowiedź eksperta: Pozdrawiam serdecznie! :)
(2020-06-02 21:16:49) 5
Pani Anno, cos sprawilo, ze nie udalo mi sie wyslac podziekowan za rozmowe. Zatem ogromnie dziekuje za mozliwosc porozmawiania z Pania. Pani i Pani slowa sa moim wybawieniem i wielka motywacja w czasie pelnym wyzwan i pracy. Zycze wszystkiego co najpiekniejsze i najkochansze. Wroce do Pani, kiedy pojawi sie potrzeba konsultacji lub rozmowy. Pozdrawiam:)
Odpowiedź eksperta: Dziękuję serdecznie, wszystkiego dobrego dla Pani :-) zawsze chętnie Pani pomogę i wesprę swoją wiedzą :-)
(2020-03-28 12:22:01) 5
W chwilach słabości, Pani mądrość i cierpliwość koją jak balsam.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję ślicznie za docenienie mojej pracy. Życzę Pani wszystkiego dobrego :-)
(2020-03-20 20:58:43) 5
Bardzo dużo informacji i wszystko się zgadza. Dziękuję!
Odpowiedź eksperta: Dziękuję, pozdrawiam serdecznie :-)
(2020-03-16 14:18:39) 5
Obszerna i bardzo wnikliwa wróżba. Powoli się klaruje:)
Odpowiedź eksperta: Dziękuję bardzo, pozdrawiam bardzo cieplutko! :-)

Grafik:

Poniedziałek:
Kochani!
Wtorek:
Jestem do
Środa:
Waszej
Czwartek:
dyspozycji
Piątek:
po
Sobota:
zalogowaniu
Niedziela:
Zapraszam!x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.