Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Tarot Anny

Tarot Anny

teraz niedostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Kariera i praca, Finanse, Twoja przyszłość, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy

Metody : Tarot

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
2881 Ilość
porad
Ostatnio
online
4 Lat na
portalu
17717 Wyświetleń
profilu

Cześć, z tej strony Anka :)

Jestem tutaj dla Ciebie, aby dać Tobie wsparcie duchowe oraz pokazać Ci drogę do Twojego spełnienia osobistego. Moją specjalnością jest Tarot, Taroterapia, doradztwo życiowe.

W czym Ci pomogę?

  • Doradzę Ci w sprawach uczuciowych, zawodowych, finansowych i innych…
  • Zachęcam do rozmów telefonicznych i chat, podczas których możesz poruszyć każdy temat, który w danej chwili leży Ci na sercu. Udzielę Ci wsparcia duchowego nie tylko w oparciu o rozkład Tarota, ale też w oparciu o moją wiedzę o życiu.

Czujesz się zagubiona i nie wiesz, w którą stronę pójść? Zapraszam, porozmawiajmy! Napisz lub zadzwoń – z radością Ci pomogę.

Kilka słów o mojej pracy z Energiami Wyższymi.

Z szacunku do Ciebie i Twoich pieniędzy, chcę Cię wspierać moją wiedzą najwyższej jakości.

1) Wycisz emocje i zastanów się nad tym, o co chcesz zapytać Kart. Sprecyzuj swoje pytania, pamiętaj proszę - im bardziej konkretne pytanie, tym bardziej klarowna i wartościowa dla Ciebie odpowiedź.

2) Konsultacja telefoniczna i czat są dialogiem, podczas którego Ty zadajesz mi pytanie – a ja na nie odpowiadam. Otwórz się na rozmowę ze mną, jak z przyjaciółką. Opowiedz mi o tym, co Cię trapi, w jakim momencie życia jesteś i jak mogę Ci pomóc.

3) Praca z Energią Wyższą, Kartami Tarota, która ma być dla Ciebie Wartością - wymaga mojego skupienia i czasu. Dlatego nie realizuję czatów z dostępnością czasową poniżej 10 minut.

4) Nie odpowiadam na pytania dotyczące: zdrowia (w tym dot. Koronawirusa) i ciąży (uważam, że jest to temat do konsultacji z lekarzem), śmierci (w tym o osoby nieżyjące), osób trzecich niezwiązanych bezpośrednio z nami, gier losowych, rzeczy/osób zagubionych.

5) Kontakt ze mną to cudowna wymiana pozytywnej energii. Odmawiam konsultacji osobom, którzy tego nie uszanują i demonstrują to poprzez agresywne i wulgarne zachowanie, złą energię i złe intencje, sprawdzanie umiejętności czytania w myślach…

6) Jeżeli potrzebujesz wyczerpującej odpowiedzi, rzetelnej i profesjonalnej pomocy - to zachęcam do kontaktu telefonicznego lub kontaktu przez czat/usługę mail. Sms nie daje takiej możliwości, ponieważ ma ograniczoną liczbę znaków.

7) Nie udzielam darmowych porad - to jest moja praca, za którą otrzymuję wynagrodzenie.

 

Pamiętaj proszę, że porady ezoteryczne nie zastępują wizyty u lekarza, prawnika czy innych specjalistów. Nie biorę odpowiedzialności za to jak wykorzystasz, czy zastosujesz informacje pozyskane podczas konsultacji ezoterycznych.

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
18-21
Wtorek
18-21
Środa
18-21
Czwartek
18-21
Piątek
18-21
Sobota
10-22
Niedziela
11-21

Opinie klientów (25)

loading
1 z 3
1 2 3